Fallout

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Fallout

Postprzez szczypiorofix w 15 Wrz 2011, 10:54

Jak na razie wyszły trzy dodatki z tego co się orientuję : Dead Money, Honest Hearts i Old World Blues.Dodatek Lonesone Road miał być w sierpniu ale przesunęli premierę (prawdopodobnie na 20 września 2011). Co do tego skąd je wziąć to podobnie jak z F3 (przynajmniej na razie) jest to DLC czyli downloadable content czyli zawartość do pobrania. Nie wiem dokładnie jak to się dzieje, czy przez steama, czy Windows Live, nie wiem, nie korzystam z tego, wolę wersje pudełkowe. W ogóle chodzą wieści, że łącznie dodatków ma być aż 8, natomiast gdzie indziej wyczytałem, że ma być tylko 4. Poczekamy zobaczymy ;)
EDIT : pobiera je się przez Games for WIndows LIVE :) oczywiście nie za darmoche ;)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.

Za ten post szczypiorofix otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Realkriss.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Reklamy Google

Re: Fallout

Postprzez BJ Blazkowicz w 16 Wrz 2011, 20:35

Kolejne dodatki do NV to według mnie reanimacja trupa, który nigdy nie dorówna klimatem F3. Wolę czekać na F4 :E
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: Fallout

Postprzez KoweK w 17 Wrz 2011, 12:21

New Vegas chociaż można nazwać Falloutem. :) No i czekam na GOTY, które oczywiście zakupię.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 12:40
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Fallout

Postprzez Idaho w 19 Wrz 2011, 06:47

szczypiorofix napisał(a):@Soviet : to raczej Fallouta 2 można było przejść bez oddania ani jednego strzału.


W F2 właśnie chyba gracz był zmuszony strzelać jednak. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba w walce z Horriganem. Jedynkę natomiast można było podobno przejść bez jednego strzału (nie sprawdzałem sam), ale z tego co wiem to jedyny problem był przy konfrontacji z Masterem, a tego można było chyba przekonać żeby sam sobie killa sprzedał. Pamięć mi szwankuje ;P
Swoją drogą już jutro premiera ostatniego DLC do NV. I pomimo wszystkich narzekań ja ciągle nie rozumiem o co się tutaj czepiać. F3 i FNV klimat Falloutowy ma. To ciągle Fallout. Nie wiem co jeszcze tam by musiało być, żeby to było bardziej Falloutowe. A sam swojego czasu twierdziłem, że idealny F3 byłby taki jak dwa pierwsze, nawet na takim silniku, albo ewentualnie na silniku Tactics'a.
Image
Awatar użytkownika
Idaho
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 29 Mar 2009, 04:10
Ostatnio był: 18 Sie 2019, 08:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Fallout

Postprzez szczypiorofix w 21 Wrz 2011, 11:06

@Idaho : Tak konkretnie to z walce z Horiganem nie trzeba było praktycznie w ogóle strzelać ;) wystarczyło zabrać (ukraść) przepustkę prezydencką od prezydenta i w terminalu na początku (tam gdzie przy wyjściu czeka na nas Frank Horrigan) ustawić "przeciwdziałanie zamachowi stanu" (co uruchomi wieżyczki), dodatkowo można przekonać po drodze sierżanta Granita aby nam pomógł. Wystarczy potem tylko stać i czekać a wieżyczki i oddział Granita zrobi swoje :) nic prostszego. Gdy nie będziesz zbytnio angażował się w walkę Frank nawet w ciebie nie wystrzeli tylko skupi się na wieżyczkach i oddziale Granita. Po paru seriach padnie :) W jedynce też nie trzeba było strzelać żeby dostać się no bazy mutantów i ją wysadzić, nie pamiętam ale w Katedrze chyba też dało się przejść bez zabijania kogokolwiek/czegokolwiek ;) (sorry za trochę offtop) ;)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Fallout

Postprzez Pijawol w 30 Wrz 2011, 07:52

szczypiorfix - oO... Jest na forum jakiś znawca starych Falloutów oprócz mnie. Gratuluję znajomości gry :wink: .

A tu ciekawostka dotycząca Fallout 2.

Po przejściu gry udajemy się do Nowego Reno, rozmawiamy z Ojcem Tully'm - daje nam Poradnik Gry Fallout 2. Co z nim zrobić? Ano przeczytać. Wynik? Dostajemy 10.000 expa, a wszystkie nasze umiejętności podbijają się do 300 pkt. czyli na maxa. A teraz właściwa ciekawostka: książkę można użyć nieskończoność razy! I cały czas dostawać 10.000 expa, czyli : zaje*iście szybko wbijamy lvl'e. :E
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Dzisiaj, 07:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Fallout

Postprzez szczypiorofix w 30 Wrz 2011, 08:37

Z ostatnich wieści odnośnie Fallout New Vegas :
http://forums.bethsoft.com/index.php?/t ... ge__st__20
na oficjalnym forum cioci Beth, Jason Bergman (senior producer) jako ostatni zajmujący się tym projektem "gasi światło" czyli poza ostatnim DLC i dodatkowymi pakietami broni ("Gun Runners Arsenal" (m.in. Bozar) oraz "Courier's Srash") raczej nie otrzymamy nic więcej jeśli chodzi o ten projekt. Patchy też ma nie być.
Teraz poczekamy na Lonesome Road w Polsce, może Cenega wypuści wszystko jako GOTY (mam taką nadzieję) ale to chyba na tyle jeśli chodzi o F:NV.
Offtopując : @Pijawol : dodam jako ciekawostkę po skończeniu gry i wywaleniu w atmosferę platformy z Enklawą : udajemy się do Kryptopolis (konkretnie do krypty 8) na 3 piętro do centralnego kompa, ładujemy PIPBoya - podziękowania autorów za ukończenie F2, poza tym na tym piętrze w górnym rogu jest inny komp dodający 10,000 PD za każde jego użycie ;)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Fallout

Postprzez vandr w 08 Paź 2011, 22:24

http://fallout3.filefront.com/file/PipBoy_PDA;105811

Wie ktoś jak to zainstalować? Postępuje wedle instrukcji już dobrą godzinę i nie mogę sobie poradzić...można jakoś w sposób łopatologiczny?
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: Fallout

Postprzez Idaho w 09 Paź 2011, 04:51

Wrzucenie do odpowiedniego folderu i "zahaczenie" w launcherze nie działa?
Modów do F3 wypróbowałem kilkadziesiąt i zawsze w ten sposób robiłem, nawet jeśli były jakieś managery od modów potrzebne i "rekomendowane".
Image
Awatar użytkownika
Idaho
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 29 Mar 2009, 04:10
Ostatnio był: 18 Sie 2019, 08:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Fallout

Postprzez Realkriss w 04 Lis 2011, 12:40

http://www.cdaction.pl/news-23218/fallo ... ition.html

Edycja New Vegas z 6 dodatkami!

Hurra! Czekam.

Za ten post Realkriss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Glaeken.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Fallout

Postprzez kis104 w 05 Lis 2011, 02:45

Ech chociaz mam premierowke na polce, to chyba sie skusze ;D Chociaz nie wiem jak z oplacalnoscia wobec jakosc/cena tych dodatkow. Bo sam F:NV jest lepszy nawet od 3. Pomijac 2 pierwsze czesci bo to jakby 2 rozne gry i troche dziwnie sie je porownuje. A jesli chodzi o dodatki do FNV to chyba ten z tajemniczym Courierem moze byc interesujacy, zwlaszcza, ze wedlug tego co sie w nim znajduje (czytalem o tym w recenzji) tworcy od poczatku to planowali wiec ;D
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 17 Lip 2024, 18:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Fallout

Postprzez Realkriss w 09 Lis 2011, 13:36

A wiedzieli, że jest Fallout Monopoly?
Ja bym kupiła od razu.

Image
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość