Far Cry

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Far Cry

Postprzez KoweK w 31 Sty 2013, 07:48



:D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal, pawlik666.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Reklamy Google

Re: Far Cry

Postprzez Kudkudak w 01 Lut 2013, 23:46

Heh, jestem właśnie w misji, w której trzeba wysadzić Hoytowi antenę. Bardzo fajna gra, niezwykle kolorowa i te schizy...

:

gram teraz sporadycznie bo zabiłem najlepszego bohatera z gry...Vaasa ;( Nie powiem, ta postać to jeden z najlepszych bohaterów jakich widziałem.


Ten jego spokój. Jeżeli zrobią Far Cry 4, nie pobiją tej gry fabularnie ani innym badassem ;) No i oczywiście muzyka, dupstep i epicka misja z polami marihuany. Oraz to, co ubustwiam w grach - animacje podczas czynności i dynamiczne walki. Miodzio!
Nie trzeba na wakacje jechać tylko takie Far Cry se odpalisz...heh..

PS.Zauważyliście że wracają teraz do pierwowzorów? FC dżungla, FC 2 Afryka, FC 3 znowu dżungla. To samo Crysis.

Uwagi moderatora:

Spoilery, zią - Soviet
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Far Cry

Postprzez SkullDagger w 05 Lut 2013, 01:14

http://www.youtube.com/watch?v=qKfXatOMMXY



Musicie obejrzeć, poprostu zaje*iste, niesamowite itd. Mógłby to być film normalnie;)
12:30 troche komediowo
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 13 Wrz 2024, 16:42
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: Far Cry

Postprzez Zari w 19 Lut 2013, 20:02

Nadchodzi kolejny patch. Tym razem z bardzo obiecującymi zmianami. :E
"Ability to Reset Outposts"
"MASTER - A New Difficulty Setting"
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Re: Far Cry

Postprzez paintball_0 w 19 Lut 2013, 22:15

Odświeżam sobie jedynkę. Graficznie gierka mocno się postarzała (cienie, modele, SI) i straciła wiele z dawnej grywalności.

Po pierwsze te wszystkie samochodki, motoróweczki i inny chłam są kompletnie zbędne. Chyba, że ktoś ma ochotę pojeździć se po mapie strzelając do tępych przeciwników, a jak się wyżyje i znudzi, to łaskawie pójdzie gdzie mu wskazuje strzałka. Po drugie gra nie daje już uczucia akompliszmentu (nie wiem jak brzmi polski odpowiednik). Dawniej można się było przynajmniej popodniecać grafiką, fizyką i rozległymi lokacjami. Całe "sandboksowe doświadczenie" sprowadza się do sprawdzania jak się unoszą trupy na wodzie i jak eksplodują pojazdy. Teraz, kiedy nie zaślepiają mnie technikalia, FarCry okazuje się po prostu nudne. :(
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Far Cry

Postprzez KoweK w 20 Lut 2013, 01:47

SI przestarzałe? Wydaje mi się, że FC1 do dzisiaj ma jedno z lepszych SI w grach, a na pewno jest to czołówka w FPS-ach.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Far Cry

Postprzez paintball_0 w 20 Lut 2013, 09:47

Grałem sobie wczoraj, zastrzeliłem jednego przeciwnika, reszta się zorientowała i pobiegła sznureczkiem w moją stronę. Jeden za drugim. Widziałem ich ikonki na radarze, bo wcześniej przeczesałem okolicę lornetką.

Gram na środkowym poziomie trudności, który od innych różni się tylko tym, że trzeba więcej razy trafić, żeby zabić. Nie włączałem adaptacyjnego SI bo nigdy nie byłem pewien czy to dodaje, czy też ujmuje ich inteligencję. No bo jeśli będę często ginął, to SI dostosuje się w ten sposób, że "zgłupieje", żeby pozwolić mi przejść dalej. Ale jeśli będę sobie radził coraz lepiej, to przeciwnicy będą się stawać tacy dobrzy, że ludzki refleks zwyczajnie nie nadąży. Znowu będę ginął i znowu SI się obniży. Powstanie sinusoida, której przebieg zawsze będzie dla gracza niekorzystny: przez większą część gry będę miał albo za łatwo, albo za trudno.

Nie zniechęcam się póki co. Z ciekawości pogram dalej, może na początku specjalnie jest łatwiej?
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Far Cry

Postprzez KoweK w 20 Lut 2013, 15:48

Graj, graj. Dojdziesz do mutantów to wypie*dolisz kompa przez okno. :E Ostatnia misja nawet na średnim poziomie trudności jest okropnie trudna.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive impulse_101.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Far Cry

Postprzez Pijawol w 21 Lut 2013, 21:05

xKoweKx napisał(a):Dojdziesz do mutantów to wypie*dolisz kompa przez okno.


Nie przesadzaj. :P W sumie to z całego FC1 tylko ta ostatnia misja była trudna.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 27 Wrz 2024, 20:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Far Cry

Postprzez pawlik666 w 10 Mar 2013, 00:21

Panowie prosiłbym o pomoc niezwłoczną w związku z tą zaje*istą grą! Kupiłem dwa dni temu edycję szaleńca i mam ten wkurzający problem z logowaniem w grze. Wykonałem WSZYSTKIE zabiegi z pomocy technicznej ubisoftu w tej sprawie, ale nic nie dały. Powiem tylko, że wcześniej miałem pirata. Czy przez to może mi siedzieć jakieś cholerstwo w jakimś rejestrze? Prosiłbym o pomoc, bo czuję się wydymany przez to, że być może wywaliłem chajs w błoto (chociaż nie powiem poradnik survivalu i figurka vaasa miażdżą).
Awatar użytkownika
pawlik666
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:22
Ostatnio był: 03 Maj 2017, 02:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 3

Re: Far Cry

Postprzez paintball_0 w 10 Mar 2013, 12:00

Ekhem, niestety sam się wydymałeś instalując pirata gry, która ma posrane zabezpieczenia. :(

Wywaliłem Far Cry, bo mi się znudziło. Nie lubię lecieć na rambo, jeśli dostaję w grze możliwość skrytego działania. To oznacza, że 90% funu z gry przelatuje mi między palcami. Nie uświadczę ani wybuchających beczek, ani desantu z powietrza, ani realistycznego SI, bo po prostu nikt nie wie, że właśnie wybijam cały garnizon... Ten sam problem miałem w pierwszym Crysisie. Największa radocha z gry jest kiedy mieszasz umiejętności, korzystasz ze wszystkiego i bawisz się z SI w kotka i myszkę. Tyle że jeśli wystarcza ci niewidzialność, to po co ci pozostałe umiejętności? Chyba tylko do zaszpanowania, jak kumpel przyjdzie w odwiedziny. Zdecydowanie bardziej lubię Crysis 2 i jego killroomy i areny. Ogarniasz całą dostępną mapkę i możesz się pobawić w zamkniętym środowisku. W końcu jest sens w skakaniu 10m w górę i używaniu super szybkości. Jest radocha jednym słowem.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Far Cry

Postprzez pawlik666 w 10 Mar 2013, 12:17

Więc to tak... Zatem czy zwykły, pospolity "Format c-kur*a" załatwiłby sprawę?


Zainstalowałem pirata dla sprawdzenia gry. Po prostu jak mi się spodoba, to kupuję, a jeśli do dupy to kasuję. W ten sposób unikam syndromu leminga między użytkownikiem a developerem- "o! jeżeli ludzie kupują grę, to znaczy, że im się podoba!".
Awatar użytkownika
pawlik666
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:22
Ostatnio był: 03 Maj 2017, 02:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości