Portal

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Gra Portal do pobrania za darmo przez Steam

Postprzez Nyguz w 18 Wrz 2011, 20:50

YEEEEHHHHAAAAAA !!!! :D A na allegro już nie da się kupić. Kocham Cię :E zasysam i potwierdzam
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Reklamy Google

Re: Portal

Postprzez kis104 w 03 Sty 2012, 01:27

Mały odkop tematu ; D

Kilka(naście) już tygodni od premierki, a ja dopiero niedawno ją ukończyłem. Ale ahhh cóż to było za ukończenie. Nie dość, że jako gra logiczna wymiata, jako strzelanka troche mniej bo to jednak taki super wypełniony akcją FPS nie jest ale szybciutko plusy:
-WHIEEETLEEEY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najlepszy kompan, towarzysz, postać drugoplanowa
:

,nemezis ;pp
w grach tego roku. Naprawdę tylko dla niego można wystawić grze dyche, bez żadnego innego pokrycia, a przecież jeszcze FABUŁAAAAAAAA, GLADOS jako zmieniak ;D, wspomnienia Love Cube'a (; )) i ogl full smaczków. Pomijam już FANTASTYCZNE momenty, po "upadku" i lekki opad szczenki po "pierwszym finale", bez którego ta gra byłaby "tylko (; ))" dobrym uzupełnieniem Portala 1, a tu nagle taki zwrot akcji .... MISTRZOSTWO. Valve chylę czoła, a za postać Whitleya, należała się nagroda (którą, twórcy otrzymali ;3 ), naprawdę nie wiem jak mam opisać arcydzieło, bo jestem zwykłym śmiertelnikiem, który nie jest godny opisywać taki pokaz kunsztu twórców. MISTRZOSTWO ŚWIATA i tyle... gra 10/10 i wraz ze Skyrimem i MW3 walczą tworzą pierwszą trójkę najlepszych gier 2k11. 10/10 i to bez coopa. Bo z coopem to już chyba z 11/10 ; ppp :D CZEKAM z niecierpliwością na kolejne gry tego studia, które jeśli będą conajmniej tak dobre jak Portal, "wyrzucą" firmę Valve na pierwsze miejsce najlepszych Studiów świata ; )))

Uwagi moderatora:

Pisz jak człowiek. - Soviet
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 11:22
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Portal

Postprzez Szpagin w 26 Sie 2013, 22:34

Roczny odkop, bo trafiłem na coś takiego:


Biorąc pod uwagę dość ograniczone możliwości DS'a (mówimy o dziewięcioletniej konsoli przenośnej, która już w dniu premiery znacznie ustępowała konkurencji - czytaj: PSP), efekt jest dość ciekawy.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości