Red Dead Redemption

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Red Dead Redemption

Postprzez Piterxd w 03 Mar 2011, 15:59

Temat stary, ale od niedawna mam PS3 i mam okazje grać w tą gierkę. Bardzo fajnie zrobiony świat, silnik od gta 4 daje radę, choć jest trochę bugów w grze (taki urok tego silnika), szkoda że również jak gta nie wyszedł po polsku. Gra jest naprawdę udana.
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Reklamy Google

Re: Red Dead Redemption

Postprzez adin w 03 Mar 2011, 16:36

Ta gra jest świetna, nie grałem osobiście (poza tym klimat także nie mój) lecz mogę to z czystym sumieniem powiedzieć. Aktualnie jednak preferuję gierki które da radę skończyć w trochę której niż kilka tygodni :P

Jestem ciekaw czy R* pójdzie za ciosem i z czasem zaserwuje nam sequel czy może pozostaną przy jednorazowym tytule.
Image
Awatar użytkownika
adin
Ekspert

Posty: 711
Dołączenie: 14 Sty 2007, 01:58
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 22:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 28

Re: Red Dead Redemption

Postprzez Przemek77 w 04 Mar 2011, 07:56

adin napisał(a):Jestem ciekaw czy R* pójdzie za ciosem i z czasem zaserwuje nam sequel czy może pozostaną przy jednorazowym tytule.

No, z tego co wiem to RDR jest już sequelem, wczesniej była taka gierka Red Dead Revolver również autorstwa Rockstar - nie wiem czy był tam ten sam bohater ale tez było to "western-GTA".

http://en.wikipedia.org/wiki/Red_Dead_Revolver

Ja czekam na to z niecierpliwością, lubię klimaty Dzikiego Zachodu, a gier na PC jak do tej pory było nie za wiele - Outlaws, Desperados, Gun i Call of Juarez - trochę mało, w porównaniu z grami o "amerykańskich wojakach" :)

Uwagi moderatora:

Linki w cytacie...? Poprawiam.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 17 gości