JamLegend

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: JamLegend

Postprzez STA1KERpl w 01 Cze 2009, 17:10

Jak to szybko fanów zdobywa... I jeszcze 1 rada- nie grajcie dueli, bo to jakis shit jest- u mojego kolegi pisze, że ze mną wygrał wszystkie walki, a u mnie odwrotnie. Lepiej showdowny robić, sprawiedliwiej...
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Reklamy Google

Re: JamLegend

Postprzez Michu w 29 Lip 2009, 12:39

Uwaga! Pamiętacie jeszcze o grze? Zapewne większość z Was już skończyła, ja dziś biję 40lvl. Ale nie o tym mowa, doszła dziś nowinka jaką jest "My Library" (Moja biblioteka)

http://www.jamlegend.com/library

MOŻEMY WRZUCIĆ KAŻDĄ PIOSENKĘ i ją zagrać :D, nie wiem jak z trackiem ale chyba będzie trzeba samemu, ja lecę testować, pozdrawiam Was i miłej gry, może ktoś wróci jeszcze do tego :)
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: JamLegend

Postprzez Michu w 29 Lip 2009, 12:39

Uwaga! Pamiętacie jeszcze o grze? Zapewne większość z Was już skończyła, ja dziś biję 40lvl. Ale nie o tym mowa, doszła dziś nowinka jaką jest "My Library" (Moja biblioteka)

http://www.jamlegend.com/library

MOŻEMY WRZUCIĆ KAŻDĄ PIOSENKĘ i ją zagrać :D, nie wiem jak z trackiem ale chyba będzie trzeba samemu, ja lecę testować, pozdrawiam Was i miłej gry, może ktoś wróci jeszcze do tego :)

Dobra, poszperałem trochę, i wiem tyle :

Jeżeli chcemy mieć więcej niż 5 piosenek musimy zapłacić 2$ (1 miesiąc) czyli jakieś 6-7zł. Do tego piosenki mają dostępny tylko beat jam no bo przecież żeby była gitarka ktoś musi wgrać TRACKA, najwyżej że sami potrafimy.. a próbowałem i powiem że to w chooj roboty. Zobaczę jeszcze czy będzie się dało grać kogoś piosenki z trackami jak sobie kupimy PRO konto, wtedy będzie całkiem ok :) Choć czekam na płatności SMS'em bo paypal to nie dla mnie.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: JamLegend

Postprzez STA1KERpl w 29 Lip 2009, 17:41

Mam u siebie jak na razie "Welcome to Buckethead Land" (no co, jeszcze gram)(Buckethead dla tego, że to mój ulubiony virtuoso, wg. mnie bije na łeb Slasha czy Morello). No, mam tylko 12 lvl, bo częściej gram bez logowania (gram for fun, nie for exp- bez urazy, Michaś)... Zachęcam do zagrania, i plz. Michu powiedz, jak samemu trackować, bo mam 2 piosenki na pc (Disturbed Liberate oraz Buckethead Welcome to Buckethead Land) i nie wiem, czy w ogóle można je wrzucić. Gram juz na legendary, jak coś^^ (ale jak na razie tylko kilkanascie piosenek w ogóle ukończyłem...)
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: JamLegend

Postprzez Michu w 29 Lip 2009, 18:44

Ghe! :) Nie gram 'for exp', zalogowany jestem cały czas a gra mi się podoba to i się levele nabijają, widziałem gościa który 3 noce nie spał bo nabijał sobie punkty w 1 piosence, dosłownie chce mieć 2000x na perfect zagraną, czaicie? WIęc kto nabija ten nabija... Ale do rzeczy

Próbowałem dziś trackować programem i powiem tak - trudne, trudne i jeszcze raz trudne... Potrzebował bym z tydzien na nauke tego programu, ogólnie obczaiłem go już na samym początku, ale chodzi tutaj o sam timing no i jeszcze mamy 4 levele, więc trochę tego jest. Oczywiście można trackować tylko na 1... łap tutaj tutorial, powodzenia.

http://fretsonfire.wikidot.com/eof-tutorial
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: JamLegend

Postprzez STA1KERpl w 29 Lip 2009, 19:56

Jaki, kuhwa, tutoial- mam trakkowaną już 3 piosenke. Chodzi mi o tut jak wrzucić tracka do jama. Ale nie trza, bo już wrzuciłem (przez przypadek ten, dzie mam 70 % piosenki, i to w dodatku nieskalibrowane troche jest, z resztą pobierzcie buckethead land i sami na gitarce pograjcie). A jak dodać track? Jak już zauplodniesz songa, bydziesz miał opcje "menage song". Jak już ją wciśniesz, weź se naciśnij utwór, i znajdź dzieś na kompie midi do tej piosenki. Oco kaman z trackingiem macie w tutku od micha. Ale lepiej się pytać mnie/michaśka na pw, serio.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: JamLegend

Postprzez Michu w 29 Lip 2009, 21:19

Dobra, załapałem.

Tutaj mamy piosenki wraz z trackami :

http://fretsonfire.wikidot.com/custom-songs

Ściągamy nutę, wrzucamy na server, czekamy - dodajemy tracka (midi) i możemy grać :). Miłej zabawy, szkoda że tylko 5 piosenek. Ale w sumie jak już mówiłem, wejdą SMSy to sobie zakpupie te 100 pioseneczek.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości