OGame

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Postprzez Infernal w 28 Maj 2008, 13:44

Skończcie OT, pliiiisss. ;)

Co do tematu to okropny pożeracz czasu. Grałem kiedyś w plemiona (słaby komp) i tylko na tym siedziałem. Później zaczyna nudzić i nie wiadomo co z tym robić. Po prostu szkoda czasu na coś co minie ot tak sobie. Po prostu nie warto zaczynać.
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Reklamy Google

Postprzez Michu w 28 Maj 2008, 16:13

Jakby już się tak uczepić to każda gra = strata czasu :P. Choć wiadomo takie coś jak Stalker jest o wiele ciekawsze, rozbudowane no i zawsze to są jakieś emocje :P.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Postprzez Scurko w 28 Maj 2008, 16:31

Takie gry typu OGame czy Plemiona zawsze kiedy się pojawiają zapowiadają się ciekawie... i z każdą po krótkim okresie czasu jest tak samo. Są tacy, którym się to podoba i poświęcają wiele czasu na rozbudowę floty, itp. Kilka osób z mojego otoczenia grało w OGame ale nikt już o niej nawet nie wspomina. Nie mam nic do ludzi, którzy w to grają, jeśli znają umiar to looz.
P.S Michu, oj są emocje w Stalkerze są, czasem się człowiek spoci :D

Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Scurko
Tropiciel

Posty: 292
Dołączenie: 03 Lip 2007, 20:16
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 18:56
Miejscowość: Dębowiec k.Cieszyna
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Postprzez Keldorn WistBlade w 28 Maj 2008, 18:09

OGame określiłbym obok takich produkcji Gameforge jak Gladiatus, MetalDomage, Bitefight, BattleKnight jako umyślną marketingową zagrywkę na początku wszystko jest cacy później firma wprowadza tak zwane pomoce za kasiorkę rzecz jasna (tą realną) i tu rozpoczyna się napędzanie potwora.

W OGame jak i innych temu podobnych jest coś takiego jak Komandor w OGame, Centurion w Gladiatus coś takiego w Battle Knight i ta sama forma w Bitefight, później firma ku radości wprowadza inne ułatwienia to jest Oficerowie i Antymaterię w OG, Błogosławieństwa w Gladu i tak dalej - niszczy to grę (a w zasadzie ludzi którzy doszli do czegoś w tych gierkach bez oszustw i wspomagaczy) napełniając kieszenie Gameforge. Firma robi to celowo zdając sobię sprawę że i tak pozostanie grono graczy płacących za udogodnienia mimo wykruszenia się ludzi którzy nie chcą płacić.

Ci grający w OG wiedzą o czym mowa tak samo w Gladku - po wprowadzeniu Oficerów na forach OG zawrzało o dyskusji i formalnego zakończenia gry przez wielu czołowych graczy - większość z nich dopełniła przepowiedni a reszta została. Zniszczyło to grę wielu ludziom takżei mnie bo to co ja osiągnąłem w rok jakiś noob z kasiorką od mamusi zrobi w kilka miesięcy. Na OG nigdy nie kupiłem żadnego oficera czy komandora jaki i nawet sztuki antymaterii.

Podobna sytuacja jest obecnie w Gladku - wprowadzone niedawno Błogosławieństwa działają podobnie jak na OG - jakaż menda z kasą wykupi (np. honor berserka co dodaję mu znacznie do obrażeń) i szaleje na arenie. A ja taki mały bez kasy nie kupi bo mu szkoda złotówek. Przyznam się do co 2 tyg zakupu Centuriona bo szczerze tak nie da się grać bez tego ale wydać 7 zł co 2 tyg. to przecież 2 piwa mniej i Świat się nie zawali ale wydać 4*10zł + min. 7zł to już wydatek co 2 tyg a wierzcie są tacy co tak szastają kasą.

Aby poznać całokształt należało by w te gierki zagrać aby odczuć prawdziwą niechęć to nich.

Ogame to strategiczna gra symulacyjna o międzynarodowym zasięgu. Tysiące graczy zbiera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z nimi, potrzebujesz tylko zwykłej przeglądarki internetowej.
Dołącz za darmo teraz!
Zarejestruj się teraz i poznaj fantastyczny świat OGame!


I kto w to uwierzy :D
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości