Electronic Entertainment Expo 2012

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez KoweK w 07 Cze 2012, 22:32

Skąd te domniemania?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Reklamy Google

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Soviet w 07 Cze 2012, 22:41

Jest potwierdzone na E3 przez kolesi z LucasArtu i Epic, że to jest zrobione na tym podrasowanym Unreal Engine 3+ (czyli tym, na którym zrobili jakiś czas to demo co wyglądało jak Blade Runner). A ta podrasowane wersja Unreal Engine 3+, nie działa na obecnej generacji konsol, co również jest potwierdzone przez Epic. Włala!
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Darth ReX w 08 Cze 2012, 09:54

Jak MS i Sony zechcą to zadziała... :E
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 19 Wrz 2024, 17:08
Kozaki: 224

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez k4r00 w 12 Cze 2012, 00:47


Trailerek aż ocieka miodem i klimatem... Piękne.
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Terminus w 12 Cze 2012, 07:35

Że niby czym ocieka?
Kiepska grafika i stylizacja miasta rodem z ilustracji do bajek Andersena w czymś co wygląda jak kolejne coś co wypełzło z Obliviona ;-)
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Gizbarus w 12 Cze 2012, 11:09

Termi, jak zwykle marudzisz :P Po prostu przyznaj, że nie pasuje ci to co widziałeś i tyle - a nie kombinujesz z porównaniami niemalże homeryckimi :P

Co do trailera - wygląda toto jak mieszanka Dark Messiah z Thiefem i czymś_jeszcze_co_siedzi_mi_w_głowie_ale_zapomniałem. W każdym razie - walki brutalnością przebijają (nomen omen) nawet DMoMM, przynajmniej w dziedzinie siekanin FPP (ta, wiele tego nie było). Może być ciekawie, choć na razie mam dystans do tego - trailer nie urwał mi głowy, jak to niektóre potrafiły.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Terminus w 12 Cze 2012, 11:14

Tak Gizbarusie, przyznaję że nie pasuje mi to co widziałem. Żadna z zapowiedzi tej gry jakie widziałem nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia. ;-) (a to też wyczyn sam w sobie bo steampunka lubię)A na tym trailerze uwagę zwróciła tylko marna grafika o proweniencji oblinovatopodobnej.

[ deleted ]

Uwagi moderatora:

Naucz się normalnie pisać, a nie bawisz się w śmieszne edity.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Gizbarus w 12 Cze 2012, 11:25

Jeśli idzie o grafikę, to się zgodzę - szału nie ma. Z drugiej jednak strony - nie w grafice rzecz :wink: Chyba, że gra nie ma nic innego do zaoferowania - to chociaż grafiką musi się ratować...

No nic, pożyjemy, zobaczymy. Steampunkowych gier wiele nie powstało w sumie - jedyne jakie mi przychodzi do głowy, to Arcanum (pogrzebane przez bugi) i Thief (głównie druga część).
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Terminus w 12 Cze 2012, 14:05

Szanując Zespół Napięcia Administracyjnego umieszczam usuniętą część mojego powyższego posta do niniejszej wypowiedzi.
Proszę jednak wybaczyć, bo muszę cytować wypowiedź z pamięci w związku z czym mogą wystąpić pewne niezamierzone nieścisłości pomiędzy oryginalnym fragmentem usuniętego tekstu a poniższą próbą jego restytucji. Żywię tylko nadzieję, że ta drobna niedogodność nie będzie zbyt dużym dysonansem dla osób, które czytały i mają w pamięci mojego posta w swojej oryginalnej postaci. Pozwolę sobie na tym zakończyć ten krótki wstęp wyjaśniający genezę kreacji tego posta i zaprosić do lektury kawałka tekstu, który uległ, z powodów wskazanych powyżej, nieodwracalnej ekstrakcji.
Treść usuniętego fragmentu wypowiedzi, zawartej w poście napisanym o 10:14 w dniu 12 czerwca 2012r:
Przepraszam ale w ostatecznym rozrachunku zawiodła mnie pamięć i nie jestem w stanie wiarygodnie odtworzyć pierwotnej treści usuniętej wypowiedzi. Wysnuwam stąd wniosek, że nie niosła ona ze sobą na tyle istotnego ładunku informacji ani tak ważkich argumentów w toczonej polemice z użytkownikiem Gizbarus, abym uznał pisząc go za słuszne i wskazane zawieranie jego treści w osobnym poście tego wątku, gdyż mogło by być to poniekąd słusznie uznane za przejaw zjawiska zwanego w żargonie społeczności internetowej "spamowaniem" - czyli w moim rozumieniu tego zwrotu pisaniu niepotrzebnych postów luźno lub wcale nie związanych z tematem danego wątku w dyskusji. Tak więc pozwolę sobie przeprosić za tę niedogodność wynikającą z niedoskonałości mej pamięci. Żegnam szanownych czytelników tego posta życząc jednocześnie dużo zdrowia i korzystnego wyniku dzisiejszego meczu pomiędzy reprezentacjami narodowymi Rzeczpospolitej Polskiej i Federacji Rosyjskiej


By jednakowo ten post nie mógł być zakwalifikowany jako nie odnoszący się do przedmiotu prowadzonej w tym wątku dyskusji zamieszczam poniższy tekst, który jak oceniam w dostatecznym stopniu uzupełnia prowadzoną powyżej wymianę zdań:
:

Grafika jest sprawą drugorzędną, ale trailer ma służyć promocji i wrażenia estetyczne są głównym składnikiem jego odbioru. Jako fana Thiefa i bezkrwawego skradania to mordowanie strażników i wymachiwanie na prawo i lewo bronią białą nie kręci. Niektóre lokacje na prerenderowanych ujęciach wyglądają nawet fajnie ale ogólna kreacja świata nie działa na moją wyobraźnię. I tyle.
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive zdzicho.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez paintball_0 w 12 Cze 2012, 16:59

Dziwi mnie niska jakość tekstur i modeli na tym filmie. Czyżby to był zapis z wersji konsolowej?
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości