Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez Kumpel111 w 10 Lis 2010, 19:40

Ponieważ nie znalazłem podobnego tematu, pozwoliłem sobie na jego napisanie. No więc tak. Wypowiadamy się tutaj która chwila w grze najbardziej zapadła nam w pamięć. No więc ją zacznę.
Pamiętam kiedy grałem w Medal of honor: Allied Assualt i wtedy miałem niby prosta misję. Było to lądowanie na plaży omacha. Każdy kto grał w te grę to zrozumie. A mianowicie trzeba było dojść do bunkrów niemców. Mnóstwo ludzi koło mnie padało dosłownie jak muchy. Musiałem poprosić kolegę bo sam bym nie wiedział jak to przejść. No dobra macie przykład.
Ps. Proszę nie piszcie tu problemu jak przejść grę xxx. Od tego są wogóle inne działy. No więc życzę miłego pisania :wink:
Awatar użytkownika
Kumpel111
Tropiciel

Posty: 362
Dołączenie: 24 Wrz 2010, 18:23
Ostatnio był: 18 Cze 2023, 07:40
Miejscowość: Paraguay
Frakcja: Zombie
Kozaki: 22

Reklamy Google

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach

Postprzez Bambosz107 w 10 Lis 2010, 19:58

Jak dla mnie pamiętnym momentem było zakończenie CoD MW. Każdy, kto przeszedł tę grę chciał tego doświadczyć jeszcze raz, żałował, że fabuła krótka itd. CoD 4 w ogóle był według mnie najlepszą częścią serii.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach

Postprzez Lucjusz w 10 Lis 2010, 20:16

Dla mnie było to zdobycie Polską mistrzostwa świata w "Sensible world of Soccer'96" oraz pokonanie Shao Kahna w "Mortal Kombat II" :E Oczywiście obie gry na Amidze600, kto pamięta ten wie co to za emocje były :E Teraz takich mało a ile joystick'ów się złamało, ech aż się łezka w oku kręci :wink:
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach

Postprzez mateszew w 10 Lis 2010, 20:19

Pijawka w podziemiach agropromu w SoC :E po prostu to zmiażdżyło system w żadnej innej grze nawet F.E.A.R.`ze :!: nie było nic gorszego :)
i3 3rd
660
8gb
ssd
Awatar użytkownika
mateszew
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 09 Paź 2009, 19:54
Ostatnio był: 10 Cze 2017, 16:04
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach

Postprzez PrzemoC w 10 Lis 2010, 20:24

Duuuużo było takich momentów. Pominę Pegazusy i konsole, skupie się na PC :wink:
Pamiętam jak siedziałem do 3 w nocy jakiś rok temu nad Devil May Cry 4, i starałem
się uratować Kyrie przy napisach, to były emocje jakich mało... Ale udało się, za drugim
razem. Ze stalkera pamiętam parę akcji, ale raczej przez dziki spawn, a najlepsze
momenty są w grach raczej pod multi, co-op'y na OFP lub Armie 2 to poezja.
Zwłaszcza klanowe PvP, tam to się cuda mogą wydarzyć...
Temat fajny. Ale założę się, że co niektórzy z nas mogli by epopeje napisać :wink:
"Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości." -Samuel Beckett
Ale, z drugiej strony, on to powiedział...
Awatar użytkownika
PrzemoC
Beta Tester

Posty: 444
Dołączenie: 31 Sty 2009, 15:27
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 12:45
Miejscowość: Everon
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 13

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach

Postprzez Kontroler w 10 Lis 2010, 20:29

I tak nic nie przebije zakończenia CoDa MW2. Ta akcja z nożem była Epicka!
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach

Postprzez plunio7 w 10 Lis 2010, 20:38

Scena z katarynką i potworem z Neverhooda - takich gier już nie ma. Zakończenie Zewu Prypeci - tam zaś muzyka znakomita i to całe podsumowanie losów bohaterów.

Za ten post plunio7 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Greyeeh.
Awatar użytkownika
plunio7
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Paź 2008, 21:49
Ostatnio był: 02 Lip 2022, 20:09
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 21

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach

Postprzez StalkerCiastek w 10 Lis 2010, 21:20

Spoilery!:

1. Mass Effect 1 -> Zakończenie po prostu miażdży! Bitwa o Cytadelę, pościg za Sarenem i groźba inwazji Żniwiarzy. A ten cut-scenki z pojedynków pomiędzy statkami! Coś pięknego.
2. Mass Effect 2 -> Przyszła dwójka i pozamiatała. Dokładnie mam tu na myśli dwa momenty: zniszczenie Normandii i końcowa bitwa na stacji Zbieraczy. Uwielbiam widok płonącej Normandii spadającej powoli w przestrzeń. A potem Normandia v2 walcząca ze statkami obcych. No i ucieczka z ich bazy. Gra wymiata!
3. Call of Duty 4 -> I znowu zakończenie gry. Pościg za Zachajewem i ostatecznie zastrzelenie go. Przy okazji ginie cała drużyna. Bardzo emocjonujące zakończenie.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach

Postprzez Argemen w 10 Lis 2010, 22:01

:

Halo 3: Już po tym jak Cieg wszedł do komory i zasnął. Wtedy to Ludzie po wiel latach wojny używają Halo niszcząć Covenant i godzą się z Sangheili (Elite'ami).
Call of Duty: Kiedy to w "jedynce" wbijało się na dach sejmu rzeszy i razem z tawariszami stawię się rosyjską flagę... Coś pięknego.
Half-Life: Tym razem na początku, kiedy odpala się urządzenie, któe otwiera wszędzie portale, pozwalając różnym istotom i Combine wejść na Ziemię.
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach

Postprzez Axideus w 10 Lis 2010, 22:21

Podobnie do Ciastka oba mass effecty. Jak dla mnie obie części były doskonałe. Rozkoszowałem się każdą chwilą ale najbardziej to właśnie bitwą o cytadele z jedynki. MDK za mnóstwo nie zapomnianych chwil które długo by wymieniać.
Black i white za całą genialną wręcz kampanię [chyba najbardziej 1,2 i 5 wyspa zapadły mi w pamięć]. Stalkery za niesamowitą atmosferę. Pamiętam jak pierwszy raz grałem w CS. Niezapomniane chwile z kordonu, bagien i limańska. Ech do dziś dnia płacze z tęsknoty za tymi czasami. Fear'a za niesamowitą pierwszą część. Misje w oczyszczalni były świetne pod względem klimatu. Doom 3 za mnóstwo chwil w których włos dęba stawał np: misja z centrum łącznośći gdzie ginie cała drużyna delta. No to takie podsumowanie na szybko.
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach

Postprzez G36 w 10 Lis 2010, 23:07

Pogrzeb Leo w Wiedźminie. Po prostu idealnie zrobiona scena, z cudowną muzyką potęgującą emocje, aż mi się łezka w oku zakręciła.
Outro w Gothicu. Pierwsza gra jaką przeszedłem, było to we wczesnej podstawówce. Nigdy nie zapomnę tego niedosytu, żalu że to już koniec...
-Nienormalny!
-A co ta znaczy być 'Normalnym'?!

Za ten post G36 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive blazejro.

G36
Wygnany z Zony

Posty: 97
Dołączenie: 13 Sty 2010, 22:25
Ostatnio był: 09 Wrz 2011, 18:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach

Postprzez wojtekpop w 10 Lis 2010, 23:29

Mój ulubione momenty to końcówka fallout 3 , koniec call of duty 3 ma świetną muzykę i misja w CoD 4 w której zabiaja się Zachajewa ma dynamiczną akcję.
Awatar użytkownika
wojtekpop
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 30 Lip 2010, 16:01
Ostatnio był: 15 Kwi 2012, 21:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości