Daw of War II

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Daw of War II

Postprzez Micro w 12 Mar 2009, 12:25

Zakupiłem grę jakiś czas temu lecz okazję do zagrania miałem dopiero wczoraj a wszystko przez zjeb... steama.
Denerwująca lekko opcja zwłaszcza jak człowiek chce po prostu zagrać a tu aktualizacja co trwa 30 min bo okazało się że ostatnie 2 % się nie ściągają. A nie ma opcji żeby to przełożyć na kiedy indziej. No ale co tam po prostu pewnie nie przywykłem. No i na dokładkę Windows Live rejestracja (kurde nawet w singla nie można bez niej pograć). I pomijam że mnie wywalało ze 3 razy z gry w czasie logowania. Generalnie instalacja itp. badziewie zajęło 1,5 h.
Wynik do księgi rekordów. Chociaż ja cierpliwy jestem maiłem Commodore a i u kumpla na Atari sie ciupało (ach to godzinne wgrywanie gry i komunikat syntax error).

Jednak temat zakładam nie po to coby sie żalić tylko o grze podyskutować :wink: Na rasie o singlu bo w Multi nie grałem.
Jest to zupełnie inna gra niż DoW I więc człowiek na początku musi się przyzwyczaić. Już nie operujemy mega bazami i masą wojska. Mamy małe drużyny Space Marines (na początku jedną plus bohater) i idziemy do boju z hordami wrogów:) Grałem na razie 3 misje (nie za wiele ale jak pogram więcej to rozwinę). Powiem jedno gra jest super. Tutaj granat rzucony przez ciebie czy wroga robi naprawdę masakrę (nie ma sie też ich tak dużo bo 3 na początku plus to co sie znajdzie na polu walki). Jednostkami trzeba dobrze operować (czytaj używać osłon budynków). Jednostka zwiadowców to podstawa. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony mimo tego że czego innego sie spodziewałem. Ciekaw jestem jak wam ta gra podpasowała?
Micro
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 03 Mar 2009, 15:37
Ostatnio był: 02 Kwi 2009, 18:40
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości