Jade Empire PC

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Jade Empire PC

Postprzez Raven422 w 22 Gru 2008, 13:49

Temat będzie o grze Jade Empire, jak łatwo zauważyć. Pierwszy raz w grę grałem 2 lata temu. Po prostu mnie oczarowała. Te wszystkie orientalne smaczki, kawałki orientalnej mitologii, fajny system walki, świetna fabuła (naprawde, końcówka mnie zaskoczyła!) i co tam jeszcze. Całym urokiem tej gry jest właśnie styl graficzny i klimat azjatyckiego cesarstwa. Wioska Dwie Rzeki, Pałac Cesarza, Arena, na której mozliwe że wyrwiemy sobie włosy z głowy przy walce z ostatnim bossem :). Wszystko ma jakiś taki magiczno-fantastyczno-mityczny klimat, który trzyma gracza przed monitorem i nie daje odejść. Do opisania tej gry potrzeba bardzo duzo słów, ale nie będe spojlerował i teraz jedynie na koniec opiszę po krótce naszych towarzyszy. Nasi towarzysze są...NIESAMOWICI! Każdy z nich ma jakiś cel, każdy ma swoją historię do opowiedzenia, każdy ma inny charakter i każdy inaczej sprawdza się w walce. Moimi ulubieńcami są Czarny Wicher oraz Jedwabna Lisica. Wicher, to wielki, napakowany i lekko "pulchny" wielkolud z czarnymi włosami. Lubi dobrze zjeść, napić sie wina i ostrą bijatykę, a do niej używa dwóch naprawde dużych toporów. Jedwabna Lisica to zaś tajemnicza, piękna kobieta, która z początku bierze nas za wroga. Chodzi ubrana w czarny strój z maską na twarz, ino oczy jej widać. Po odpowiednim rozwinięciu fabuły dowiadujemy się, że jest...sami zagracie, a zobaczycie ;). Jako, że ja grałem postacią męską ( a ściślej Wściekłym Mingiem, ale zmieniłem imię, bo to jakoś nie leżało) doprowadziłem do baaardzo bliskiego zwiazku między mną a Lisicą przez co zostałem... tu też musicie dowiedzieć się tego sami :). A i byłbym zapomniał. Muzyka w grze to ABSOLUTNY MAJSTERSZTYK! Wszystkie utwory są w orientalnym klimacie, ale najbardziej podoba mi się nutka grająca w głownym menu. Zachęcam wszystkich do grania w tę jakże wspaniałą grę!
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20

Reklamy Google

Re: Jade Empire PC

Postprzez R@zor! w 22 Gru 2008, 15:43

Grałem w tę grę i powiem, że jest dobra.Grałem w nią ok.1.5 roku temu. Wciągnęła mnie na długie godziny. Mam do niej jakiś tam sentyment bo to była moja pierwsza gra cRPG w jaką grałem. Przeszyłem ją ze trzy razy, aby poznać różne wariaty walki i zakończenia. Chodzież zakończenie mnie nie zaskoczyło. Trochę wcześniej o mniej poczytałem i oglądałem recenzje w hyperze, może to dlatego. Ale i tak uważam jak Raven422, że w grę warto zagrać.Więc także polecam.
Image
Awatar użytkownika
R@zor!
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 31 Paź 2008, 23:00
Ostatnio był: 31 Sty 2009, 03:04
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości