Among the Sleep

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Among the Sleep

Postprzez STALKIER998 w 03 Cze 2014, 22:13

29 maja była ogólna światowa premiera tej gry. To jest horror pierwszoosobowy, gdzie gramy 2 letnim chłopaczkiem, a jedynym naszym przyjacielem jest Teddy, czyli miś, którego dostaliśmy w prezencie od mamy. W całej grze rozbiega się o to, by odnaleźć naszą rodzicielkę. W tym pomaga nam jedynie wspomniany miś. Grałem w demo i powiem, że ta gra ma klimat. Jak na dość krótki czas rozgrywki miałem pełne gacie. Ciekawym motywem jest rozświetlanie sobie drogi Teddy'm w ciemnych pomieszczeniach. Co ciekawe, jak napisali w gry - online "bujna wyobraźnia chłopca sprawia, że trafia do surrealistycznych miejsc, z których jedynie można uciec za pomocą rodzinnych wspomnień." Nie grałem w pełną wersję gry, choć zamierzam, ale po demie jak na razie mogę z góry ocenić na 9,50/10. 1 punkt odjąłem za zdecydowanie krótką rozgrywkę, a po za tym na chwilę obecną horrorek kosztuje 17,99 €, więc trochę trzeba zainwestować. Tą grę wydała firma o nazwie Krillbite Studio. Jak na pierwszą grę idzie im naprawdę nieźle. Grał w to ktoś ? Jak oceny na pierwszą grę świeżego studia ?

Stwierdziłem, że warto byłoby dodać jakieś screeeny z gry. 4 powinny styknąć.
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
STALKIER998
Tropiciel

Posty: 265
Dołączenie: 10 Kwi 2012, 18:08
Ostatnio był: 15 Paź 2020, 20:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 47

Reklamy Google

Re: Among the Sleep

Postprzez Przemek77 w 04 Cze 2014, 08:29

Grałem w wersję alpha, ciekawy pomysł na grę, fajny klimat. Jak będzie w jakiejś promocji to nie omieszkam nabyć.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości