Symulator Farmy 2011

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Symulator Farmy 2011

Postprzez djcycu w 23 Cze 2011, 23:37

Niejednemu z was taki tytuł skojarzy się z pyrkającą "trzydziestką", gumiakami oblepionymi kurzymi bobkami oraz krowami :) Otóż nie ma się czym zniesmaczać. Grę dostało mi się od kolegi, przykleiła mi się do łapy i postanowiłem pożyczyć by spróbować co to warta.

Cóż... Na pierwszy rzut oka gra jest spoko. 15000 tysięcy na starcie, 2 całkiem słabiutkie traktorki, 2 malutkie kombajny, jakieś lekkie pługi, mała przyczepka no i chociaż ta wielka farma razem z pastwiskami. Wszystko cacy tylko o co w tym biega? To proste. Naszym zadaniem jest rozwój farmy o lepsze maszyny oraz inwestycja w bydło dające wartościowe mleko.

Aby to zrobić musimy siać zboże, zbierać je, potem pole zorać i sprzedawać to co udało się zebrać czy otrzymać. Oczywiście całość w kółko aż nam się znudzi a to wcale nie jest taki szybki proces ze względu na ilość maszyn oraz metod upraw czy karmienia bydła :D Zagrywam się od połowy miesiąca i mi mało... Grafika jest może taka na lata 2006 ale jest kolorowo i chce się to oglądać.

Przykuło mnie może dlatego że sam lubię sobie pośmigać takimi dużymi maszynami tym bardziej że są bardzo fajnie animowane no i w pełni interaktywne :) Sam też pochodzę ze wsi i klimaty są mi bardzo znajome :D Przyciąga też masa modów które bardzo grę uklimatyczniają oraz urozmaicają poprzez wprowadzanie naprawdę szerokiej gamy rozwiązań. Jeśli was to interesuję to polecam zagrać bo rzeczywiście fani maszyn oraz takich rzeczy mogą zostać wciągnięci na niejeden długi dzień na roli :)

Oficjalna strona gry ze screenami z gry oraz spisem maszyn:
http://www.farming-simulator.com/

Strona z modami (nie mają forum chyba więc podaję. Strona jako jedyna umożliwia pobieranie premium co jest najwygodniejsze w porównaniu do innych stron):
http://www.lsmody.pl/

PS: Grę podaję jako ciekawostkę więc proszę nie besztać :P
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Reklamy Google

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 21 gości