[PROTOTYPE]

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez STA1KERpl w 19 Cze 2009, 14:02

Ehh... Pograłem w spider-mana 3... I widziałem wcześniej prorotypa... I żal mi go- w spidermana gra sie wręcz do dupy. Gra nudna, nie warta nawet 5 zł (no, może 10^^). I wyglądała jak prototype. Jeśli protus wyjdzie tak, jak spider-man, to wolę tej gry nawet od kolegi nie pożyczać...

Ps: Caleb dopiero pare dni adminem jest, a już swoje robi^^.

moderatorem*
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Reklamy Google

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez MalinaOSG w 16 Lut 2011, 07:06

Całokształt gry jest bardzo imponujący. Fabuła jest ciekawie zaskakujące, wprost z każdą nową misją nie mogłem po przejściu doczekać się kolejnej. Wszystkie te zadanie poboczne całkiem całkiem zwłaszcza te z zabijaniem zombi albo rozwalanie z czołgu, jeśli chodzi o to by biegać i zrobić to w określonym czasie, tego nie cierpiałem. Najbardziej ekscytująca rzecz w grze, patrzenie wraz z rozwojem fabuły na wzrastający % zainfekowania miasta. Co do wszystkich umiejętności naszego bohatera jednym słowem masakra, możliwość szatkowania, miażdżenia, siekania, wysadzania, to wszystko było super. Moją ulubioną umiejętnością był ten łańcuch zawsze lubiłem z niego korzystać. A czasami dla odmiany przebierałem się za żołnierza i chodziłem z nimi rozwalając zombi z broni palnej. Czasami nawet przez pół miasta przeszliśmy :D Zakończenie jest moim zdaniem dziwne i nie wiem co jest leprze wygrać ostatnią misie czy ją przegrać :?:
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez Greyeeh w 19 Lut 2011, 23:10

Gra jest świetna, kiedyś pisałem nawet o niej recenzję, niestety blog przepadł razem z nią.
Dużo możliwości, można się w grze nieźle wyżyć. Piękne animacje, efekty i fabuła dobra, ale zarazem trochę monotonna, kiedy po raz 10 musisz jeden moment przechodzić od nowa.
Najciekawsza umiejętność: użycie wszystkich umiejętności naraz (szczególnie kolce wychodzące z ziemi).
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez Xen w 06 Mar 2011, 19:04

Spoko giera fajny parkour :D
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 23:34
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez Fenishi w 15 Mar 2011, 17:54

Najlepszy "wyżywacz" wśród gier IMO :E Grafika nie powala, ale trzyma poziom, fabuła to też coś niezbyt innowacyjnego, aczkolwiek jest całkiem ciekawa :P Brakowało mi jednak w grze normalnego celownika podczas strzelania z broni dystansowej żołnierzy. Auto-namierzania nigdy nie lubiłem :| Poziom trudności też nie jest jakiś powalający - mając do dyspozycji taką maszynę do zabijania, o zróżnicowanych atakach dostosowanych do odmiennych sytuacji nie mamy raczej trudności z rozprawieniem się z nawet najtwardszymi bysiami :P I trochę monotonna pod koniec - ja korzystałem praktycznie cały czas z wielkiego ostrza i dodatkowego pancerza, więc nie miałem zbytnich problemów z ukończeniem gry :E Aczkolwiek moją ulubioną bronią były zwykłe pazury - świetne się siekało niegodziwców, lądując w ich zgrupowanie i machając łapami na lewo i prawo, obserwując "furgające" szczątki :E

Grę polecam zarówno temu, kto potrzebuje czegoś do "wyżycia się", jak i fanowi niezbyt skomplikowanej, przyjemnej rozgrywki :wink:
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez Piterxd w 16 Mar 2011, 09:57

Jak dla mnie gra zapowiadała się bardzo fajnie, ale jak zagrałem to wydaje mi się taka bezpłciowa. Grafika marna, silnik nie radzi sobie z tym co mamy wyświetlane na ekranie. Sama rozgrywka jest fajna i fakt można się wyżyć :E
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez Killer21 w 10 Maj 2011, 17:28

Jak dla mnie z początku wydawała się taka trochę nudna ale jak zagrałem to od razu zmieniłem zdanie.Polecam ją.
Image

Killer21
Wygnany z Zony

Posty: 34
Dołączenie: 10 Maj 2011, 16:58
Ostatnio był: 26 Cze 2011, 11:13
Miejscowość: Zadu--e podkarpacia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości