Gamerblog - videopodcast o grach

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Gamerblog - videopodcast o grach

Postprzez Jellow w 19 Kwi 2011, 19:10

Kowek :) Ja rozumiem, że masz dobre chęci i chcesz pomóc. Rozumiem, że TWOIM ZDANIEM coś jest niepotrzebne, ale błagam. Jeśli już musisz, niepytany, mówić mi jak prowadzić stronę to spróbuj dodać frazę "w mojej opinii","w moim mniemaniu","moim zdaniem" lub każdą inną, która nie sprawi, że Twoja opinia będzie "jedyną słuszną opinią". GB to nie serwis. To społeczność, w której udział biorą gracze. Nie jesteśmy redaktorami i nie będziemy, newsy piszą ludzie, dla ludzi. A czy ludzie piszą wg jakiegoś kodeksu jest dla Ciebie ważne to proszę, prowadź swoją stronę jak lubisz i jak Ci się podoba, ja swoich uwag nie uzewnętrzniam bo to Twoja rzecz i to szanuję:) A gdybym już miał napisać Ci uwagę to jestem przekonany, że spotkałbyś się z wtrąceniem: "w moijej opinii".

Youtube ma opcję przewijania, jeśli znasz historię fallouta, super. Narazie tylko ty napisałeś, że (jak myślę- Twoim zdaniem) pierwsze 2 minuty są niepotrzebne na ponad 200 osób, które oglądały odcinek. Podcast trafił na strony związane z Falloutem i uwierz mi, przerywnik "moja opinia" nie był obcy administratorom i każda uwaga była właśnie nim poprzedzana:)

Szanujmy się, wyrażajmy opinie, nie prawdy absolutne :)

P.S - Jeśli pozwolisz,wyślę Ci tekst podcastu o stalkerach do konsultacji(kiedy będę robił odcinek). Fakt,że ukończyłem wszystkie części może być niewystarczający. Myślę, że Twoja wiedza okaże się pomocna. Jeśli,oczywiście, będziesz chętny pomóc.
www.gamerblog.pl - jedyny w sieci videopodcast o grach
Awatar użytkownika
Jellow
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 22 Mar 2009, 13:21
Ostatnio był: 20 Kwi 2011, 00:20
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Gamerblog - videopodcast o grach

Postprzez KoweK w 19 Kwi 2011, 22:24

No nic, WG MNIE ;), emotikonki tylko psują cały efekt i czuję się jak na blogu onetu jakiejś nastolatki. Jak chcecie być szanującym się serwisem, to zróbcie co trzeba - taka moja rada. Nie posłuchacie - wasza sprawa.

Napisałeś tak długiego posta, w którym dałeś mi wykład o dawaniu "wg mnie". Tak, będę pisał w każdym zdaniu to, bo przecież oczywistym nie jest, że to co pisze nie jest moim zdaniem. Zastanów się.

Jellow napisał(a):pierwsze 2 minuty są niepotrzebne na ponad 200 osób, które oglądały odcinek.

To, że ma 200 wyświetleń nie równa się temu, że obejrzało to 200 osób. ;)

Jellow napisał(a):P.S - Jeśli pozwolisz,wyślę Ci tekst podcastu o stalkerach do konsultacji(kiedy będę robił odcinek). Fakt,że ukończyłem wszystkie części może być niewystarczający. Myślę, że Twoja wiedza okaże się pomocna. Jeśli,oczywiście, będziesz chętny pomóc.

Jeśli Ci się chce wysłać tekst, to PW stoi otworem. Mogę tylko wyrazić opinię moją i dać ewentualne poprawki, których oczywiście zatwierdzać nie musisz.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Gamerblog - videopodcast o grach

Postprzez Jellow w 20 Kwi 2011, 00:20

Myślę, że nam obu zależy żeby podcast o Stalkerze wypadł dobrze. Ty prowadzisz stronę o tej serii, a ja chcę zrobić o niej materiał. To tak samo promocja moja jak i gry, przy okazji, jeśli będziesz chciał to będziesz miał newsa. To o to chodzi, o wzajemną pomoc. Taka jest idea podcastów, pomoc graczom zrozumieć gry. Chętnie oddam tekst do konsultacji, nie jestem wchewiedzący (niestety:/) i myślę, że pomoc się przyda.


Kończąc niefortunną wymianę zdań- gamer blog, to blog. tak ma w nazwie. Nie jest serwisem informacyjnym tylko miejscem spotkań graczy. Także jeśli masz wrażenie że wchodzisz na bloga, to dobrze, to znaczy, że wszystko działa jak trzeba:)
www.gamerblog.pl - jedyny w sieci videopodcast o grach
Awatar użytkownika
Jellow
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 22 Mar 2009, 13:21
Ostatnio był: 20 Kwi 2011, 00:20
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 22 gości