Opinie nt. książki

Podwozie też było złe?

Tak.
23
64%
Tak,
13
36%
 
Razem głosów : 36

Re: Opinie nt. książki

Postprzez Iwaszka w 19 Lip 2014, 15:35

Tak jak Ciebie rysowanie czyni specjalista od odbierania komukolwiek praw do krytyki i wytykania błędów autorowi.

A z kanonu już zejdź bo to nudne.
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Reklamy Google

Re: Opinie nt. książki

Postprzez slawek73 w 19 Lip 2014, 15:50

Jak boga kocham, nie chcę być złośliwy, bo i ja się niegdyś uganialem z kumplami po chaszczach ... Bylo fajnie, nie przeczę, ale... Nie, jednak daruję sobie komentarz odnośnie "wiedzy" w tym zakresie. W sumie to zarąbistym byłoby kiedyś ujrzeć konfrontację takich "wojowników", nawet całej ich grupy, z pojedyńczym, wkurwionym i najzwyklejszym dzikiem :D
Awatar użytkownika
slawek73
Stalker

Posty: 189
Dołączenie: 19 Maj 2014, 18:55
Ostatnio był: 07 Lut 2019, 17:26
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 32

Re: Opinie nt. książki

Postprzez Terminus w 19 Lip 2014, 15:51

Czemu mam zejść z kanonu panie specjalisto od dowodzenia? To zabawne. Może nie tak jak "dowodzenie" na poziomie małej drużyny gości z karabinami na plastikowe kulki, ale zawsze. Poza tym skoro wytykasz autorowi błędy "w kanonie"...
Puściłeś juchę Panie DieselNinja to nie licz, że tak łatwo uciekniesz. :P
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Opinie nt. książki

Postprzez Iwaszka w 19 Lip 2014, 16:21

slawek73 napisał(a):Jak boga kocham, nie chcę być złośliwy, bo i ja się niegdyś uganialem z kumplami po chaszczach ... Bylo fajnie, nie przeczę, ale... Nie, jednak daruję sobie komentarz odnośnie "wiedzy" w tym zakresie. W sumie to zarąbistym byłoby kiedyś ujrzeć konfrontację takich "wojowników", nawet całej ich grupy, z pojedyńczym, wkurwionym i najzwyklejszym dzikiem :D

Yhm... A znasz temat bliżej niż samo "bieganie po chaszczach"?

Terminus napisał(a):Czemu mam zejść z kanonu panie specjalisto od dowodzenia? To zabawne. Może nie tak jak "dowodzenie" na poziomie małej drużyny gości z karabinami na plastikowe kulki, ale zawsze. Poza tym skoro wytykasz autorowi błędy "w kanonie"...
Puściłeś juchę Panie DieselNinja to nie licz, że tak łatwo uciekniesz. :P

Nie wytykałem błędów w kanonie tylko ubolewałem nad brakiem takowego choćby w kwestii bestiariusza.

Uwagi moderatora:

Nie cytuj w całości poprzedniego posta, panie ekspert - ati
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Opinie nt. książki

Postprzez slawek73 w 19 Lip 2014, 16:49

Iwaszko, owszem ;) Mało tego, po studiach zdarzyło mi się nawet z prawdziwymi giwerami biegać, aczkolwiek radionuklidy całymi miesiącami zalewaliśmy :D Ba, ojczyzna mi wręcz jakiś stopień nadała ;)
Awatar użytkownika
slawek73
Stalker

Posty: 189
Dołączenie: 19 Maj 2014, 18:55
Ostatnio był: 07 Lut 2019, 17:26
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 32

Re: Opinie nt. książki

Postprzez Gizbarus w 19 Lip 2014, 18:20

slawek73 napisał(a):Jak się komuś nie podoba jego wizja, niech kurde narysuje własną. Przecież to takie proste, prawda? A jeśli nie potrafi pisać - to ma gówno, a nie wizję. Mglisty bełkot, że ja bym to zrobił inaczej, to tylko...no właśnie, bełkot. Bo nic nie zrobisz mój drogi. NIC. Bo nie potrafisz.


Wybacz, ale pieprzysz, aż zęby rozbolały mnie, moją babkę, dziadka i nasze rodziny do czwartego pokolenia wstecz. To, że ktoś ma w głowie wizję na dany temat i potrafi ją przedstawić wcale nie stawia go wyżej od osoby, która takową również posiada, jednak nie ma umiejętności, by przelać ją na papier. Ba, sam często w głowie odnajduję masę świetnych (przynajmniej w moim mniemaniu :P) pomysłów na opowiadanie, jednak aktualne zdolności pisarskie nie pozwalają mi przełożyć ich na słowa w zadowalającym stopniu - czy to ma mnie automatycznie dyskwalifikować jako recenzenta czyjejś twórczości?
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Opinie nt. książki

Postprzez Meesh w 19 Lip 2014, 18:28

Ależ fajny ból dupy macie. Po prostu rewelacja... Szkoda że mogę dać tylko jednego kozaka na ileśtam, bo bym sypnął tu i ówdzie.
Co do kanonu - OŚ, DB, ŚP i CM są chwilowo bardziej kanoniczne, niż cała ruska seria razem wzięta, bo każde z nich było zatwierdzane do wydania (pod względem merytorycznym i fabularnym) przez ludzi z GSC - w odróżnieniu od tej pierwszej, gdzie każdy wydawał co chciał i o czym chciał. Tak więc można spokojnie powiedzieć, że kanon to właśnie książki po polsku.
@KOSHI - "donikąd" piszemy łącznie
@Iwaszka - "dopóki" piszemy łącznie i przez "Ó"
A tak w ogóle to kontynuujcie, bo fantastycznie się was czyta. Rewelacyjny odpoczynek po sprawach na które należy zwracać jakąkolwiek uwagę.
"Patrząc po forum, to głównym objawem meeshophobii jest ból dupy." - T.
"Przybędzie autor wielki na forum wasze i ferment siać będzie wśród userów płochych, prowadząc do upadku domeny Kowuniowej" Whl 6:15 - S.

Za ten post Meesh otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kałach.
Awatar użytkownika
Meesh
Tropiciel

Posty: 390
Dołączenie: 02 Sty 2013, 19:38
Ostatnio był: 15 Maj 2018, 23:39
Miejscowość: Sochaczew
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 91

Re: Opinie nt. książki

Postprzez KOSHI w 19 Lip 2014, 18:33

Dzięki Meesh, zapamiętam sobie. Dzięki tej celnej uwadze moje życie na pewno odmieni się. Może nawet zacznę mniej zwracać uwagę na różne kwiatki językowe twojego autorstwa i zacznę skupiać się bardziej na gramatyce i ortografii w swoich postach. ;)
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Opinie nt. książki

Postprzez Meesh w 19 Lip 2014, 18:40

Słusznie, nie ma co całe życie patrzeć na innych.
"Patrząc po forum, to głównym objawem meeshophobii jest ból dupy." - T.
"Przybędzie autor wielki na forum wasze i ferment siać będzie wśród userów płochych, prowadząc do upadku domeny Kowuniowej" Whl 6:15 - S.
Awatar użytkownika
Meesh
Tropiciel

Posty: 390
Dołączenie: 02 Sty 2013, 19:38
Ostatnio był: 15 Maj 2018, 23:39
Miejscowość: Sochaczew
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 91

Re: Opinie nt. książki

Postprzez Iwaszka w 19 Lip 2014, 18:42

Meesh napisał(a):@KOSHI - "donikąd" piszemy łącznie
@Iwaszka - "dopóki" piszemy łącznie i przez "Ó"


@Meesh - trudno przyjąć krytykę i rozpatrzyć co można by zrobić następnym razem lepiej? Naprawdę musiałeś wytknąć nam te śmieszne błędy? Rośnie Ci od tego EGO, a może awansujesz na kolejny lvl?

Za ten post Iwaszka otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI, Karo Zilla.
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Opinie nt. książki

Postprzez Meesh w 19 Lip 2014, 18:59

Ależ bynajmniej nie trudno, bo i krytyka żadna... A ortografia w oczy niestety kole.
Nic mi od tego nie rośnie, tylko mnie bawi, jak się pieklicie w swoim światku małym... I widzę, że strasznie to was irytuje, że mnie to bawi :+:
"Patrząc po forum, to głównym objawem meeshophobii jest ból dupy." - T.
"Przybędzie autor wielki na forum wasze i ferment siać będzie wśród userów płochych, prowadząc do upadku domeny Kowuniowej" Whl 6:15 - S.
Awatar użytkownika
Meesh
Tropiciel

Posty: 390
Dołączenie: 02 Sty 2013, 19:38
Ostatnio był: 15 Maj 2018, 23:39
Miejscowość: Sochaczew
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 91

Re: Opinie nt. książki

Postprzez Iwaszka w 19 Lip 2014, 19:06

Bawi nie bawi, piekliśmy nie piekliśmy - przecie Panie to internet - tu nie ma emocji.
Ja swoje napisałem w zasadzie w jednym poście - to co mam do Ciebie tam wypisałem i tyle.
Reszta to przepychanki - jak zawsze.

I widzę, że strasznie to was irytuje, że mnie to bawi

Kreacja na "wszystko mi zwisa" :F Ciekawe.
Mnie co najwyżej irytuje brak możliwości spokojnej krytyki bez wylewania potem ton gnojówki na prawo i lewo bo komuś to nie pasuje (Nie chodzi o Ciebie w tym wypadku).
Może kiedyś na jakimś zlocie Stalka się spotkamy i porozmawiamy/wychylimy - może krytyka w twarz lepiej trafia.
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

PoprzedniaNastępna

Powróć do Drugi brzeg

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości