[PROBLEM] Brak muzyki w grze

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

[PROBLEM] Brak muzyki w grze

Postprzez szaaary w 04 Maj 2015, 23:26

Mój problem jest dość dziwny, mianowicie mojej wersji LA nie ma muzyki - to znaczy ta w głównym menu jest, ale na żadnej z map nie odtwarza nic poza dźwiękami tła i tymi wywołanymi przez postać. Nie znalazłem podobnego tematu a jest to mocno irytujące. Mniejsze problemy z podkładem to np. warczące i szczekające dziki (jakby miały te same pliki dźwięków co ślepe psy) i kilka innych, mało istotnych, wywołujących bardziej uśmiech niż irytację. Moda zassałem z tejże strony, spatchowałem do najnowszej wersji (1.3003). Jest jakaś opcja żeby to naprawić? Jeśli brak plików audio, to mogę podmienić te z CS?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!
szaaary
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 26 Lut 2015, 23:18
Ostatnio był: 07 Maj 2015, 17:41
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [PROBLEM] Brak muzyki w grze

Postprzez SzTKLER w 05 Maj 2015, 00:02

:)

Miałem to samo, pobierałem 4 party osobno i po zainstalowaniu gierki też miałem cisze w eterze i brak wielu odgłosów, np syreny na emisje, wystrzałów z Obrzyna, a Sidrowicz bawił się w mima. Pobrałem grę ponownie ale przez torrenty, po problemch z instalacją patcha 1.xx.3 działa jak trzeba ale mam kilka innych błędów, np widmo swojej postaci.
SzTKLER
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 04 Maj 2015, 21:03
Ostatnio był: 21 Maj 2015, 18:24
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości