STALKER - Lost Alpha, problem z wersją gry

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

STALKER - Lost Alpha, problem z wersją gry

Postprzez Khraa w 01 Lis 2014, 21:59

Witam!
Jeżeli podobny temat jest lub ten znajduje się w niewłaściwym miejscu, przepraszam. Szukałem, ale nie znalazłem.
Sprawa jest następująca. Starałem się znaleźć wstawkę bez błędów (z różnych źródeł zwyczajnie mi nie chciała się nawet zainstalować) z patcha Lost Alpha. W końcu się znalazła.. Ale jest w najnowszej wersji przy której nie działa spolszczenie. A ja, że chciałbym się cieszyć w tej grze ojczystym językiem (jak wiadomo na najnowszych wersjach polonizacja nie działa) mam problem.
I tu powstaje pytanie właściwe: Istnieje możliwość zainstalowania starszego patcha na nowszy? Lub czy przy instalacji (wszystko było pisane cyrylicą więc samo pomyślne zainstalowanie sprawiało mi problem) gry jest możliwość wyboru wersji?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Khraa
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 01 Lis 2014, 21:49
Ostatnio był: 04 Cze 2015, 20:54
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: STALKER - Lost Alpha, problem z wersją gry

Postprzez caleb59 w 01 Lis 2014, 22:16

Nie wiem skąd wziąłeś instalator po rusku jak jest on normalnie w pełni po angielsku to raz, dwa - nie ma wyboru wersji - możesz najwyżej pobrać podstawkę z moddb i wgrać sobie starszy patch 1.3002 i to tyle - skoro sam masz problemy z pobraniem to skorzystaj z torrenta na moddb lub poproś znajomego by pobrał u siebie...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 20 Cze 2024, 22:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: STALKER - Lost Alpha, problem z wersją gry

Postprzez Khraa w 01 Lis 2014, 22:38

Wszystkie inne wersje, które pobierałem miały rzekomo (czy prawdziwie) uszkodzone pliki więc łapałem się każdej opcji :I No nic, nie widziałem, że jest zwykła wersja przez torrenty na tamtej stronie, dzięki za wspomnienie o niej ^^
Khraa
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 01 Lis 2014, 21:49
Ostatnio był: 04 Cze 2015, 20:54
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości