Pietrenko

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Pietrenko

Postprzez piter1977 w 05 Paź 2014, 13:47

Witam,

Dołączam się, dokładnie to samo, brak opcji dialogowej....
Czy mogę prosić o ewentualnie save już po dialogu z Petrenką?
Wersja 1.3003 PL, czysta.
Z góry dziękuję.


Już dostałem save, dziękuję.
Pzdr.
piter1977
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 05 Paź 2014, 13:39
Ostatnio był: 30 Wrz 2015, 12:00
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Pietrenko

Postprzez ramirez12 w 11 Paź 2014, 13:36

a czy nie strąciliście tych śmigłowców przed rozmową z Pietrenkom ?? ja też to miałem ale poszedłem dalej olewając ten dialog i fabuła ruszyła normalnie po rozmowie z barmanem i Woroninem w przedmieściach
prypeci. Za 2 i 3 razem jak przechodziłem LA to najpierw po przybyciu do baru (chodzi oczywiście o zadanie z napaścią najemników na bar) pogadałem z pułkownikiem a dopiero potem zestrzeliłem śmigłowce i było oki.
PS zauważyłem że LA bardzo "NIE LUBI" jak wyprzedza się pewne questy i chce się tym pospieszyć , sam przeż takie kombinacje miałem wiele problemów.
Awatar użytkownika
ramirez12
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 30 Sty 2013, 22:59
Ostatnio był: 07 Gru 2018, 13:14
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 12

Re: Pietrenko

Postprzez Mito w 11 Paź 2014, 14:53

Wydaje mi się, że brak tego dialogu może być winą spolszczenia - ja korzystając z jakiegoś starszego miałem zamiast linii dialogu tekst "bar_heli_talk_03" czy jakoś tak...
Ale u mnie po rozwaleniu śmigłowców Pietrenko siedział wciąż w tym samym hangarze, oczekując na raport ode mnie. Ciekawe. Może gra po prostu pominęła ten (pewnie brakujący) dialog i wysłała Pietrenkę tam, gdzie zwykle stoi po tym dialogu?
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Pietrenko

Postprzez Pangia w 11 Paź 2014, 14:54

Napis kodowy nie oznacza braku dialogu w ogóle, tylko braku tekstu dla tego dialogu. Gdyby dialogu nie było w ogóle, w danym momencie rozmowy XRay wyrzuciłby do pulpitu z odpowiednim błędem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Pietrenko

Postprzez stylker w 13 Lis 2014, 16:45

Nie , ja też miałem ten problem.
Wystarczy poczekać z pół godziny.Petrenko powinien wejść w tryb ,,offline,, i być tam gdzie powinien.
Przez 10 min siedziałem i myślałem co tu wpisać.A mogłem wtedy coś zjeść...
Awatar użytkownika
stylker
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 12 Lis 2014, 17:49
Ostatnio był: 16 Mar 2015, 14:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 10 gości