Znowu, jakaś nieznana mi anomalia.

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Znowu, jakaś nieznana mi anomalia.

Postprzez duch1911 w 22 Lip 2015, 02:26

Priviet, mam problem.
Wcześniej, jak grałem w Lost Alpha, mogłem normalnie przemieszczać się samochodem między lokacjami.
Teraz nie mogę nim wszędzie wjechać, bo wyświetlają się uwagi typu "droga zamknięta po emisji", "zbyt wielkie promieniowanie", itp. Czasami, jak wyjdę z samochodu, to przejdę, ale nawet z buciora nie mogę wszędzie przechodzić. Myślałem, że jeszcze nie czas, by tam iść, więc może dlatego.. A bladź, bo właśnie mam iść po jakieś urządzenie dla "Wolności" na Radar i nie mogę się przedostać w żaden sposób. Nie wiem, o ki czort chodzi.
Jedynym dodatkiem, który mam w LA, to Model Pack v.0.94, ale z tego, co wiem, to nie ma on na to wpływu.
Zmienia on tylko dźwięk strzałów i wygląd broni.
Pomocy. :(
duch1911
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 21 Cze 2015, 14:25
Ostatnio był: 04 Wrz 2017, 23:39
Miejscowość: Miasto Widmo
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Znowu, jakaś nieznana mi anomalia.

Postprzez Mito w 22 Lip 2015, 09:34

Ależ właśnie po to są te ostrzeżenia itp. - żeby gracz nie mógł za wcześnie wejść do danej lokacji. Przyjrzyj się - być może nie wykonałeś jakiegoś zadania lub jest jakaś inna droga?
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Znowu, jakaś nieznana mi anomalia.

Postprzez duch1911 w 23 Lip 2015, 02:35

Nie, Kolego. Mówiłem, że jak wyjdę z samochodu, to czasami uda mi się przejść. To jest po prostu, jakiś błąd, którego wcześniej nie miałem. Może w "gamedata", coś się strolowało i tyle.. Mam nadzieję, że uda mi się to, jakoś naprawić.
duch1911
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 21 Cze 2015, 14:25
Ostatnio był: 04 Wrz 2017, 23:39
Miejscowość: Miasto Widmo
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości