Zmiany rozgrywki w LA

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Zmiany rozgrywki w LA

Postprzez Troian w 20 Lut 2015, 12:28

Witam wszystkich przez długi czas nie mogłem sobie pograć w żadnego stalkera gdyż mój PC był zbyt mocny i nie gra nie szła się odpalić, od kilku dni złożyłem 2 pc [słabszy] i teraz mogę sobie grać więc nadrabiam zaległości. Ukończyłem Cień Czarnobyla z zakończeniem [Zniszczyć Świadomość - Z] i postanowiłem zagrać sobie jeszcze raz ale wykonując wszystkie zadania. Buszując na temat dodatków do stalkera natknąłem się na LA i naszło mnie aby sobie zagrać w taką wersję stalkera, jednak mam kilka pytań.

1. Czy główny ciąg fabularny tzn. ten który prowadzi do zakończenia Świadomość Z nie został mocno zmieniony? Szczerze to kilka razy musiałem pytać doświadczonych znajomych jak coś wykonać aby otrzymać to zakończenie więc grę przeszedłem wykonując tylko te zadania.

2. Dużo zostało obcięte z oryginalnej gry czy raczej w większej części przypomina Cień Czarnobyla?

3. Czy do jej działania potrzebuje wgrać Crack'a do mojej wersji stalkera? Posiadam wszystkie 3 części oryginalne i nie wiem czy aby to dograć muszę wgrać crack'a.

4. Czy waszym zdaniem warto zagrać w tą wersję stalkera?

5. No i ostatnie czy jest z polskim Dubbing'iem gdyż nie ukrywam bardzo przyjemnie mi się gra jak słyszę polskie głosy.
Troian
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 17 Lut 2015, 15:48
Ostatnio był: 20 Lut 2015, 16:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zmiany rozgrywki w LA

Postprzez Cromm Cruac w 20 Lut 2015, 12:38

Pierwsze słyszę, żeby do grania w LA trzeba było SŁABSZEGO kompa O.O :E

1. Bardzo zmieniony
2. Obcięte? Mnóstwo zostało dodane.
3. LA nie potrzebuje żadnej podstawki Stalkera. Jest osobną grą.
4. Nie mnie to oceniać
5. Nie, dostępny jest tylko angielski dubbing.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Troian, Plaargath.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Cze 2024, 23:08
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Zmiany rozgrywki w LA

Postprzez Troian w 20 Lut 2015, 12:51

Inaczej posiadam 2 PC który jest na bazie serwerowej maszyny [4 Procesorowy] a jak wiadomo Windows nie działa na więcej niż 1 procesorze. Dlatego składałem 2 PC. No nic pobiorę i zobaczymy jak się będzie grało.

Tak z innej beczki wiadomo coś na temat stalkera2? Bo szukałem ale nic nie znalazłem.
Troian
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 17 Lut 2015, 15:48
Ostatnio był: 20 Lut 2015, 16:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości