Dokumenty z X18 i kopalnie

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Dokumenty z X18 i kopalnie

Postprzez raffi30 w 17 Paź 2014, 21:31

Gram na patchu 1.3003 mam dwa pytania.

X-18
Mam dokumenty znalezione w laboratorium, idę z nimi do Pietrenki i nic się nie dzieje. Nawet nie zająknie się na ich temat. Czy ilość dokumentów znalezionych ma na to wpływ? Ile ich powinno być? Ja znalazłem 6.

kopalnie
O co chodzi z misją w kopalni? Wchodzę w głąb, dochodzę do pewnego miejsca i mam komunikat - koniec gry. Czy coś po drodze zrobiłem nie tak jak trzeba?
raffi30
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 23 Sie 2014, 19:19
Ostatnio był: 10 Lut 2015, 23:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Dokumenty z X18 i kopalnie

Postprzez Stalker5 w 17 Paź 2014, 21:39

spróbuj wczytać poprzedni save
Stalker5
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 14 Paź 2014, 08:47
Ostatnio był: 24 Maj 2015, 14:32
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Dokumenty z X18 i kopalnie

Postprzez Gizbarus w 18 Paź 2014, 05:49

Co do pierwszej kwestii, to wgranie poprzedniego sejwa powinno pomóc. Odnośnie drugiej kwestii - zabiłeś najwidoczniej członków "Grzechu" przetrzymujących Lisa, więc nie masz się co dziwić, że są do ciebie wrogo nastawieni. Skoro mówisz, że grasz na 1.003, to powinieneś dostać komunikat od Powinności, żeby wrócić do Baru, czy jakoś tak. Nie grałem tą metodą, ale ktoś już na forum o tym mówił. Przejrzyj PDA albo ostatnie komunikaty.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Dokumenty z X18 i kopalnie

Postprzez siersciucho w 18 Paź 2014, 07:56

Podczas zbierania dokumentów w x-18 powinieneś dostać komunikat że masz je już wszystkie i że możesz je odnieść do Pietrenki, tak coś kojarzę.

Co do wejścia do kopalni poszukaj Woronina w barze i spróbuj dołączyć do Powinności lub pogadaj z Barmanem i zobacz czy ma opcje poprawienia stosunków z Sinami. Tak w ogóle to trochę dziwne że już byłeś w x-18, jak ja grałem linią powinności to kod do x-18 pojawił mi się dopiero jak zabiłem Sinów w kopalni. Znając życie wykonałeś misję w kolejności nieprzewidzianej przez twórców gry i coś się skrypty poblokowały.
Awatar użytkownika
siersciucho
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 20 Lip 2014, 15:11
Ostatnio był: 22 Lis 2015, 13:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 14

Re: Dokumenty z X18 i kopalnie

Postprzez raffi30 w 18 Paź 2014, 16:37

Sprawa z kopalnią i sinami się wyjaśniła. Faktycznie zabiłem opiekunów Lisa. Potem jak trafiłem do baru to dałem barmanowi 1000 rubli na załagodzenie sytuacji. Widać pomogło bo ostatnio wróciłem do kopalni, było po drodze, i już mogę grać dalej w tej lokacji.
Co do X-18. Wracam co jakiś czas i szukam brakujących dokumentów. Nie pamiętam jak tam się dostałem. :P Ja w ogóle gram nie szablonowo. Że tak powiem szwędam się po zonie. ;)
Dziękuję za odpowiedzi.
raffi30
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 23 Sie 2014, 19:19
Ostatnio był: 10 Lut 2015, 23:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości