[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez caleb59 w 15 Sie 2009, 10:01

Kolejne dwa screeny z najnowszej kompilacji moda: http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/im ... t-alpha151
+ dodatkowo 1 screen gratis (Warlab) :P
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 20 Cze 2024, 22:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez bzykacz w 19 Sie 2009, 18:42

Przeczytałem cały temat i chłopaki jestem pod wrażeniem,to jest największe przedsięwzięcie (w cholerę trudny wyraz,z 2 min go pisałem) z jakim się spotkałem. To się chwali że podjęliście tak wielkiego projektu. Ja liczę przede wszystkim na zadania poboczne które zapadną nam w pamięć i sytuację,ale mam parę pytań:
-Czy będą jakieś podziemia?(ja je uwielbiam,marzy mi się rozbudowane gdzie zwiedzanie będzie trwało nie 20 min a cały dzień stalkerowski a i tak nie zobaczymy całości tylko taki główny ,,szlak",cóż to tylko moje pobożne życzenia :P )
-Czy mutanty będą w końcu realnym zagrożeniem dla gracza?(chodzi mi o to czy będą rejony gdzie nawet samotnicy boją się samotnie wchodzić i zbierają się w grupy 5-6 osobowe żeby przejść przez jakiś teren,takie gniazda/tereny mutantów gdzie jest ich w cholerę i ich lepsze wersję?
-Czy możliwe jest w jakiś sposób podsyłanie wam pomysłów na zadania bo uważam że im więcej tym lepiej a wy po prostu przeprowadzicię selekcje :D ?
P.S. Jak coś mi do łba wpadnie to znowu napiszę :P !
Awatar użytkownika
bzykacz
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 11 Sie 2009, 17:34
Ostatnio był: 26 Lut 2016, 00:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez caleb59 w 24 Sie 2009, 13:53

                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 20 Cze 2024, 22:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez cmlPL w 25 Sie 2009, 15:28

dez' to człowiek z pasją... nie wierze, przecież tyle pracy trzeba w to włożyć, a on za to najprawdopodobniej nie bedzie mial zbyt duzych zyskow. Chyba, że czegoś nie wiem :D
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez portals w 25 Sie 2009, 16:11

Moda nie wolna sprzedawać bez zgody GSC więc to odpada.Zystki może mieć z reklam jak da na stronie i chyba tyle.Bo on to bardziej robi dla satysfakcji

Jesli juz @dezodor nie jest sam - nie zapominajcie o Jego 4 kumplach miedzy innymi @barin - nasz chlop (czyt. Polak) w szeregach dez0wave! - caleb59

No tak ale dezodor tylko chyba umie bawić się w sdk
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez cmlPL w 25 Sie 2009, 20:42

Większa robote odwala on sam - z resztą kiedyś utrzymywałem z nim kontakt w sprawie modeli, więc parenaście meili wymieniłem. On zajmuje się tworzeniem map, waypointow, modeli, robieniem tego zeby wszystko nie crashowało ;] a co robi reszta to juz trzeba ise domyslac :]
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez portals w 25 Sie 2009, 20:58

A jak będzie z ammo? Bo w priboy trochę za mało
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 26 Sie 2009, 22:07

Wiadomość od dezodora w sprawie tego, co wyżej napisał cmlPL.
dezodor napisał(a):hello,

I just read your forum with google translator, and im sad. i saw lost alpha topic, and some guys talking that the team is doing nothing. I wanted to reg, but then i found it easier to send my message to you, and you can post it if you want.

First of all, im not working on the whole game alone, dez0wave is a well organized small team, every member has its own work. Im doing the maps, and level design. We have 2 modelers (kailniris, and nova) and they are doing the models. barin is the main scripter in team, he is responsible for each main feature, and tasks. griph00n is the 2nd scripter, he is working on some other features. there is a gui texturer, tzupi, he also works on many things, not to mention fredy, who writes new dialogs for npc general chat. We work at least 8 hour each day on Lost Alpha project, and this "rest of the team does not do anything" hurts. From now, we won't appear on your forum.

maybe people say this, because we never posted anything, just screenshots of levels. but this does not mean, that we are only working on maps. we just simply don't want to post features, we want to avoid that other modders steal our ideas, and solutions. if we would post features list, and videos, you could be sure, there would be many similar things in many mods, even before we could release lost alpha. it was the same with priboi story, so we want to avoid this now. thats why we don't appear much on the forums, but from now, it seems its useless.

greetings again,
dez
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 15:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez cmlPL w 26 Sie 2009, 22:12

No tak, nie moge przecież wszystkiego wiedzieć, nie napisałem też, że team nic nie robi ;x newsów o Lost Alphie nie czytam zbyt często, nie wiedziałem też, że team urósł o ileś tam osób - serdecznie przepraszam dez0, że tak to odebrał - bycie organizatorem takiego zamieszania to 60% pracy jaką trzeba w to włożyć. GL

Czuje się jakiś winny...
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez dorian w 27 Sie 2009, 08:35

..We work at least 8 hour each day on Lost Alpha project, and this "rest of the team does not do anything" hurts. From now, we won't appear on your forum...


Don't be so exaggerated dezodor and take it easy..
I żeby na dane forum się od razu wypinać?
Moim zdaniem to dezo przesadził tu z lekka z tym obrażaniem się. Owszem, wszyscy dzięki niemu mamy i będziemy mieli świetne mody, ale bez przesady. W końcu cmlPL nic aż tak obraźliwego nie powiedział. Bo co, że dezo głównie sam moda robi to aż taka obraza i oburczenie wszelakie. Mógł to sprostować, ale żeby zaraz aż tak się obruszać. Jeszcze, żeby cmlPL rozpisywał się na innych forach, do tego zagranicznych w ten sposób, ale tu?
Facet jest guru, o.k., ale sam wlazł na nasze forum i nie dajmy też z siebie robić kmiotów do kopania w tyłek o byle co.
Ech, :mad:
P.S. I xKoweKx, jak to wyłapałeś, to osobiście uważam, że ty jako admin, a może + reszta naszej "derekcji" powinieneś teraz wykazać się i stanąć w obronie naszego kolegi i przede wszystkim tego forum i odpisać kolesiowi, żeby wziął na luz trochę i nie obrażał się aż tak bardzo, bo nie ma o co.
Edit:
Brawo Michu j/n :D
Ostatnio edytowany przez dorian, 27 Sie 2009, 10:52, edytowano w sumie 1 raz

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Michu w 27 Sie 2009, 10:48

Dezodor, not every member think like this :P. So take it easier, and do what u need to do. Its not possible to do all this things without ur team, so... :)
I hope this english is better than that translated, and hope u will read this :)
----------

Małe nieporozumienie, może ten translator jakiś chuowy i bardziej dramatycznie to 'przetłumaczył', ghe :D
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez cmlPL w 27 Sie 2009, 15:14

Może i tak, moze w innym jezyku moja wypowiedz zabrzmiała ekhm - obraźliwie.
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość