[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez fosio w 08 Sty 2011, 02:17

Z całym szacunkiem ale trochę osób pieprzy o tej całej premierze a konkretów nie posiada... bez obrazy oczywiście :)
JESTEM DEBILEM, PRZEPRASZAM.

fosio
Wygnany z Zony

Posty: 146
Dołączenie: 05 Paź 2008, 01:36
Ostatnio był: 26 Cze 2019, 18:48
Miejscowość: Duże zadupie polski...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 9

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Ozi w 08 Sty 2011, 02:37

Jak będą mieli wszystkie misje rozpisane, kilka questów wyskryptują (czy jak się je w stalkerach robi), będą wiedzieli ile to średnio zajmuje, pomnożą sobie przez resztę zadań, dodadzą sobie miesiąc na walkę z wysypami i bugowymi anomaliami, plus kolejne 2 miesiące na dopieszczenie, pochwalą się datą premiery i... wpadną na genialny pomysł i będą robić połowę moda od nowa. Taki mój mały sceneriusz :3 .
Awatar użytkownika
Ozi
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 04 Sty 2010, 17:51
Ostatnio był: 21 Paź 2019, 15:48
Kozaki: 5

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez paintball_0 w 08 Sty 2011, 03:22

Co byście nie pisali i jakich opinii byście nie przedstawiali, wszyscy tutaj czekamy na tego moda i choćby wyszedł za 3 lata, na pewno każdy z dreszczem emocji, albo choćby z ciekawością go zainstaluje i uruchomi. Prędzej czy później.

Spekulacje są nieodłącznym elementem każdej produkcji, sposobem na zabicie czasu do jej premiery. Wyjdzie filmik, to będziemy go komentować przez kilkanaście postów. Wyjdzie następna partia screenów- to samo. I tak powoli do tego pięknego dnia, kiedy mod będzie ukończony i zaczną się tematy odnośnie błędów, niedoróbek i próśb o pomoc w wykonaniu questa. ;)

Bez nerwy panowie, narzekanie to rzecz ludzka i nasza cecha narodowa. Jak barszcz z uszkami, albo bigos. ;)
A wdawanie się w bezsensowne polemiki, to cecha każdego fana. Dzięki temu widać, że nam zależy.

Za ten post paintball_0 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59, Fenishi.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez caleb59 w 08 Sty 2011, 11:14

fosio napisał(a):Z całym szacunkiem ale trochę osób pieprzy o tej całej premierze a konkretów nie posiada... bez obrazy oczywiście :)

Wystarczy odwiedzać NA BIEŻĄCO moddb.com i czytać komentarze (do tego nasz PR @ati)... @dezodor w którymś z nich wspomniał o 3 kwartale 2011 roku. Fabuła jest już rozpisana na kartce (w tym czasie być może już ją wdrażają powolutku)...
Aha i w Twoim wypadku Bóg właśnie zabił kotka... :facepalm:
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: Wczoraj, 22:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 09 Sty 2011, 03:45

http://www.youtube.com/watch?v=P7DdQBVD8Fg

I w końcu jest - lekki pokaz fabuły w Magazynach Wojskowych. Lekkie spóźnienie, bo mało czasu miałem. :P Niestety na lepszą jakość nie ma co liczyć... Mam nadzieję, że się podoba, bo w końcu nie jest to nudne chodzenie po mapie, z tym samym AK i starymi rękawiczkami. ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez kondoslaw w 09 Sty 2011, 04:03

A już myślałem, że nie będzie tego gameplaya xD a jednak. Na początku filmiku myślałem, że to jakieś kpiny :E , ale się rozkręcił : ) Ogólnie dobrze się zapowiada i oby tak dalej! Z niecierpliwością czekam : P'

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
kondoslaw
Stalker

Posty: 114
Dołączenie: 26 Lis 2009, 18:58
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 5

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez MatrixSTR w 09 Sty 2011, 05:04

I w końcu doczekaliśmy się na prawdę świetnego filmiku :) Przynajmniej teraz już widać że jest zrobione o wiele więcej niż można było przypuszczać :) Oby więcej filmików tego typu :)
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: Wczoraj, 21:56
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Skreedi w 09 Sty 2011, 10:55

Filmik dobry, na początku trochę nudy ale potem się rozkręca. Ogólnie bardzo dobrze to wygląda tylko angielski psuje trochę klimat wg. mnie... ale gra będzie też chyba w RUS? No i jakość filmiku, straszna ale epickość tego moda przysłania wszystko ;)
FOLLOW ME ON Twitter

Czekam na Lost Alpha... ale chyba się nie doczekam... :d
"They'll know, Helghan belongs to the Helghast..."
Skreedi
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 03 Paź 2009, 21:48
Ostatnio był: 18 Cze 2016, 11:42
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -3

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez StalkerCiastek w 09 Sty 2011, 11:16

Jeśli cały mod będzie na równym lub większym poziomie niż ten quest to szykuje nam się mały hit. Tyle już zrobili, a ile zostało do premiery! Mam nadzieję, że mod dorówna "zwykłemu" stalkerowi. Chociaż sam filmik IMO wiele nie pokazuje. Ot, jakiś tam quest. Jakość powala, ale trudno. Fajnie jeszcze, że wykorzystali stare Magazyny.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 09 Sty 2011, 12:04

Pewnie mnie xKoweKx zbanuje za to co teraz napiszę, ale co tam :E
Dla mnie to nowe video jest po prostu nijakie :-/ Wiele osób pisało, że z początku jest nudne a potem się rozkręci, ale w moim przypadku niestety do końca zostało nijakie. To noworoczne video z tamtego roku było dla mnie jednym z najlepszych z Lost Alpha. A to najnowsze według mnie jest niestety jego bladym cieniem, bardzo bladym. No cóż, poczekam na następne noworoczne video, mam nadzieję, że będzie lepsze :wink:
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez caleb59 w 09 Sty 2011, 13:45

IMO motywy w wideo są dobre i widać pracę jaką włożono w przywrócenie tej koncepcji ze starych trailerów Oblivion Lost... Nie mam zarzutów do montażu czy "fabuły" filmiku ale do strasznej jakości materiału - niesamowita porażka - czar z oglądania tego filmiku gdzieś pryska bo jako tako w oknie jeszcze ujdzie oglądać przysunięty na max do monitora ale dać full screen to już odbija na 1km od ekranu tak strasznie to wygląda - nie wiem czy to Ty @Kowek tak to spie*doliłeś czy też dostałeś takie marnej jakości materiały do montażu ale nawet filmik, który da się pobrać z megaupload jest jakiś trefny - u mnie wywala brak jakiegoś kodeka - dźwięk leci a obrazu nie ma i tu pytanie do Ciebie @Kowek - jak Ty encodowałeś to wideo, że u mnie żaden kodek sobie z tym nie radzi - weź podpowiedz bo mnie w końcu szlag strzeli... Sprawdź jakoś u siebie jaki kodek jest potrzebny do wyświetlenia obrazu w tym filmiku i daj znać (tylko zlituj się i nie wyjeżdżaj mi z kodek packami :facepalm: )...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: Wczoraj, 22:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez paintball_0 w 09 Sty 2011, 13:55

Liczyłem na to, że zobaczymy interface, ekwipunek i technikalia, a nie gołe strzelanie.
xKoweKx, nie popisałeś się na tym gameplayu. Z Vintoreza to powinien być jeden strzał- jedna śmierć. Słabo, słabo. ;)
Rozumiem, że skrypt ze zwierzaczkami biegnącymi sznureczkiem do magazynów będzie jeszcze poprawiany, bo niezbyt to wygląda...

Tak czy inaczej dobrze wiedzieć, że skrypty i questy są już wprowadzane i nawet działają. :D
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości