[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 24 Cze 2010, 19:16

Nie no chłopaki oni to napewno wydadzą. Moim zdaniem to by ich bolało że nie mogli tego wydać. To prawda u rozmówcy powyżej że 20% jest najtrudniejsze. To jest okres dylematów, to okres kiedy teoria przekłada się na praktykę. Wielkie krople potu i myśli czy silnik da rady to wszystko teraz udrzeć. A jeśli prawda zaboli i okazuje się że najbardziej pomyślne prace trzeba usunąć to moderzy się starają to jakoś jeszcze dopiąć aby wszystko było. Młodzi gracze w wieku 14 lat najczęściej chcą aby było jak najwięcej czego kolwiek. Oby było bo to bajer! A my nie... I Dez0wave zapewne też. Liczę na to że zrobią taką pustą Zonę... Taką prawdziwą przygodę z pustym i mrocznym Czarnobylem coś co oczaruje nas jak to co widywaliśmy parę ładnych lat temu na trailerach zapowiadających nasz dawny Oblivion Lost. Szkoda że owa nazwa została wykorzystana przez równie durnego moda który wniósł jakieś pierdoły które zapoczątkowały bureromanię i chimeromanię... To kiedy grałem w SoC poraz pierwszy było piękne... Poprostu cud miód i orzeszki. Mutanty były na swoim miejscu i nie tęskniłem za burerami, chimerami, zombie i połamańcami... Właściwie to nie widzę dla nich miejsca w SoC. Chimera, zombie i te głupie połamańce (zmienić nieco ich animacje i dźwięki) przejdą jakoś w granicach zdrowego rozsądku ale burer? Co to niby za stwór? Jakiś zakapturzony biegacz olimpijski który nie oszukujmy się, psuje klimat... Kulawa i naga postać tego mutanta w ciemnych korytarzach była by rzeczywiście udana. Ale jako ten "krasnal" w ogóle nie pasuje do reszty...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez utak3r w 25 Cze 2010, 00:25

caleb59 napisał(a):Oficjalnie? W niewielu - mapy dopiero porobione, spawna ni ma, fabuły ni ma...
Nieoficjalnie - to chyba tylko @ati wie...


Ogólnie problem w tym, że Barin dostał robotę - no i nie ma czasu... mapy porobione, Dez sam robi to, co umie, czyli proste spawny i obozy, ale z resztą trzeba czekać na Barina.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez jaras76 w 25 Cze 2010, 00:45

Czekamy dalej na ukazanie się moda,tylko że to czekanie denerwuje. Oby nowa fabuła była warta gry.Myślę że nie będzie wielkich problemów po ukazaniu się LA i masy fixów a mod będzie dopracowany i sprawdzony.Lepiej późno niż bylejak :!:
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez atikabubu w 25 Cze 2010, 19:33

Mata :E

ImageImageImageImage
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 25 Cze 2010, 20:33

Skoro Barin dostał pracę, to pewnie Lost Alpha już poszedł w odstawkę( i nie dziwi mnie to, bo sam bym tak zrobił)
Btw. ta cerkiew na jednym z obrazków to w jakiej będzie lokacji, na Bagnach??

@djcycu: mnie się podoba burer i chciałbym, żeby znalazł się w grze, oczywiście tylko w podziemiach :D
Ostatnio edytowany przez ViS, 25 Cze 2010, 20:35, edytowano w sumie 1 raz
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 25 Cze 2010, 21:04

Tu kolega Fenishi zauważył że słynę z nienawiści do Burerów :D Czemu? Bo ten debilny krasnal wpienia! :D Lata i wydziera pukawkę z rąk... Potem ginę bo się ruszyć nie mogę... A ja pytam was co to jest? To była świnia? Człowiek? Małpa jakaś? Bo ja niewiem co to za dresiarz w kapuzie... :D Ogólnie po poprawkach bym go lubiał i gdyby atakował w pojedynkę, to samo tyczy się chimery. Czemu tak? A bo to zbyt rzucające się w oczy mutanty. Razem wyglądają zbyt sztucznie. Gdy są same pojedynczo to mają swój inny wizerunek. Może nie lubię go przez moderów którzy wstawili go na siłę aby go pokazać no i spierniczyli nam X18 w OL tym całym przywódcą burerów... To te mutanty myślą? Jak mówi ViS tak samo ja. Polubię go jeśli wstawią go we właściwe miejsce a walka z nim będzie unikalna tak samo jak w CoP kiedy idziemy w Janowie do tego tunelu aby je zabić :) Podoba mi się też z nibyolbrzymem że mieszka on w ciemnych pomieszczeniach. To jest klimat! To jest to! :D A nie wolna zona dla mutantów które latają wszędzie :/ To irytujące nieprawdaż? BTW Zdjęcia zajarzyste. Ta cerkiew mi przypomina realny odpowiednik który kiedyś widziałem w necie :) To że widać w kałachu tą kolbę ciut mnie w oko gryzie... Ale z tym sobie poradzę jeśli będzie denerwować (broń ciutek za daleko moim zdaniem jest). Niosąc broń przy ramieniu aż tyle w realu nie widać ale to się porawi jak coś. Ogólnie ślinka cieknie :D

PS: Szczurów w Stalkerze też nie lubię... Wkurzają podczas stealth missions. - uciążliwe...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez utak3r w 25 Cze 2010, 21:11

Ogółem, jak dla mnie, w Zonie 95% mutantów to powinny być psy i zombie. Skąd ta reszta? Niech sobie będą, gdzieś w okolicach jakichś fabryk i laboratoriów, ale nie, że hordami sobie np. chimery polują - robi się z tego film science-fiction, a nie Zona.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez dorian w 25 Cze 2010, 21:17

Cycu :
Czemu? Bo ten debilny krasnal wpienia!


Bo Ci z łapki spluwy "wytranca" ?
Co Ci Krasnal zawinił? Że ma kapturek, lata w jakiejś sutannie i z daleka tłucze ? Nie podoba Ci się, to zabij drania i leć dalej, ale dla innych, jak np. dla mnie - jest bardzo dobry. A cały w nim bajer to to, że zanim dobrze do niego podejdziesz, to już Ci pie*dolnie z daleka...
Tobie się nie podoba, a właśnie, że mnie tak. :!:
A tak w ogóle, co do tej wyludnionej Zony, to jak będzie tak bardzo wyludniona to zamiast "szczelać" i brać udział w walkach to zaczniemy wycieczki krajoznawcze powoli robić. Bez przesady.
Ostatnio edytowany przez dorian, 26 Cze 2010, 08:05, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Fenishi w 25 Cze 2010, 21:38

Cóż - zaraz zrobią się tutaj obozy podzielone na zwolenników i przeciwników Burerów :E Ludzie - po to ten temat jest, żeby wyrażać swoje opinie o czymś, co nas trapi, a nie do kwestionowania czyichś poglądów... jak się komuś podoba to niech się cieszy, jak nie to niech tak zostanie, no... ludzie to ciekawe istoty :wink:
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Bambosz107 w 26 Cze 2010, 00:11

utak3r napisał(a):Ogółem, jak dla mnie, w Zonie 95% mutantów to powinny być psy i zombie. Skąd ta reszta? Niech sobie będą, gdzieś w okolicach jakichś fabryk i laboratoriów, ale nie, że hordami sobie np. chimery polują - robi się z tego film science-fiction, a nie Zona.


Uhu, popieram, popieram! Zona powinna być pusta i wyludniona, taka, jaka chce zrobić dez0.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez specPL w 27 Cze 2010, 10:32

jak sie ma sprawa z LA? bo toż to obrosło już w legendę, a samego moda ani słychu ani widu....widziałem gejmpleje zapowiadające sie fajnie ale nic nie wiadomo o dacie premiery

Uwagi moderatora:

Kilka postów wcześniej wszystko pisze... - caleb59
specPL
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:14
Ostatnio był: 26 Sie 2011, 22:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 7

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 28 Cze 2010, 00:01

utak3r napisał(a):Ogółem, jak dla mnie, w Zonie 95% mutantów to powinny być psy i zombie. Skąd ta reszta? Niech sobie będą, gdzieś w okolicach jakichś fabryk i laboratoriów, ale nie, że hordami sobie np. chimery polują - robi się z tego film science-fiction, a nie Zona.


Rzućcie temu koledze flaszkę wódki na mój koszt :) Popieram dogłębnie. Widzę że rozumie moje słowa. Ja nie mówię że coś ma nie istnieć. Owszem jak najbardziej ale jak pisze utak3r niech te chimery a jednym słowem mutanty specjalne będą rzadkie... To nadaje smaku. Kolego dorian... Wyludniona to nie tak aby spotkac 3 stalkerów na mapę... Wyludniona tak aby z 50 metrów nie przechadzały się wrogie jednostki/mutanty obok siebie bez wszczynania walki. Jak wszyscy walczą między sobą to jest ok ale jak spotykasz to co chwilę to masz wrażenie że grasz w jakiegoś Quake... Kiedy jest puściej to jest bardziej klimatycznie. Walki jest pod dostatkiem podczas zadań więc można się nawalczyć. Znając też A-Life po wytłuczeniu wszystkich na mapie i po powrocie tam nikogo ma nie być... Góra 2 nowe psy i tyle. Dopiero za jakiś 1 dzień mogą pojawić się nowe postacie i nowe mutanty. Wtedy jest realistyczniej. Weź sobie popatrz na to że jak lecisz przez dzicz tłukąc mutanty i ludzi no a potem wracasz i masz to samo w tych samych miejscach na dodatek... To irytuje... Puściej ma być ale nie do przesady. My też to wiemy.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości