[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez stpauli w 28 Kwi 2014, 21:09

Wiadomo coś oficjalnie o bugu przy próbie naprawy/ulepszenia ekwipunku u Foxa, czy tylko u mnie można wybrać tylko pierwszy przedmiot z listy po lewej stronie...? Poza tym działa tylko przycisk naprawy i wyjścia.
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Plaargath w 28 Kwi 2014, 21:21

"This department leaks like a f*ing sieve." - The Wire
Wieść niesie, że w sieci wisi ponoć źródło Waszego X-Ray'a - macie tam Wydział Sabotażu w Dezowave?
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 25 Paź 2023, 21:53
Kozaki: 234

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Cloneus w 28 Kwi 2014, 21:25

Plaargath napisał(a):"This department leaks like a f*ing sieve." - The Wire
Wieść niesie, że w sieci wisi ponoć źródło Waszego X-Ray'a - macie tam Wydział Sabotażu w Dezowave?


Właśnie, wchodzę na niejaki Stalker General, a tu temat pt. "X-Ray Engine Source Code Leaked Edition", oczom nie wierzę.
Nie spodziewałbym się jednak oficjalnej odpowiedzi od teamu. ;)
Awatar użytkownika
Cloneus
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 10 Wrz 2007, 22:47
Ostatnio był: 18 Wrz 2014, 17:19
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Pangia w 28 Kwi 2014, 21:27

Zilla napisał(a):Chodziło mi o szereg nowych side-questów. Nie przypominam sobie żeby w oryginalnym SoC była misja ze snajperem na moście. Tak czy siak jestem pod wrażeniem. Daleko póki co nie zawędrowałem bo gnije na wysypisku ale mam nadzieję że więcej takich smaczków mnie czeka.

Jakby nie to, to LA byłoby SoC-em opakowanym w nowe drzewka, nowe mapy i nowe bugi.
stpauli napisał(a):Wiadomo coś oficjalnie o bugu przy próbie naprawy/ulepszenia ekwipunku u Foxa, czy tylko u mnie można wybrać tylko pierwszy przedmiot z listy po lewej stronie...? Poza tym działa tylko przycisk naprawy i wyjścia.

Nie, nie wiadomo. Co druga osoba to zgłasza, ale na pewno nikt nic o tym nie wie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez ZiomB w 28 Kwi 2014, 22:00

Wczoraj pobrałem i doszedłem dziś do wysypiska.
Mam takie małe pytanie, czy ogólna fabuła w LA jest taka sama jak z Cienia czy w którymś momencie zmieni się całkowicie?
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Fr0zeN w 28 Kwi 2014, 22:10

Jak zauważyłeś jest to stara fabuła, od pierwszego zadania są inne questy lub podobne.

Btw. ktoś był w tunelu na Kordonie w podziemiach?(Jak wchodzimy do tunelu to przeskakujemy pare anomalii i po lewej stronie będą drzwi, o dziwo otwarte).
Fr0zeN
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 18 Maj 2012, 19:26
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 23:22
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Voldi w 28 Kwi 2014, 22:16

Fr0zeN napisał(a):Jak zauważyłeś jest to stara fabuła,


Nie gadaj bzdur. Może i początek jest PODOBNY, ale gdyby fabuła była taka, jak w SoC, mielibyśmy - jak mówił Pangia - "nowe drzewka, nowe tekstury, nowe bugi".

Może nie zdradzę za wiele, jeśli powiem, że Doktora możemy spotkać OSOBIŚCIE, a nie tylko w trudnych do zrozumienia cut-scenkach. A to jeden z... naprawdę dziesiątek przykładów, jak zmienia się fabuła.
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez ZiomB w 28 Kwi 2014, 22:25

Nie miałem na myśli pytając czy fabuła ta sama czyli zadanie w zadanie to samo, tylko ogólny scenariusz, czyli pytałem się czy także i tutaj kierujemy Naznaczonym i gonimy Strieloka. Czy może jednak w pewnym momencie gra zupełnie inaczej się potoczy? Ze starego FAQ Dezowave można było się dowiedzieć, że fabułą w LA miał być pierwszy wypad Strieloka do centrum Zony, oraz to jak poznał Kła, ducha i resztę ekipy.
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Pangia w 28 Kwi 2014, 22:54

Voldi napisał(a):Może nie zdradzę za wiele, jeśli powiem, że Doktora możemy spotkać OSOBIŚCIE, a nie tylko w trudnych do zrozumienia cut-scenkach. A to jeden z... naprawdę dziesiątek przykładów, jak zmienia się fabuła.

Chyba nie zdradziłeś, w końcu Dead City powróciło.

Bo powróciło, prawda?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez impulse_101 w 28 Kwi 2014, 22:56

Fabuła oscyluje przy schemacie SoC ale są pewne zmiany w scenariuszu oraz nowe otoczenie tak ze odczucia są jak jak gdyby przechodzić zupełnie nowa grę.

Właśnie dotarłem do baru i jest miazga to co zrobili z mapą :E
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez HollowVooDoo w 28 Kwi 2014, 23:16

Fr0zeN napisał(a):
Btw. ktoś był w tunelu na Kordonie w podziemiach?(Jak wchodzimy do tunelu to przeskakujemy pare anomalii i po lewej stronie będą drzwi, o dziwo otwarte).


Tak, dostałem misje wybicia kilku zombie w tunelu, po wejściu przez te drzwi tuż za zwłokami czekała mnie mała niespodziajka. Kompletnie nie kalkulował się ten wypad ;)

Ja jestem w takim momencie gry że fabuła jest praktycznie identyczna(konkretnie przy wejściu do agropromu), możliwe że później się to zmieni.
Awatar użytkownika
HollowVooDoo
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 20 Lip 2008, 22:09
Ostatnio był: 11 Lip 2021, 21:50
Miejscowość: Zona,Wysypisko
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Gizbarus w 28 Kwi 2014, 23:32

Póki co jestem już po X-18 i przed X-14 - jednak zanim się tam dostanę, muszę znów popieprzać przez te ogromne mapy do Baru, żeby odebrać klucz, który otworzy drzwi do laboratorium znajdującego się prawie na drugim końcu Zony... Ot, bolączka i głupota dezów od dawien dawna - nawalić jak największe mapy, a potem dać do tego zadania, które wymagają ganiania piechotą całych kilometrów. Priboi Story miało to samo...
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości