[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 06 Lis 2011, 21:16

Co za dużo wnoszący post :D - Mój nie będzie lepszy z resztą :P No to tak, fotki super. W końcu coś innego niż leśne ścieżynki itp które już zaczynały z lekka nudzić. Ciekaw jestem co to za laborka poniżej naszej kochanej próbówki gdzie widać ten sterownik jakby. Mało grałem w alphy a to dlatego że zbyt często bugowało i miałem dość zwiedzania prawdziwie umarłej strefy :D
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez impulse_101 w 06 Lis 2011, 21:46

djcycu napisał(a):Mało grałem w alphy a to dlatego że zbyt często bugowało


I mówi to weteran Soljanki :E
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 07 Lis 2011, 01:07

O ironio nie? :D Pobrałem alphe dawno dawno temu jeszcze z OS jak istniało... Ło jezu... To były czasy kiedy ja nawet o NS nie słyszałem. Zacząłem to cudo penetrować z góry do dołu i co? I szlag cyca trafił... Poza tym ukazało się oto Lost Alpha na które czekam wręcz bardziej niż na jakąkolwiek premierę gry i postanowiłem że nie będę się katował alphami bo stracę apetyt i troszkę cierpliwości :D A NS to mi nie raz się już po nocach śniła... W sumie fabuła ciekawa jest i wgl ale te udziwnienia i inne debilizmy wykluczają mówienie o niej jakoby o modzie doskonałym :D
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez BJ Blazkowicz w 07 Lis 2011, 13:48

Skriny - sriny. Podzielili by się wiedzą na temat modyfikowania dll'i a nie kiszą wszystko dla siebie w obawie że ktoś zrobi moda lepszego niż ich.
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez piotrek922 w 11 Lis 2011, 14:24

Ujawnili kiedy mod wyjdzie? Z pierwszego postu wynika że już dawno po premierze było.

piotrek922
Wygnany z Zony

Posty: 50
Dołączenie: 23 Kwi 2011, 16:52
Ostatnio był: 19 Sty 2012, 01:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Soviet w 11 Lis 2011, 14:27

Nie ujawnili. Pierwszy post jest nieaktualny :).

LA nie będzie.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 11 Lis 2011, 15:21

Pierwszy post zaktualizowany o nową datę premiery.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Cromm Cruac w 11 Lis 2011, 16:36

Co to za kasowanie postów ?:P

djcycu napisał(a):Lecą w gumy pomału tym opóźnieniem... Jakimś pajacowatym tetrisem się zajmowali nie wiadomo ile czasu + jakieś inne pierdoły które mało do starego dobrego Oblivion Lost miały... Znudziło mi się już czekanie na tego moda. Możliwe że by w końcu go inni zrobili z inną co prawda fabułą bo na tyle wałkowania ile oni to wałkują dali by radę zrobić koło map, postaci, skryptów WAŻNYCH rzeczy no i jakiejś tam fabuły. Teraz niech jeszcze dodadzą AMK i sprawa wyda się jasna... Bynajmniej z mojego doświadczenia wiem że AMK to straszna katorga w modach bo zawsze z tego moda wywalało najwięcej mało zrozumiałych bugów czy wylotów (AMK jest fajny ale nie zawsze stabilny niestety :/). Stąd śmiałbym twierdzić że mod nie był by stabilny i stąd te opóźnienia. Skoro teraz mieli by wywalić tekst jak to Kowek ładnie tam wstawił że np Sorry but we are too exhausted... LA will be not finished so we stopped our project... To ja poprostu ich wyśmieję za podjęcie się zadania które ich przerosło bo... Po uj mi udziwnienia! Chcieliśmy tylko i wyłącznie pierwowzór stalkera. Boże... Inne mody już mi oferowały stare wysypisko, Dead City, generatory, Warlab, chimery, burery, zombie, izlomy no a czasem wręcz w nowej już wersji pasującej do obecnej wersji stalkera... Ech. Zaniedługo to co miałbym zobaczyć w LA zaistnieje w każdym modzie i czar pryśnie na amen :( Chyba zrozumieliście co miałem do powiedzenia. Jestem tak jak oni w moim mniemaniu too exhausted tym czekaniem na nie wiadomo co bo jak i reszta zwątpiłem w cokolwiek...

Caleb... Może i pieprzę głupoty ale pisało sobie nie pamiętam gdzie że może na początek 2011... Potem na 3 kwartał 2011... Przeprowadziłem się i po tych dwóch miesiącach bez netu myślałem że LA już wyszła pewnie bo jedyne co im zostało to fabuła. Myślałem że jednak, a jednak nie... Myślę że mod jako tako wyjdzie ale ile jeszcze? Mogli by napisać procent wykonanych prac bo jak tak mają TBD straszyć to ja mam przed oczami jeszcze 80% roboty z czego będą to jakieś pierdoły typu liczniki do samochodów w postaci hudu którego ja np nie chcę bo to nie NFS... A pisaliśmy o tym masę postów wcześniej że to zbędne jak i ten tetris przy którym nie wiem ile pracowano. Odtwarzacze wszelakie to fajne bajerki ale po co nam to? Lepiej przeznaczyć ogrom czasu na poważne zabiegi a nie dodatki które na końcu okazać mogą się katorgą. Takich modów z komplikacjami było pełno.


Ależ nikt nie każe nikomu czekać na LA. To nie jest obowiązek każdego Stalkera.
To jest wątek dla tych co wciąż wierzą, że LA się ukaże. Ja np. wierzę bo szkoda by było mojej pracy którą w to włożyłem.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 11 Lis 2011, 16:47

A usunąłem bo się wkurzyłem :P Widzę że całość zacytowałeś to nie będę przywracał posta jako nowy. No to tak... Czekam na tego moda ale mogli by dać jakieś procentowe odniesienie ile zrobili. Takie czekanie na TBD wyjdzie niczym z grą Długie Światło która zostało całkowicie porzucona :/ Szkoda... Wiem żeście się napracowali porządnie przy tym modzie i doceniam jak z resztą każdy z nas. Irytujące jest zaś to co w tym modzie pokazywano ostatnio. Mnie tam bajerancki PDA do szczęścia nie potrzebny tylko bajerancka zona... Stąd nie tylko ja na pewno jestem zirytowany że wiele czasu poszło na bajerki. Trzymam kciuki dalej i wierzę że zdążę w to jeszcze na spokojnie zagrać zanim jak wcześniej napisałem czar pryśnie (bo jak ominąć ciekawego moda zdradzającego jednocześnie kilka niespodzianek LA?)...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez caleb59 w 11 Lis 2011, 18:06

                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Cromm Cruac w 11 Lis 2011, 18:44

Dodając do tego co już napisał Dez powiem tylko, że prace trwają. Podczas gdy chłopaki implementują scenariusz ja doszlifowuję grafikę.
Niestety jak to w życiu bywa nie mam na to tyle czasu ile bym chciał. Podobnie zresztą jak reszta ekipy.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez raczejtak w 13 Lis 2011, 15:15

Łojezujakimhatemtujedzie! (to długie słowo, nie? ^^)
A ja czekam na LA tylko, że nie napaliłem się na tego moda, jakby to miał być sam Jezus próbujący odkupić moje winy raz jeszcze. I wam polecam uczynić to samo. No bo po kiego wacka tak się rozwodzić, denerwować? Ja rozumiem, że wam obiecali (nohohoh...) i wasze nadzieje są olbrzymie, moje przecież też, ale nie rozumiem jak można do tego stopnia uzależnić się od produktu, który jeszcze do końca nie powstał?
Wrzućcie na luz! Nawet jeżeli mod nie wyjdzie to nic chyba nie stoi na przeszkodzie, żeby panowie z Dezoteam podzielą się tym co udało im się już stworzyć, by ktoś mógł to wykorzystać.

Za ten post raczejtak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive paintball_0.
raczejtak
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 07 Wrz 2010, 16:35
Ostatnio był: 06 Gru 2014, 16:15
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 8

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości