Lagi przy sieczce

A na wycieczkę w lecie do Zony? Woland nigdy nie mógł się zdecydować na urlop.

Masz lagi?

Nom
5
83%
Niet
1
17%
 
Razem głosów : 6

Lagi przy sieczce

Postprzez KoweK w 09 Maj 2014, 20:26

W tę grę nie da się grać. Lagi są przy każdym wystrzale, a w tle słychać jedynie pie*doloną pierdziawkę z pepeszy i innych kałachów. Czy wy też to macie? Jestem wku*wiony, bo ta gra z wersji na wersji jest coraz chujowsza - jedno poprawią, spie*dolą drugie dwa razy bardziej.

:mad:
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Reklamy Google

Re: Lagi przy sieczce

Postprzez Universal w 09 Maj 2014, 21:42

Czuję się jak przy WoT.

Lagi mam zwłaszcza na początku meczu - od spawnu dolatuję do połowy mapy na jednym zacięciu. Potem robi się trochę lepiej, ale i w środku rozgrywki coś przytnie. Nie wiem, czy to ma z tym związek, ale zauważyłem pewną dziwną przypadłość - z reguły moje strzały z bliska nic nie robią. Parokrotnie wystarczył jeden strzał z obrzyna, lub seria z Kiparisa do przeciwnika na dystansie 3-4 metrów, a kiedy indziej mogę wywalić w gnoja dwa magazynki i jeszcze stoi - jak gdyby pociski przez niego przelatywały. I właśnie się zastanawiam - to ma związek z tymi lagami, czy mam wirusową osteoporozę oczu i nie potrafię wycelować w przeciwnika zajmującego 2/3 ekranu?
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Lagi przy sieczce

Postprzez Emto w 10 Maj 2014, 23:20

Lagi są spowodowane tym że każdy pocisk ma obliczane osobno trajektorie. I z tego co widzę jest traktowany jako osobny obiekt kolidujący z otoczenie. Co za tym idzie ?? Tam gdzie 3-4 strzela jednocześnie to gra nie jest w stanie obliczyć każdego pocisku dlatego w takich momentach gra cholernie tnie.

Wszystkie nowe gry mają ten problem rozwiązany tak ze z broni jest wystrzeliwane źródło informacji o pociski, a w Survarium jest wystrzeliwany pocisk jako osobny model. :)


Taka jest moja teoria. ( Zawodowo zajmuję się grafiką i silnikami 3D więc coś tam o tym wiem ).
Emto
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 20 Lut 2014, 00:14
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron