Stalker.pl powraca

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Stalker.pl powraca

Postprzez Soviet w 02 Sty 2007, 21:29

Wszyscy, którzy wchodza na forum bezposrednio przez link http://forum.stalker.pl proszeni sa o cofniecie sie i sprawdzenie czy pod adresem http://www.stalker.pl nie ma przypadkiem czegos ciekawego :). Na pierwszy rzut oka widac pewnie, ze sie reaktywowalismy. Na razie jest dosc pustawo, prosze wszystkich o cierpliwosc, dzialy powinny sie wkrótce zapelnic.
W tym temacie prosze wszystkich o konstruktywna krytyke, dyskusje na poziomie, raport co nie dziala, a co dziala zle itp. Jesli ktos ma jakis artykul, którym chce sie podzielic to zapraszam, to samo jesli chodzi o newsy.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Reklamy Google

Postprzez ponio11 w 02 Sty 2007, 22:07

lol stronka bardzo fajna, mi sie podoba taka klimatyczna .Dobrze ze wrucila :)W koncu mamy porzadna stronke po polsku gdzie mozemy sie wszystkiego dowiedziec o naszej ukochanej,wyczekiwanej grze.Koniez z chodzeniem po ruskich stronkach zwiazanych z tematyka stalkera ;]
Image
;))))
Awatar użytkownika
ponio11
Tropiciel

Posty: 388
Dołączenie: 29 Paź 2005, 15:34
Ostatnio był: 27 Maj 2024, 15:31
Miejscowość: Lubartów (Lubelskie)
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Postprzez SzErN w 02 Sty 2007, 23:06

ponio11 napisał(a):(...)W koncu mamy porzadna stronke po polsku gdzie mozemy sie wszystkiego dowiedziec o naszej ukochanej,wyczekiwanej grze.Koniez z chodzeniem po ruskich stronkach zwiazanych z tematyka stalkera ;]

ponio11 piszesz tak jakby stalker.funday.pl bylo redagowane w jezyku rosyjskim a material w nim zawarty w ogóle nie dotyczyl STALKERA. Wiecej obiektywizmu.
Awatar użytkownika
SzErN
Tropiciel

Posty: 386
Dołączenie: 11 Lis 2005, 13:56
Ostatnio był: 05 Maj 2009, 23:21
Miejscowość: okolice Kobierzyc woj.Dolnoslaskie
Kozaki: 0

Postprzez klawisz w 02 Sty 2007, 23:09

SzErN napisał(a):
ponio11 napisał(a):(...)W koncu mamy porzadna stronke po polsku gdzie mozemy sie wszystkiego dowiedziec o naszej ukochanej,wyczekiwanej grze.Koniez z chodzeniem po ruskich stronkach zwiazanych z tematyka stalkera ;]

ponio11 piszesz tak jakby stalker.funday.pl bylo redagowane w jezyku rosyjskim a material w nim zawarty w ogóle nie dotyczyl STALKERA. Wiecej obiektywizmu.


Dlaczego mialby byc nieobiektywny? Moze mu nie odpowiada StalkerZone, a Stalker.pl trafia w jego gust i poziom? Wiecej obiektywizmu, szern.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 27 Maj 2024, 13:28
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Postprzez SzErN w 03 Sty 2007, 01:45

Mój post moze sie wydawac z lekka stronniczy, ale nie bylo to zamierzone po prostu StalkerZone to jak na razie jedyna polska strona o Stalkerze, która jest na biezaco aktualizowana a piszac o braku obiektywizmu ze strony ponia11 chodzilo mi o zasób informacji na temat gry, które wedlug niego mozemy znalezc na twojej stronie. Licze na to, ze w niedlugim czasie zostanie ona ukonczona i bedzie mozna dokonac konfrontacji obu portali.
Awatar użytkownika
SzErN
Tropiciel

Posty: 386
Dołączenie: 11 Lis 2005, 13:56
Ostatnio był: 05 Maj 2009, 23:21
Miejscowość: okolice Kobierzyc woj.Dolnoslaskie
Kozaki: 0

Postprzez ponio11 w 03 Sty 2007, 13:12

Oczywiscie ja nie mowie ze stalkerzone jest zla stronka wrecz przeciwnie jest bardzo dobra , tak samo dobra ma byc rowniez stalker.pl to tylko kwestia czasu jak ona zostanie zapelniona :)koniec
Image
;))))
Awatar użytkownika
ponio11
Tropiciel

Posty: 388
Dołączenie: 29 Paź 2005, 15:34
Ostatnio był: 27 Maj 2024, 15:31
Miejscowość: Lubartów (Lubelskie)
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Re: Stalker.pl powraca

Postprzez ThreeZ w 03 Sty 2007, 15:58

Soviet napisał(a):Ws Na razie jest dosc pustawo, prosze wszystkich o cierpliwosc, dzialy powinny sie wkrótce zapelnic.


I tu pojawia sie moja prosba wzgledem szanownego administratora. Nie zycze sobie aby w tych dzialach pojawily sie tlumaczenia oraz teksty mojego autorstwa. Znikajac ze stalker.pl zabieram takze i cala swoja prace. Jak znam zycie klawisz na pewno sie tym nie przejmie, ale naprawde odradzam takie postepowanie drogi administratorze. Rozstanmy sie w zgodzie... ;]
Awatar użytkownika
ThreeZ
Tropiciel

Posty: 315
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:21
Ostatnio był: 02 Sie 2014, 15:01
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Re: Stalker.pl powraca

Postprzez klawisz w 03 Sty 2007, 16:01

ThreeZ napisał(a):
Soviet napisał(a):Ws Na razie jest dosc pustawo, prosze wszystkich o cierpliwosc, dzialy powinny sie wkrótce zapelnic.


I tu pojawia sie moja prosba wzgledem szanownego administratora. Nie zycze sobie aby w tych dzialach pojawily sie tlumaczenia oraz teksty mojego autorstwa. Znikajac ze stalker.pl zabieram takze i cala swoja prace. Jak znam zycie klawisz na pewno sie tym nie przejmie, ale naprawde odradzam takie postepowanie drogi administratorze. Rozstanmy sie w zgodzie... ;]


O czym Ty mówisz? Gdzies dodalem te tlumaczenia? Autorami dzialów jestem ja, risker, kijass, 7olik i chernobyl. Teksty piszemy sami, lub zdobywamy zgode na umieszczanie czyichs (np. tlumaczenia i artykuly Touchdowna). Nie badz wiec zalosny.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 27 Maj 2024, 13:28
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: Stalker.pl powraca

Postprzez ThreeZ w 03 Sty 2007, 16:06

klawisz napisał(a):
ThreeZ napisał(a):
Soviet napisał(a):Ws Na razie jest dosc pustawo, prosze wszystkich o cierpliwosc, dzialy powinny sie wkrótce zapelnic.


I tu pojawia sie moja prosba wzgledem szanownego administratora. Nie zycze sobie aby w tych dzialach pojawily (tu jest czas przyszly) sie tlumaczenia oraz teksty mojego autorstwa. Znikajac ze stalker.pl zabieram takze i cala swoja prace. Jak znam zycie klawisz na pewno sie tym nie przejmie, ale naprawde odradzam takie postepowanie drogi administratorze. Rozstanmy sie w zgodzie... ;]


O czym Ty mówisz? Gdzies dodalem te tlumaczenia? Nie badz zalosny.


Nie twierdze ze dodales. Prosze Cie po prostu bys tego nie robil, bo mysle ze miales taki zamiar. Przykladowo - tlumaczenia World Researchers sa mojego autorstwa...
Awatar użytkownika
ThreeZ
Tropiciel

Posty: 315
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:21
Ostatnio był: 02 Sie 2014, 15:01
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Postprzez Soviet w 03 Sty 2007, 16:10

Patrz, juz sie klóca :|. Zaraz na zlosc ThreeZowi wrzucimy wszystkie teksty jakie kiedykolwiek napisal, a dodatkowo przetlumaczymy je na esperanto. Nowa strona, Fan odbanowany, radujcie sie, a nie wymyslajcie jakies bzdury. Klawisz, jestem pewien, ze masz zamiar opanowac swiat, wiec prosze cie, nie rób tego.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Postprzez ThreeZ w 03 Sty 2007, 16:12

Z Wami nie mozna powaznie. Poprosilem o cos... Myslalem ze da sie zalatwic po dzentelmensku, ale nie, bo klawisz musi pokazac ze jest pr0. Reszte komentarza zachowam dla siebie. Zegnam. :/
Awatar użytkownika
ThreeZ
Tropiciel

Posty: 315
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:21
Ostatnio był: 02 Sie 2014, 15:01
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Postprzez panish w 03 Sty 2007, 16:28

Ehhh... Ludzie (?) nie rozumiecie, ze ThreeZ chcial po prostu uprzedzic fakty i wczesniej elegancko i bez uszczerbku dla kogokolwiek wyjasnic sprawe? A Wy do niego od razu z wyjezdzacie z tekstami w stylu "Nie badz wiec zalosny" albo dla przekolorowania przeginacie w druga strone. TO jest zalosne...

Co do stalker.pl to zycze stronie najlepszego w 2007 roku. Aha i jeszcze jedno. E-sportu ze S.T.A.L.K.E.R.'a nie bedzie.
Awatar użytkownika
panish
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 07 Maj 2005, 16:36
Ostatnio był: 19 Lut 2018, 05:22
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 1

Następna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości