Kozaki - forumowy system reputacji

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Stawianie kozaków

Postprzez Alvarin w 15 Sie 2010, 14:31

jaki trudny do egzekwowania? Jak ktoś zobaczy prośbę o kozaka, to takiemu gościowi się wypija kozaka. Jak po każdej prośbie gość będzie tracił przynajmniej 3-4 kozaki to więcej ich wymuszać nie będzie. JA już to robię, czekam aż inni się do tego dołączą ;]

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

Reklamy Google

Re: Stawianie kozaków

Postprzez Bambosz107 w 15 Sie 2010, 14:34

Przecież to totalnie bez sensu! To już jakaś wojna o kozaki się robi, to jest gorsze od nabijania postów. Ludzie, skończcie z tym. :|
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Stawianie kozaków

Postprzez klawisz w 15 Sie 2010, 15:49

Alvarin napisał(a):jaki trudny do egzekwowania? Jak ktoś zobaczy prośbę o kozaka, to takiemu gościowi się wypija kozaka. Jak po każdej prośbie gość będzie tracił przynajmniej 3-4 kozaki to więcej ich wymuszać nie będzie. JA już to robię, czekam aż inni się do tego dołączą ;]

Ekipa admin/moderatorów ma lepsze zajęcia. Jak Ty nie masz co robić, to się baw.

Za ten post klawisz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adam.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: Stawianie kozaków

Postprzez KoweK w 15 Sie 2010, 16:02

Jak ludzie pod kościołem żebrzą kasę, to też do nich podchodzisz i kradniesz im całą kasę? Daj se siana, jak chcą prosić, to niech sobie proszą, ale nie jest to powód do zabierania - to jest bez sensu i radzę tego zaprzestać. Jak nie chcesz dawać kozaka, to go nie dawaj, a nie.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Stawianie kozaków

Postprzez Alvarin w 15 Sie 2010, 19:41

Kowek, porównujesz pojęcia które nie mają ze sobą nic wspólnego. To jest jak nabijanie znajomości na nk czy czymś w tym stylu. Zapraszanie tysięcy znajomych, chociaż na oczy widziało się z nich góra 1/10... A co do żebraków, to inna kwestia. Jak widzę gościa który zniera na chleb a następnego dnia widzę go nawalonego w cztery d*** to naprawdę mam ochotę mu zabrać kasę którą zebrał i przekazać komuś kto jej naprawdę potrzebuje... ale to już zbyt duży off.

Radzisz zaprzestać tych praktyk... Tłuczemy kozaki kiedy ktoś napisze dla nas denerwującego, bezwartościowego lub obraźliwego posta. W takim żebraniu o kozaki widzę przynajmniej 2 z 3 wymienionych wyżej powodów do stłuczenia.

hmmm... a tak teraz spojrzałem... skąd mi się wzięło lekką ręką -100 kozaków bez nadawcy i bez komentarza?

Atik, czyżbyś maczał w tym swoje brudne paluchy?:P

Uwagi moderatora:

OWNED! :E

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

Re: Stawianie kozaków

Postprzez KoweK w 15 Sie 2010, 21:08

Nie wiem kto to zrobił, ale zaraz przywrócę ci normalną ilość kozaków. Już mówiłem, by za takie rzeczy nie nagradzać... jak chcą niech żebrzą, nie leczcie kompleksów w ten sposób, że się wyżyjecie na kimś kto ma więcej kozaków od was, bo o nie prosi, i sobie powiecie "A wypije mu...".

Proszę na chwilę ochłonąć z tymi kozakami, bo polecą warny. Wszystko jest w trakcie budowy... w przyszłości na pewno system ten będzie ulepszony.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Stawianie kozaków

Postprzez klawisz w 17 Sie 2010, 13:09

Alvarin napisał(a):hmmm... a tak teraz spojrzałem... skąd mi się wzięło lekką ręką -100 kozaków bez nadawcy i bez komentarza?

Ja to zrobiłem, bo strasznie przeżywasz te kozaki. Przy -100 miałem nadzieję, że umrzesz.

Za ten post klawisz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pathetic_Ripper.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: Stawianie kozaków

Postprzez utak3r w 17 Sie 2010, 13:25

No to fail, nie udało się :/ Trzeba było ustawić -16385 ;)


Ludzieee..... czy wyście ku*wa powariowali z tymi kozakami? :facepalm: to byłoby nawet śmieszne, gdyby nie to, że to się dzieje naprawdę :| Kowek, dotrzymaj proszę słowa i następne wszelkie pieprzenie i spory o kozakach nagradzaj warnami.
Image

Za ten post utak3r otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive BJ Blazkowicz.
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

ja pie*dolę przeciez jest temat o kozakach

Postprzez Alvarin w 01 Wrz 2010, 21:55

chciałem pochwalić kogoś, kto zamiast tych kwadracików za kozaki wrzucił znaczek radioaktywności. Bomba:)

Ale tak sie zastanowiłem... Kozaki chyba zmniejszały poziom radioaktywności? Więc może radioaktywność dać jak jest na minusie, a jak jest na plusie to jakies artefakty albo coś?;]

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Bambosz107 w 01 Wrz 2010, 22:45

To jest ikonka SoC, nie znaczek radioaktywności! Nie znasz się :P
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Alvarin w 01 Wrz 2010, 22:56

No właściwie tak... ale w soca już tak daaawno nie grałem, że przestało mi się to tak kojarzyć... czas umierać:(

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

Re: Stawianie kozaków

Postprzez KoweK w 01 Wrz 2010, 23:24

Jest to ikonka tymczasowa, którą wstawiłem ja... brzydzą mnie już zielone kwadraciki. Ikonki będą zrealizowane tak:

kozaki na plusie - zielony znaczek radioaktywności
zero kozaków - na żółto
minusowa ilość kozaków - na czerwono

Jak macie jakieś inne (ale porządne!) propozycje, to śmiało piszcie... Btw. po kiego piszecie w temacie forum/strona, skoro jest specjalny temat o kozakach?

- - -

Teraz trochę pozostałych informacji:

- by wypić kozaka wymagany jest komentarz, który musi być odpowiednio uzasadniony! Komentarze typu "boś buc", "tak o" będą kasowane, a ich autorzy karani - jeżeli ktokolwiek widzi takie rzeczy, to proszę to zgłaszać
- jedna ikonka radioaktywności pojawia się co dziesięć kozaków
- w przyszłości planuję dodać parę dodatków m.in. możliwość sprawdzenia kozaków z profilu użytkownika oraz wyświetlanie pod postem użytkowników, którzy postawili kozaka.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości