FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez utak3r w 22 Sie 2010, 15:00

Grunt, aby na tym poziomie to zostało :) I tego się trzymajmy.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez xionc w 23 Sie 2010, 20:20

No właśnie, każdy na forum o tym wie a jak nie wie to już wie że od poniżania i odzierania z godności jestem Ja :D
Przyjmuje wszystko na klate
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Ozi w 26 Sie 2010, 20:06

Mam techniczną sprawę co do forum.
Nie wiem czy jestem ślepy, czy nie, ale nie widzę opcji edycji postów, a także przycisku do zacytowania czyjejś wiadomości w swojej. No i podczas pisania odpowiedzi w temacie, tekst jest bardzo ciemny... na czarnym tle i jest mało widoczny.

Uwagi moderatora:

Trwają pracę nad forum - cierpliwości... - caleb59 / Fixed. - xKoweKx
Awatar użytkownika
Ozi
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 04 Sty 2010, 17:51
Ostatnio był: 21 Paź 2019, 15:48
Kozaki: 5

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez utak3r w 21 Wrz 2010, 10:39

A ja po raz kolejny proszę o poważną rozmowę z moderatorami na temat edytowania postów... jeśli to, co masz zamiar napisać, nie zasługuje na nowego posta - wstrzymaj się i nic nie pisz. Jeśli jednak chcesz coś powiedzieć - pisz posta! Przypiski moderatora to nie zabawka i nie służą do rozmów...

===================================

Kolejna sprawa: czy nie dałoby rady zwiększyć nieco pojemności skrzynek PW?... Chcąc zachowywać niektóre ważne mesgi, teraz prawie codziennie muszę czyścić skrzynkę, bo się zapycha...


===================================

Widzę, że pełen ignore mod włączony... zwłaszcza w kwestii edytowania postów przez moderatorów. Smutne.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 26 Wrz 2010, 17:11

Dobra, odpowiem:

utak3r napisał(a):Kolejna sprawa: czy nie dałoby rady zwiększyć nieco pojemności skrzynek PW?... Chcąc zachowywać niektóre ważne mesgi, teraz prawie codziennie muszę czyścić skrzynkę, bo się zapycha...

Kur... człowieku, wg mnie te ustawienia są teraz ok, oszczędź serwera. :E 100 wiadomości ci nie wystarcza...? :P

utak3r napisał(a):Widzę, że pełen ignore mod włączony... zwłaszcza w kwestii edytowania postów przez moderatorów. Smutne.

Smutne, przyznam. Ale co ja poradzę na to, że oni są za przeproszeniem tępi? Ile razy tłumaczyłem to ja, i były gł. administrator klawisz, by PISAĆ POSTY, a nie wpisywać się w czyjś bez potrzeby. Uwagi moderatora są od wpisania UWAGI (np. złamanie regulaminu), a nie odpowiedzi na pytanie.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Belgertus w 26 Wrz 2010, 20:59

[s]A ja bym jeszcze dorzucił kwestię moderatora atika. Jak jakiś post jest mu nie wygodny to po prostu go kasuje bez podania przyczyny. Kasuje go i jest zadowolony.[/s]

Uwagi moderatora:

Tak Alvarinku, a teraz won! - atikabubu

Za ten post Belgertus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Soviet, von Carstein,
Negative Cysiu.

Belgertus
Wygnany z Zony

Posty: 2
Dołączenie: 02 Wrz 2010, 17:55
Ostatnio był: 26 Wrz 2010, 21:05
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Fort-15
Kozaki: 2

Brak Konta, Brak postów, brak... zostałem "sprzątnięty" !

Postprzez waziator89 w 09 Paź 2010, 12:57

Czy szanowny Admin, Moder, ktokolwiek, jest mi w stanie powiedzieć co się stało z moim kontem? Pisałem już dwa maile, w jednym był odzew, że ten zostanie przesłany dalej. Stwierdziłem, że może tutaj Ktoś zauważy moje wołanie o pomoc :+:

Chodzi o to, że jakiś tydzień temu pojawił się błąd który uniemożliwił korzystanie ze strony. Po dniu czy dwóch, wygląd wrócił do normy, jednak przy próbie logowania i próbie odzyskania hasła pojawiał się monit o błędzie w nazwie użytkownika i braku maila w bazie danych. Z ciekawości stworzyłem osobne konto, na którym chciałem sprawdzić swoje poprzednie posty. Okazało się że wszystkie moje posty, tematy itp. po prostu poznikały. Nie ma nawet słów moich, które były przytoczone przez innych użytkowników. Po prostu zostałem zmieciony przez emisje.

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał podobny problem, co zrobił oraz czy ktoś z zarządzających stroną lub forum jest mi w stanie pomóc odzyskać wszystkie utracone dane posty itp. Trochę popisałem w niektórych sprawach, nie chciałbym żeby to zniknęło just like that.


Pozdrawiam

waziator89 (obecnie waziator89_2nd)
Awatar użytkownika
waziator89
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 16 Sty 2010, 07:45
Ostatnio był: 07 Wrz 2017, 15:54
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 09 Paź 2010, 13:08

Pamiętasz swoje ID użytkownika? Albo czy założyłeś jakiś temat? Wtedy jest szansa by przywrócić Twoje konto. Kilka dni temu nasza baza danych została uszkodzona, i jak widać, parę osób straciło konta, ale posty się zachowały na szczęście.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez waziator89 w 09 Paź 2010, 15:51

Id niestety nie pamiętam (powiem szczerze, że nawet nie wiem, gdzie sprawdzić, bo wcześniej nie było mi to potrzebne", ale pamiętam, że na pewno udzielałem się na:
Czystym Niebie " Wrażenia z gry/ Zakończenia" - trochę tam poświęciłem tekstu, "Ulubiona miejscówka" - pisałem o Limańsku,

W SHoC o modach " Weather Overhauled", chyba Dima's Mod, mod L.U.R.K'a, chyba U.l.t.i.m.a.t.e.... ileś osób pomagało mi na bank właśnie na Weather Overhauled, narzekałem na pecha ze strony Zony, że ciągle pada.

Oraz na CoP w ocenie gry. Też nie znalazłem swojego całkiem obszernego posta...


Kurcze, szkoda byłoby, gdyby to konto zniknęło bezpowrotnie... nowe konto to już nie to samo, szczególnie, kiedy nawet nie można poczytać swoich wcześniejszych wpisów... Pomagijte!
Awatar użytkownika
waziator89
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 16 Sty 2010, 07:45
Ostatnio był: 07 Wrz 2017, 15:54
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 09 Paź 2010, 16:05

Jeżeli wchodziłeś na swój profil to powinien być zachowany adres w przeglądarce. Jeżeli używasz Firefoxa to wpisz w adresie "waziator". Jeżeli będzie tam link do twojego starego konta, to podaj liczbę po znaku = na samym końcu. Jeżeli tego nie masz... sorry, konto przepadło.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez waziator89 w 09 Paź 2010, 16:39

....сука...! Przepadło. Rozumiem, że wiąże się to też z plikami Cookies, które u mnie usuwają się za każdym razem, kiedy zamknę przeglądarkę...? No cóż... Zacznę zatem od początku:

Daj mi misję i już. Nie traktuj mnie jak kota. I nie mam najmniejszego pojęcia kim jest ten Waziator89, którego mam zapisanego w swoim PDA...: "Kill The Waziator89"... Łeb mi pęka! Mam się spotkać z Wilkiem?...
Awatar użytkownika
waziator89
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 16 Sty 2010, 07:45
Ostatnio był: 07 Wrz 2017, 15:54
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 09 Paź 2010, 19:14

Dane te są w historii, a nie w cookies. No, ale jak widać konto udało mi się przywrócić. :)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości