Dalej, kumie, dalej!

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Postprzez Microtus w 26 Lip 2007, 14:21

Przeczytajcie sobie wszystkie posty na forum


Aż tyle wolnego czasu to nie mam. Jeszcze nie zwariowałem :wink:

Większość tematów to były pytania, a co gdy, a co jak, a jakbyś ty zrobił.
Generalnie gdybanie i lanie wody (fakt że klimatycznie czasem było ale większość to domysły itp.)

Po prostu pisaliście długo, zżyliście się i wam tęskno (zresztą to zrozumiałe).
Skończyło się (z różnych powodów) jednak nie sądzę by to była wina teraźniejszego forum.

Teraz jest tu po prostu nudno.


To wymyśl coś żeby było czadowo i zarąbiście.
Jakoś nie odnosisz się do tego co zmienić na forum tylko płaczesz i wylewasz żale.
Zawołaj kolegów i coś piszcie, ożywcie to forum. Ktoś wam broni?????
Ostatnio edytowany przez Microtus, 26 Lip 2007, 14:26, edytowano w sumie 1 raz
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Reklamy Google

Postprzez KoweK w 26 Lip 2007, 14:25

Microtus napisał(a):Jakoś nie odnosisz się do tego co zmienić na forum tylko płaczesz i wylewasz żale.
Zawołaj kolegów i coś piszcie, ożywcie to forum. Ktoś wam broni?????

Ożywimy gdy nie będzie nikogo oprócz nas. Tak poza tym Stalker nas zawiódł i nie ma o czym dyskutować.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Postprzez Microtus w 26 Lip 2007, 14:30

Ożywimy gdy nie będzie nikogo oprócz nas.


Bardzo twórcze i fajne podejście. Dzięki za wkład w rozmowę.

To sobie załóżcie zamkniętą grupę dyskusyjną i finał.

Tak poza tym Stalker nas zawiódł i nie ma o czym dyskutować.


PS: Nie tylko was zawiódł. Co nie znaczy że jest beznadziejny.
A zawiódł was bardziej niż innych bo wiele po nim oczekiwaliście (co widać po waszych postach).
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Soviet w 26 Lip 2007, 19:02

limak122 napisał(a):JA nie piszę , bo ludzie nowi , nowe obyczaje. Kiedyś było fajniej w kilka osób. I te czekania na kolejnego kalendarzyka... no i Touchdown sobie poszedł.

Bez urazy, ale to jest bulszit na miarę Kaczyńskich. Na stalker.funday też nie piszesz, bo nowi ludzie przyszli? Na onecie (to tylko przykład) komentarzu nie zostawisz, bo przybył ktoś nowy? Jedni odeszli, przybyli nowi, w międzyczasie gra została wydana.
Ja wam powiem o co tu chodzi i było to już poruszane. Gra zawiodła, okropnie zawiodła. Nowi użytkownicy to w znakomitej większości zwykłe dzieci neo, które nie potrafią poprawnie nazwać tematu. I ci co narzekają, że dawniej było lepiej po prostu przyzwyczaili się do tej tajemniczości, atmosfery oczekiwania, gdy produkt był jeszcze niszowy. Gra wyszła i okazała się (IMO) słaba. Mnie też przy tym forum trzyma tylko moja fucha admina, nie wiem nawet jak wygląda klucz do X18.

Co do Touchdowna to patrz wyżej. Pewnie mu się gra nie spodobała.
Co do X12 to też nie wiem o co chodzi. Wyjawię, że sam twórca tej "idei" nie za bardzo potrafił mi wytłumaczyć o co chodzi :).

PS. Tęsknicie za bojkotami, banami za sygnatury, marudzeniem o emotikony? Brakuje wam "aktywnego" (;)) klawisza? Przecież teraz jest lepiej! A że nie ma Touchdowna?

kowek napisał(a):Ożywimy gdy nie będzie nikogo oprócz nas.

A ja miałem cię za rozsądnego faceta...
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Postprzez RogueTrooper w 26 Lip 2007, 19:34

Jak już ktoś mówił = odeszli niektórzy starzy użytkownicy. Gra im się nie spodobała, odeszli. Ich gust. Teraz jojczenie, że bez nich to już nie to samo i kiedyś było lepiej. Pora się wyzbyć sentymentów, patrzeć w przyszłość. Przyszli nowi użytkownicy, którym gra się naprawdę podoba. Dla mnie teraz to jest prawdziwe forum o S.T.A.L.K.E.R.ze, nie to które "było" kiedyś (forum na którym właściwie pisano o czymś czego jeszcze nie ma). Nie wiem czy łapiecie o co dokładnie mi chodzi (często mam taki problem, że mi słów brakuje by wyrazić co myślę). Teraz na forum są w większości prawdziwi fani <b>gry</b> a nie entuzjaści zapowiedzi tylko wyobrażający sobie przyszły produkt.
Co do liczebności osób na forum to mała grupka jest raczej bezsensem. Za duża ilość też wiadomo jest nie specjalnie fajna bo wiadomo warzywniak się robi.

tyle.
Image
Awatar użytkownika
RogueTrooper
Tropiciel

Posty: 280
Dołączenie: 08 Cze 2007, 17:00
Ostatnio był: 18 Gru 2013, 22:44
Miejscowość: Czarnobylska Elektrownia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Postprzez Quinn w 26 Lip 2007, 20:06

Trzeba przyznać, że i my się zgraliśmy. Też w pewnym sensie stworzyliśmy pewien krąg, sęk w tym, że nie jest on fanatyczny i konserwatywny, że tak to ujmę.

A może tak ogólnie olejmy forum, jak wszystkim tak tu źle? Jeb** posady, je** posty i tematy - wybywamy - znajdziemy nowe lokum? Taa...

O co chodzi z X12? O jakąś nieistniejącą rzecz, lokację, historię, do której można się w każdym momencie w formie żartu odwołać. Tak sobie zaczęliśmy z MCalebem żartować no i weszło nam w krew.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez BasseB w 27 Lip 2007, 09:32

nie wiem czy zauważyliście ale własnie robicie to na czym opiera się idea for.
P O L E M I K A
i o to chodzi.

a co do X-12 to ja sobie juz nie wyobrażam życia na forum bez niego, poza forum też....
dobrze mieć takie swoje x-12 i to nawet, jak niektórzy, nie wiedząc co to jest

peace bracia i siostry
" Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia alkoholu aby bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"
E. Hemingway
Awatar użytkownika
BasseB
Stalker

Posty: 96
Dołączenie: 08 Cze 2007, 14:16
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 23:49
Miejscowość: Ostrów Wlkp
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

Postprzez KoweK w 27 Lip 2007, 15:15

Ożywimy gdy nie będzie nikogo oprócz nas.

To była ironia. Nie ożywimy tego forum.

Good times we can't repeat


EDIT:
A co do was. Jesteście zgrani i też macie jakąś swoją grupę. Może dlatego tutaj za bardzo nie pasujemy.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Postprzez shadow-face w 29 Lip 2007, 15:47

Wiem wiem, moze i mam mleko pod nosem, bo jestem tu nowy( ranga mowi sama za siebie) ale powiem wam jedno. Forum jesli zostaje zalozone, to dla wszystkich, no chyba, ze zostanie na nie nalozne haslo i szereg blokad swiadczacych o tym iz jest skierowane do waskiego grona publiki.
Udostepniajac je, daliscie do zrozumienia, ze nie macie nic przeciwko "kotom"
Mam nadzieje, ze tak jest :(

BasseB napisał(a):nie wiem czy zauważyliście ale własnie robicie to na czym opiera się idea for.
P O L E M I K A
i o to chodzi.


Moim zdaniem, oczywiscie moge nie miec racji, zapomniano o tym.
Zapomniano tez o nowych... ja zasiadajac przed kompem, pierwsze co robie to wchodze tutaj. Poczta?? Przecie wiadomosci siedza na serwerze i w kazdej chwili moge je przeczytac. GG?? Wystarczy wprowadzic haslo i juz mam sterte wiadomosci od znjaomych. Jakos tak wyszlo, ze najbardziej mi zalezy na tym by wejsc tutaj... poczytac, moze czasem cos powiedziec, komus w czyms pomoc, o ile mnie ktos nie uprzedzil.

Mowi sie o "dzieciach neo". Tego pelno jest i to nie tylko na tym forum.
Czy zostanie cos z tym zrobione... jesli patałachy nie zaczna czytac regulaminu to nigdy.

Ozywic forum. Kazdy tego pragnie, sprawic by forum dzialalo prezniej i sciagalo jak najwiecej ludzi.
Z poczatku było was niewielu, bo debatowano nad czyms co niebyło namacalne. mowiono o czyms, co dopiero ma powstac. Traca to troszke o oczekiwanie na cud, nadejscie mesjasza, bo ktos cos powiedzial, ktos czyni przygotowania i jedyne co pozostaje to czekac. Teraz, po wielu perypetiach kazdy moze wypowiedziec sie na temat tej gry, bo mozna ja wreszcie zainstalowac i przezyc przygode zycia. Poznac Sidorowicza, poczuc srogie zasady powinnosci. Wnet wszystko ucichnie, bo wszystko co moznabylo powiedziec, zostanie przelane na poszczegolne posty.
Chyba, ze Clear Sky wyjdzie stosunkowo szybko i znow bedzie boom, znow pojawia sie "dzieci neo", administracja bedzie miala rece pelne roboty by utrzymac tutaj pozadek.
Narazie siedze cicho i czekam. Od czasu do czasu cos tam powiem od siebie... moze nie zawsze sensownie, ale staram sie nie powielac kogos.

Dobra koniec tego, bo zaczyna robic sie patetycznie.
Chcecie ozywic klimat, to moze troszke ironii, sarkazmu... zartów rodem z Monthy Pythona, badz debilnych jokoof typu "Goopy jezdes"
sam juz nie wiem... to tylko sugestie. Reszta zalezy od pionu administracyjnego.
Czemu "shrek" przypadł do gustu tak szerokiej publice i to nie tylko w Polsce??
Dialogi w wielu przypadkach dotycza tego co aktualnie sie dzieje w kraju i na swiecie.

Bez urazy, ale to jest bulszit na miarę Kaczyńskich

O dziwo, po przeczytaniu wszystkich tych przekomazan i zlosci, nalatywania na siebie i podkladania sobie świni, to stwierdzenie wydało mi sie smieszne. Prawdziwe i smieszne.

Dobra. Basta. The end bo jeszcze zmkna mnie za obraze ich kuprowosci.
W życiu jest tylko jeden poziom trudności... HARD
Awatar użytkownika
shadow-face
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 20 Cze 2007, 10:43
Ostatnio był: 13 Lis 2014, 00:05
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Postprzez Microtus w 29 Lip 2007, 18:14

EDIT:
A co do was. Jesteście zgrani i też macie jakąś swoją grupę. Może dlatego tutaj za bardzo nie pasujemy.


Kowek spoko, myślę że powoli sie zgrywamy. I zapraszam serdecznie każdego do zgrywania się z nami (myślę, że każdy kto tu pisze już chwilę, dłuższa bądź krótszą porostu czuje się tu dobrze).

Oczywiście to moje zdanie bo "władz" forum nie reprezentuję. (mam nadzieje że myślą podobnie) :wink:

PS:
Jakos tak wyszlo, ze najbardziej mi zalezy na tym by wejsc tutaj... poczytac, moze czasem cos powiedziec, komus w czyms pomoc, o ile mnie ktos nie uprzedzil.


Ja też odpisuję się pod tym.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Terminus w 29 Lip 2007, 19:48

"Najlepiej nam było za Piasta"*

Tyle w kwestii tego jak to było fajnie jak nie było jeszcze Stalkera. To już historia i jej rozpamiętywanie nie ma sensu. Liczy się tu i teraz. A jak ktoś chce niech założy wątek pt."Muzeum forum" czy coś podobnego.

Trochę banałów: Na początku zawsze jest fascynacja, później zniechęcenie. Prędzej czy później występuje jakaś stabilizacja (niekoniecznie stagnacja). Powoli się wyczerpuje rola forum jako miejsca rozwiązywania na bieżąco problemów z grą. Wszystko już zostało opisane (chyba). Oczywiście będą zawsze jakieś posty typu: "kupiłem i nie działa, pomocy", żeby moderatorzy mogli kogo op...ć i wątki związane z działaniem modów.
Oczywiście można wskrzeszać prehistorię forum dyskutując co to będzie w "Clear sky", ale chyba ten temat na razie nie cieszy się przesadnym zainteresowaniem?

I co w związku z tym? Wg. mnie Stalker ma ogromny potencjał tkwiący wokoło gry: od realnej historii elektrowni i jej tragedii, przez zagadki związane z Czarnobylem 2, po literaturę SF Strugackich. Znajduje się tu miejsce dla wielbicieli techniki wojskowej [patrz wątek poświęcony broni], fanów rekonstrukcji, ludzi tworzących komiksy et cetera, cetera.
I w tym ja bym widział nadzieję i przyszłość forum. W pozytywnie "zakręconych" ludziach, którzy wymyślają jakieś X-12 (choć dalej nie wiem o co chodzi), zrobią origami i upierają się przy Monolicie (pozdrowienia dla RogueTrooper ), wyskoczą nagle ze Strielokiem a'la South Park (Slipknot). Jednym słowem, wzbogacają i rozszerzają to forum. Jeżeli by się tylko skupić na samej grze to forum by umarło.

A dzieci Neo? Ja bym ich bronił. Pamiętacie ile ożywienia na forum wniósł Devilmass? W tym także pozytywnego - patrz komiks Ivana (Wiem, wiem w końcu przegiął i należało mu się). Było przez chwilę wesoło a i moderatorzy mogli się w końcu wyżyć :wink:
Poza tym każdy z nas kiedyś zaczynał (mnie też "władze" forum kiedyś ścigały (ale i pomagały) za różne rzeczy).

Więc nie ma po co zbytnio biadolić. Forum żyje. A swoją drogą, trzeba by się spiąć i dokończyć właściwą stronę Stalkera.pl , o czym wiele osób już wspominało.


*fragment piosenki kabaretu TEY
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Postprzez Mariax w 29 Lip 2007, 22:12

Terminus w pełni się z tobą zgadzam: to forum żyje. I jeżeli inni uważają że to forum się zapada to ożywmy je na nowo. Ja jestem tu nowy, dobiero co dołączyłem więc co ja moge ?? Ale będę nad tym myślał i spróbuję coś wykombinować. Dalej niewiem czy działają działy na stronce typu mutanty, bronie, anomalie itp. Jeśli nie to trzeba je zrobić ( ktoś już miał gotowy dział z brońmi o ile pamiętam, ale dalej niemogę w niego wejść więc chyba go niema). Pomyślmy nad tym co zrobić żeby to forum się wyróżniało między innymi, a może coś sę nam uda.
Pozdro dla wszystkich forumowiczów którzy chcą tu być :)
Mariax
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 25 Lip 2007, 18:58
Ostatnio był: 07 Sie 2007, 20:41
Miejscowość: Trzebnica
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości