FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez kaczor_1991 w 27 Sie 2015, 15:10

xKoweKx napisał(a):(...)
Nic poważnego nie jest zarządzane wolą większości - no może poza krajem. :E Większość to ignoranci, którym pewnych racjonalnych działań nie wytłumaczysz.
(...)


Niby zgadzam się całym sercem z tym co napisałeś, o tyle kolejnym fragmentem wcale się nie plasujesz wśród nieignoranckiej mniejszości:

xKoweKx napisał(a):Temat jest dupny bo:
1) jest dupny
(...)

Brzmi to (razem z całościowym kontekstem wypowiedzi): Temat jest dupny bo jest dupny bo jak tak uważam. Jestem jeden jedyny inteligentny na tym forum, oświecony wódz, cholerny ostatni sprawiedliwy jak w filmach Eastwooda. :facepalm:

xKoweKx napisał(a):Jesteś za robieniem śmietnika z tego forum? Zastanów się dwa razy zanim zaczniesz krytykować czyjeś działania i czy robisz to słusznie.
(...)
Bo łamią regulamin i duplikują tematy. Nie po to łączyłem parę lat temu wiele tematów odnośnie forum w jeden, by każdy znowu robił sobie co chciał i psuł jakiś ład. Chcesz robić śmietnik z tego forum, to wylogowujesz się i tyle.

Są dwie opcje: zauważasz, że forum jest dla ludzi i pozwalasz im się wypowiadać w miarę luźno burząc trochę twoją idealną harmonię i ład, ale w końcu nic z czym sobie nie poradzą admini przy tak małym w tej chwili ruchu... albo robisz je sterylnie czyste sterując każdą możliwą rozmową. Wtedy będzie idealny porządek na forum! I może ze 2 posty dziennie.

Co do ostatniego zdania i wylogowywania się - ktoś coś już kilka razy wspominał, że ma dosyć forum, odchodzi i nie wraca? Chcesz ubić resztki ruchu na tym forum, to wylogowujesz się i tyle.
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!

Za ten post kaczor_1991 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Realkriss.
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KOSHI w 27 Sie 2015, 15:46

@Microtus - nie widzę głębszego sensu przekształcania forum. Stron o tematyce, co podałeś, jest multum i każdy, kogo te klimaty interesują, trafi na nie, jak będzie chciał. Nie ma co nawracać ludzi i ich uszczęsliwiać na siłę. Prawda jest taka, że co było w tematyce stalkera ciekawego, to zostało powiedziane. Nie ma kolejnej części to nie ma i o czym pisać. Tematy się wyczerpały. Jest grupa, która coś tam jeszcze czyta z działu Literatura, ktoś coś moduje, książki były, ale przestały większość zainteresowanych interesować a tak to reszta ma wyje*ane na stronę. Naturalne, że po takim okresie od powstania strony i wyjściu ostatniej części zainteresowanie jest jakie jest. Skoro ludziom starcza SB, to niech im starcza.

A tak na marginesie to temat, czy forum umiera, był faktyczni dupny. :caleb: Od tego jest właśnie ten temat, żeby rozmawiać o stronce, a nie napie*dalać kolejne posty, bo komuś się coś uwidziało i nie chce mu się przeszukać forum czy pomyśleć, gdzie o tym napisać.
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Microtus w 27 Sie 2015, 16:54

KOSHI napisał(a):@Microtus - nie widzę głębszego sensu przekształcania forum. Stron o tematyce, co podałeś, jest multum i każdy, kogo te klimaty interesują, trafi na nie, jak będzie chciał. Nie ma co nawracać ludzi i ich uszczęsliwiać na siłę. Prawda jest taka, że co było w tematyce stalkera ciekawego, to zostało powiedziane. Nie ma kolejnej części to nie ma i o czym pisać. Tematy się wyczerpały. Jest grupa, która coś tam jeszcze czyta z działu Literatura, ktoś coś moduje, książki były, ale przestały większość zainteresowanych interesować a tak to reszta ma wyje*ane na stronę. Naturalne, że po takim okresie od powstania strony i wyjściu ostatniej części zainteresowanie jest jakie jest. Skoro ludziom starcza SB, to niech im starcza.


Dobra zaczne od końca. Jak pisałem wcześniej, bedzie sie forum i użytkownicy z czasem zwijać, czy z nudów czy nie. Wiem, że shout jest fajny jak sie ma czas na niego, zreszta tyle tu pokręconych ludzi, że cieżko go nie lubic.
Jak pisałem, można coś robic albo zostawic niech sie toczy jakoś...

Ja jestem zwolennikiem, właśnie robienia czegos a nie stania w miejscu. Generalnie lepiej się samo nie zrobi i nie ma co z tym polemizować. Szkoda tylko potencjału, bo ludzie fajni i kawał historii z tym miejscem w cyberprzestrzeni sie wiąże.

A pisanie że: "Skoro ludziom starcza SB, to niech im starcza." jest moim zdaniem lekko infantylne...

Co do tego, że stron o SF i postapo jest duzo to sie zgodzę ale dobrych jest malo ;) Tak rozumiem to wysiłek, trzeba by coś porobić/popisać/mieć pomysły. O stalkerze to nie ma co gadać sfilcował się i zestarzał już. Mimo,
że niektóre mody dały mu solidnego kopa. To poprostu ile można... Co do samych pomysłów to przecież można pomysleć o tym co innego ja te dwa luźno rzuciłem jako defacto najprostsze dla grupy tu przesiadujących osób.

A teraz patrząc po niektórych userach, to widzę, że niektórzy mieliby ochote coś porobić wymienie dwóch na dobry początek: Iwaszka i Imienny, chlopaki cos tam dłubia co chwila. Widać jest czas i pasja. (to że nie wymieniam innych nie oznacza, że nikt inny nic nie robi poprostu tematy z udziałem wymienionej dwojki rzucają się w oczy).
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KOSHI w 27 Sie 2015, 18:14

Czy infantylne to bym nie powiedział. Jest masa osób tutaj, którym się nic nie chce robić poza popychaniem pierdół na SB, a tych, co się coś chce, jest tak mało, że ich działania to będzie / jest walka z wiatrakami. Też chciałbym, żeby się coś ruszyło, tylko nie widzę motywacji ze strony userów i administracji. No, bo co więcej można? Osobiście postanowiłem sobie iść swoją drogą i rozwijać swoje zajawki stalkerskie na własnym blogu i fp pejsbookowym, bo doszedłem do wniosku, że robienie tego tu nie ma najmniejszego sensu. Temat jest tak przewałkowany, że ludziom się już nie chce zaglądać nawet do niektórych działów. Sztalkier się zestarzał i nie wiem, czy jest jakiś sposób, żeby go reaktywować. A czy ludziom będzie się chciało siedzieć tu ze względu na post apo i SF to tego nie wiem. Jak dla mnie za duże przebranżowienie.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 27 Sie 2015, 18:26

kaczor_1991 napisał(a):Brzmi to (razem z całościowym kontekstem wypowiedzi): Temat jest dupny bo jest dupny bo jak tak uważam. Jestem jeden jedyny inteligentny na tym forum, oświecony wódz, cholerny ostatni sprawiedliwy jak w filmach Eastwooda. :facepalm:

Temat był dupny z powodów, które wymieniłem poniżej. Temat w rozumieniu technicznym. Sam problem poruszany w nim - ok, choć w sumie ile można...


zauważasz, że forum jest dla ludzi i pozwalasz im się wypowiadać w miarę luźno burząc trochę twoją idealną harmonię i ład

A tak nie jest? :E Chyba w innym świecie żyjesz, skoro uważasz inaczej.

kaczor_1991 napisał(a):Co do ostatniego zdania i wylogowywania się

Jak bardzo muszę papugować Twoją wypowiedź, byś doszukał tam sarkazmu?

P.S. odnośnie tego:

Jestem jeden jedyny inteligentny na tym forum, oświecony wódz, cholerny ostatni sprawiedliwy jak w filmach Eastwooda. :facepalm:

Będę nieskromny: tak, właśnie tak jest i dopóki nie będzie drugiej osoby, która ponad 10 lat zna to forum, od ponad połowy jego istnienia ją tworzy i zarządza, to NIKT nigdy nie będzie wiedział na jej temat tyle i "co robić w takim, i takim przypadku". Ale oczywiście feedback zawsze mile widziany. Gdyby nie on to właściwie w żadnym stopniu człowiek by się nie rozwijał.

- - -

Odnośnie Microtusa

Ja jestem zwolennikiem, właśnie robienia czegos a nie stania w miejscu. Generalnie lepiej się samo nie zrobi i nie ma co z tym polemizować. Szkoda tylko potencjału, bo ludzie fajni i kawał historii z tym miejscem w cyberprzestrzeni sie wiąże.


Będę szczery: nie chce mi się, mimo że mógłbym przeznaczyć nawet kasę na rozwój strony. Ja się wypaliłem, a osoby, która mogłaby przejąć stery nie widzę. Wheel ma zadatki, ale też ma wyje*ane. :E Do zmiany tematyki strony potrzebne byłyby przynajmniej trzy zaangażowane osoby razem ze mną. Kto mi je znajdzie? W sumie po Survarium to szkoda się w coś angażować - wielka porażka, na która poświęciłem mnóstwo godzin mojej pracy.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 02:47
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez kaczor_1991 w 27 Sie 2015, 18:42

Pisałem Ci to już kiedyś na PW, nic nie dało więc piszę publicznie:

Kiedyś byłeś dla mnie legendą tego forum. legenda próbowała odejść z forum z twarzą w glorii i chwale ale nie potrafiła tego zrobić i teraz tylko rozmienia swoją reputacje na drobne. Praktycznie nie widuję już jakiś konstruktywnych akcji z Twojej strony, widzę za to samo narzekanie, wyśmiewanie, zamykanie tematów i tym podobne. Kiedyś to forum budowałeś, teraz (mniej czy bardziej świadomie) dobijasz je z każdym logowaniem. Dla dobra forum, swojego dziecka powinieneś wziąć sobie do serca swoją obecną rangę retired zanim zacznie ona się kojarzyć userom z retarded. Wyraźnie przebywanie na tym forum nie sprawia Ci już takiej przyjemności jak kiedyś i niestety odbija się to na samym forum. Dla dobra forum, dla jego przetrwania powinieneś zostawić je w pełni w rękach ludzi którym się chce.

Ale obaj wiemy że tego nie zrobisz, więc to ja znikam. Szkoda sobie niszczyć fajne wspomnienia związane z tą stroną. Szkoda dyskusji na różne tematy które tu się odbywały. Ale i tak jest ich coraz mniej, głównie przez upadek stalkera ale w dużej mierze też dzięki Tobie.

Dziękuje za kilka fajnych lat i pozdrawiam wszystkich
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!

Za ten post kaczor_1991 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adam, Gorianov,
Negative Grzechu300.
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 27 Sie 2015, 18:45

Odchodzisz, bo zamknąłem i przeniosłem na wysypisko temat niezgodny z regulaminem? No nieźle. Zresztą zarzuty zupełnie bezpodstawne - wytłumaczyłem jasno i wyraźnie, dlaczego uważam tak, a nie inaczej.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 02:47
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Adam w 27 Sie 2015, 18:51

Kowek zamiast retired powinieneś mieć ViSa i się udzielać, a nie przyjmować rangę osoby, która zrobiła wiele dla forum, ale już odeszła na zawsze (są jednak przykłady osób, które wróciły i coś tam piszą).
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 27 Sie 2015, 18:57

Podoba mi się biały kolorek. :E Poza tym VIS-y mają osoby, które regularnie wchodzą na foruma, a ja jestem tutaj tylko wtedy gdy zobaczę jakiś temat w tym dziale, bo tylko z tym jestem w miarę "na bieżąco".
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 02:47
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Red Liquishert w 27 Sie 2015, 19:04

Kaczor, nie ma co się zrażać. Kowek to buc i trzeba się z tym pogodzić, przecież nie można się łamać po czymś ta...

Nie, nie umiem. Drzwi są tam.
Bydlę z pana, panie Red
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez caleb59 w 27 Sie 2015, 19:18

@Kowek jaki jest taki jest - nikt z nas nie jest ideałem ale odpowiedzialność za stronę wziął - sami nie wiecie ile razy ratował wszystko bo np. trzeba było opłacić serwer czy coś zmienić "pod maską" lub inne rzeczy, o których nawet ja nie wiem i za to należy mu się pewien szacunek...

Nie ma co wyolbrzymiać co jakiś czas, że forum pada - jak ktoś wchodzi tu mało, nie udziela się na /sb/, nie "pokumplował" się z nikim to i nic go tu nie trzyma i zaczyna wybrzydzać...

Tak jak pisałem dziś na /sb/:
[Dzisiaj, 18:05] caleb59: ruch nie jest taki jak za premiery zlewu prypcia czy la ale i tak w porównaniu do "konkurencji" :suchar: trzymamy się dobrze i nadal wierzgamy jak nowo narodzony bachor :caleb:
[Dzisiaj, 18:07] caleb59: forum kręci się dalej - jasne - nie ma takiego ruchu jak kiedyś ale skoro nic się nie dzieje w uniwersum to czym ożywiać stronę?
[Dzisiaj, 18:07] caleb59: robić z niej czary mary i wróżby Macieja biorąc na warsztat ogólną tematykę sci-fi? nie widzę i nie czuję tego...
[Dzisiaj, 18:08] caleb59: co do newsów na głównej - tu też jest problem bo nie ma o czym pisać - jedyne co mi przychodzi do głowy to premiera Oblivion Lost 3.0 ostatnio
[Dzisiaj, 18:08] caleb59: jak wyjdzie DC do LA to kolejny news ale to za nikt nie wie kiedy :suchar:
[Dzisiaj, 18:09] caleb59: porobiły się znajomości, niektórzy widzieli się na żywo, tematy są podtrzymywane głównie przez posty nowych graczy, /sb/ się kręci - jest gitara!
[Dzisiaj, 18:10] caleb59: jak widzę ku*wa takich Maciejów narzekających, że forum umiera na poważnie to śmiecham - co się dziwić reakcjom @Kowka...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |

Za ten post caleb59 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI.
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 14:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Kudkudak w 27 Sie 2015, 19:41

kaczor_1991 napisał(a):Dziękuje za kilka fajnych lat i pozdrawiam wszystkich

Image
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość