FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Gizbarus w 25 Sie 2015, 00:04

Inna sprawa, że kiedy taki hipotetyczny rozmówca nie ma nic sobą do zaoferowania, to logiczne, że inni na /sb/ nie będą wyrażać zbyt wielkich chęci do rozmowy z takowym delikwentem... I akurat staż i kozaki nie mają tu wiele do gadania. Ale fakt, że komuś maść chyba by się przydała :caleb:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Decimus76 w 25 Sie 2015, 00:42

@Gizbarus chyba mnie nie zrozimiales. Mi maść na ból dupy którego ja nie mam to sie nie przyda bo ja tam nie pisze wiec nie wmawiaj mi jakichś rzeczy których nie powiedziałem bo mnie takie coś wkurw*a. A tak po za tym to widze ze tylko odpowiedziales na to akurat co mi sie nie podoba na forum ale to ze zachwalalem stalker.pl to kogo to obchodzi...
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 25 Sie 2015, 00:44

Decimus76 napisał(a):Moim zdaniem powinniście zmienić w końcu wygląd strony na bardziej przejrzysty i nowocześniejszy. Tylko nie wypijać kozaków za odmienne zdanie.

Jak będzie taka potrzeba to się zmieni wygląd. Jako potrzebę rozumiem przyrost użytkowników o kilkaset procent. Teraz jest bieda z nędza.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 02:47
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez vandr w 25 Sie 2015, 08:05

caleb59 napisał(a):
Decimus76 napisał(a):Kompletnie się z tym nie zgadzam - /sb/ to oddzielny i specyficzny byt,


No i to taki byt, bez którego połowa forum uleciała by ze świstem:D

Łilunio, ok, rozumiem zmianę miejsca zamieszkania. Zmienię na inną, ale proszę jej nie modyfikować. TO OFICJALNA PROŚBA :tm:
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez kaczor_1991 w 26 Sie 2015, 08:37

Tak w kwestii tematu "Czy ta strona umarła?" (ale pewnie nie tylko) a właściwie jego zamknięcia i komentarza Kowka do tego:

xKoweKx napisał(a):Ile jeszcze takich tematów powstanie z dupy? To już chyba trzeci w tym roku na ten sam temat.


Ok, temat może nie wybitny aaale... w ciągu 12h otrzymał 13 odpowiedzi (plus dupno-zamykającą Kowka) co chyba nie jest najgorszym wynikiem. Czyli: ludzie chcieli się wypowiedzieć na ten temat, czyli.. dla nich temat był w jakiś sposób ciekawy.

Ale temat jest dupny bo Kowek tak rzecze, więc jest dupny i koniec i zamykamy. :facepalm:

Obraża ten temat kogoś? Łamie regulamin? Wywołuje sraczkę? Nie. No to niech sobie ludzie gadają skoro chcą, od tego jest chyba forum -.- A potem narzekają na zmniejszanie się liczby postów...
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!

Za ten post kaczor_1991 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Decimus76, Pangia.
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Red Liquishert w 26 Sie 2015, 15:21

UP - ale te odpowiedzi sprowadzały się w 3/4 do jednego: nie, strona nie umarła, po prostu w świecie stalkera nie dzieje się jak na razie nic interesującego. Do podobnej konkluzji dochodzono już wcześniej, więc po jaki uj kolejny temat z tej serii?
Bydlę z pana, panie Red

Za ten post Red Liquishert otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy, Grzechu300.
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez kaczor_1991 w 26 Sie 2015, 20:53

Nie wiem po co. Ale tak samo mogę powiedzieć - nie wiem po co mi dział literatura, bo do niego generalnie nie zaglądam. To co, jakbym był adminem to powinienem cały ten dział pozamykać?

Dopóki są zainteresowani by pisać w danym temacie i nie łamią przy tym regulaminu - nawet jeśli będą pisać w kółko to samo - dlaczego im zabraniać? Nie interesuje Cię temat to w niego nie wchodzisz i tyle.

Forum jest dla userów i tak długo jak nie łamią narzuconego przez adminów regulaminu ani dobrych obyczajów to Ci ostatni nie powinni tak mocno ingerować. Inaczej zaczyna zalatywać nomen omen totalitaryzmem - możecie mówić/pisać co chcecie ale tylko wtedy kiedy piszecie to co my (admini) chcemy/co nas (adminów) interesuje. Inaczej won z tematem... :facepalm:
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Gizbarus w 26 Sie 2015, 21:38

Ale przecież admin - czyli Wheel - ma serdecznie wylane na tematy, póki serio nie są bezdennie głupie. Formalnie rzecz biorąc, tylko Kowek - który de facto adminem niby już nie jest - przychodzi i ma żar o to, siamto i owamto. Oh, wait, zapomniałem, nie przychodzi, bo powiedział że nie wraca i ma w dupie forum czy jakoś tak...:suchar:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Mito w 26 Sie 2015, 21:39

@kaczor_1991: Popieram. Szczerze uważam, że lepszą opcją dla całego foruma byłoby stosowanie się do zasady wszystko, co nie jest zabronione, jest dozwolone, niż wprowadzanie potem swoich zmian nie mających zbytnio nawiązania do żadnych pisemnych zasad foruma. No i kilka dodatkowych postów na forumie nas nie pozabija chyba?

Myślę, że z tym tematem viewtopic.php?f=64&t=25899 Kowek zrobił dobrze, ale połowicznie - to prawda, ten temat powinien był zostać zamknięty. Czemu? Bo oto proszę spojrzeć na nazwę tematu, w którym obecnie piszemy.
FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Tamten temat był po prostu uwagą odnośnie strony stalker.pl, a dokładniej ilości (nie) pojawiających się newsów. Dlatego właśnie uważam, że powinien zostać "wklejony" w ten temat, zamiast wyrzucania go do kosza - wywiązała się w nim pewna dyskusja, być może już kiedyś podjęta, lecz kilku użytkowników wyraziło w niej swoje zdanie i jednak zawiera ona w sobie jakąś treść.

A poza tym, co to ma do rzeczy, że
To już chyba trzeci w tym roku na ten sam temat.
?
Skąd twórca tamtego wątku miał to wiedzieć, skoro każdy poprzedni na ten temat został zapewne w ciągu paru dni też wrzucony do kosza i tyle go było widać? Myślę, że w tym miejscu tekst "Jest już temat odnośnie strony, przenoszę" spotkałby się ze znacznie przyjaźniejszą reakcją użytkowników.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image

Za ten post Mito otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Decimus76.
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez kaczor_1991 w 26 Sie 2015, 21:53

Gizbarus napisał(a):Ale przecież admin - czyli Wheel - ma serdecznie wylane na tematy, póki serio nie są bezdennie głupie. Formalnie rzecz biorąc, tylko Kowek - który de facto adminem niby już nie jest - przychodzi i ma żar o to, siamto i owamto. Oh, wait, zapomniałem, nie przychodzi, bo powiedział że nie wraca i ma w dupie forum czy jakoś tak...:suchar:


To jest tylko nazewnictwo - co mi zmienia czy nosi formalny tytuł admina czy nie? Jeśli ma uprawnienia admina i je wykorzystuje to fizycznie JEST adminem - w tym przypadku ze szkodą dla forum.

Tak jak piszą inni i z czym się zgadzam - w przypadku akurat tego konkretnego tematu można mieć mieszane uczucia czy zrobił dobrze czy źle, ale chodzi mi raczej o całokształt tego typu działań na forum - ten przypadek tylko przelał czarę goryczy i sprawił, że postanowiłem o tym napisać.

Ale nie jest to pierwszy przypadek kiedy takie ścięcie tematu miało miejsce - kilka razy nawet chciałem dopisać coś od siebie do danego tematu ale nie - cenzura "dopisała się" wcześniej... Proszę, nie róbcie tak.
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Microtus w 27 Sie 2015, 00:21

No tak, niby nie ma o czym gadać...

Zresztą może nikomu po prostu nie zależy na jakimkolwiek ruchu, wypaliła się na pewno część towarzystwa.
Dobrze jest jak jest, nic co wymaga roboty się nie podoba. Każdą dyskusję można uciąć, zamknąć temat i po kłopocie.

Jak chcecie znać moje zdanie, to ok jest jak jest, ale trzyma się to tylko dzięki sentymentom ludzi.
Raczej jakiegoś rozbudowania nie ma co oczekiwać. Jeżeli coś miało by się tu ruszyć wymaga moim zdaniem przeformułowania forum i strony ze stalkera na coś innego co da jakieś perspektywy.

I kierunki widzę podstawowe 2 post apo albo SF. Jednak tu wchodzilibyśmy na tematy, częściowo obce. Wymagało by to pracy, pewnikiem nie małej. Oczywiście wszystko może zostać jak jest z kółkiem znajomych wieloletnich, z których po trochu, krok po kroku kolejni się będą wykruszali.

Temat jest do dyskusji... Dyskutujmy więc. :)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 27 Sie 2015, 10:49

kaczor_1991 napisał(a):Ale temat jest dupny bo Kowek tak rzecze, więc jest dupny i koniec i zamykamy.

Temat jest dupny bo:
1) jest dupny
2) oczywisty
3) założony po raz któryś w tym roku
4) nie tam, gdzie trzeba, bo mamy wątek od uwag dot. forum (właśnie w nim piszemy)

Jesteś za robieniem śmietnika z tego forum? Zastanów się dwa razy zanim zaczniesz krytykować czyjeś działania i czy robisz to słusznie.

kaczor_1991 napisał(a):Dopóki są zainteresowani by pisać w danym temacie i nie łamią przy tym regulaminu - nawet jeśli będą pisać w kółko to samo - dlaczego im zabraniać? Nie interesuje Cię temat to w niego nie wchodzisz i tyle.

Bo łamią regulamin i duplikują tematy. Nie po to łączyłem parę lat temu wiele tematów odnośnie forum w jeden, by każdy znowu robił sobie co chciał i psuł jakiś ład. Chcesz robić śmietnik z tego forum, to wylogowujesz się i tyle.

kaczor_1991 napisał(a):Inaczej zaczyna zalatywać nomen omen totalitaryzmem

Nic poważnego nie jest zarządzane wolą większości - no może poza krajem. :E Większość to ignoranci, którym pewnych racjonalnych działań nie wytłumaczysz.

Mito napisał(a):Skąd twórca tamtego wątku miał to wiedzieć, skoro każdy poprzedni na ten temat został zapewne w ciągu paru dni też wrzucony do kosza i tyle go było widać?

Przesłanką, że mógł wiedzieć był jego staż forumowy.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Grzechu300.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 02:47
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość