FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 24 Sie 2015, 20:21

Jak dla mnie nie ma czego zmieniać, zresztą i tak pewnie Łilunio by wszystko spi♥rdolił :caleb:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Universal w 24 Sie 2015, 20:22

Ale po co? Co jest nieprzejrzystego w "wyglądzie" (cokolwiek dokładnie masz na myśli, rozumiem, że skórkę) i na czym ma polegać ta nowoczesność? Do przeróbek trzeba mieć czas i garść umiejętności. No i ochotę popartą potrzebą :caleb:
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 10 Maj 2024, 08:12
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Kudkudak w 24 Sie 2015, 20:36

To forum ma jedno z najlepszych designów jakie widziałem do tej pory, co tu zmieniać? Do tego wszystko można znaleźć bardzo szybko, bez wchodzenia w milion opcji.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Decimus76 w 24 Sie 2015, 20:45

Eh tak myślałem, po prostu moim zdaniem powinien być nowy wygląd, nie będę dawał przykłady bo nie mam na to ochoty. Nie mogę tak sądzić? W sumie sami kiedyś robiliście ankietę co do zmiany wyglądu, więc w czym problem?
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Za ten post Decimus76 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito.

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Tajemniczy w 24 Sie 2015, 20:49

I tak większość ludzi byłaby za starą skórką forum. Ja jestem tu od 2010 roku i jestem już przyzwyczajony do tego układu forum, a co mówić o starszych userach? Ta dla mnie jest przejrzysta i ciekawa.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Adam w 24 Sie 2015, 20:53

Stary design forum był spoko, jak wprowadzono ten, miałem pewne wątpliwości, ale w końcu minęło to kilka lat i niech tak zostanie, choć liczyłem, że zmieni się coś w ramach premiery Zewu Prypeci, gdyż obecna skórka została stworzona ze względu na Czyste Niebo.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Omnibus w 24 Sie 2015, 21:12

>2015
>forum stalker.peel
> >50 stale aktywnych użytkowników
> Rozmowy głównie o anime, kodeksie drogowym i ciśnięciu beki z eksponowanego w internetach życia sercowego randomowego użytkownika
> Ledwo ogarniaj kiedy ostatnio admin czymś zarządzał
>I tak nie ma za bardzo czym
>truj d.pę o zmiane dizajnu
:caleb:

Za ten post Omnibus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Mito w 24 Sie 2015, 21:21

Szczerze...? Nie widzę w tym celu. Forum w obecnym wystroju jest proste, przejrzyste i dzięki temu łatwe w obsłudze.

Tak przy okazji chciałbym przypomnieć że Microsoft też zachciał mieć nowy wystrój Windowsa i zrobił w ósemce kafle. Toteż do wszelkich zmian wystroju podchodzę jak pies do jeża.

A i tak w sumie jest jeszcze kwestia zakładki /sb/ na górze foruma. Po pierwsze: nie wiem, jak u was, ale u mnie w rozdziałce full HD pokrywa się tam odnośnik do archiwum z "Ekipa/Kontakt"...
A po drugie - nie wiem - czy w ogóle ta strona jest do czegokolwiek potrzebna? Na stronie głównej jest dokładnie jota w jotę to samo - nawet można rozszerzyć okno sb do takich samych rozmiarów, jak na osobnej karcie... To po co ona w ogóle jest? Jest niezbędna dla działania shoutoxa czy co?

Bo ten odnośnik na górze sprawia wrażenie, że sb jest ważną częścią foruma :suchar:
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image

Za ten post Mito otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Koniak.
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Decimus76 w 24 Sie 2015, 21:26

Dobra, trochę pomarudziłem na wygląd strony, ale mogę powiedzieć co mi się podoba:
1.Tematy nie tylko o S.T.A.L.K.E.R. w sumie może się tu wypowiadać nawet osoba, która nawet nigdy nie grała w grę
2.Na ~90% pytań dostajesz odpowiedzi, nie ważne na jaki temat (no chyba, że nie nikt nie wie o co chodzi)
3.Można sobie pogadać na czacie, ale i tak większość Cię olewa, bo masz słabszą rangę i mniej kozaków
4.Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałeś, np. że Woland umie udawać Jezusa i zmartwychwstawać
No i pewnie dużo innych rzeczy, których nie chcę mi się pisać. Ogółem polecam forum.
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Red Liquishert w 24 Sie 2015, 21:43

Decimus76 napisał(a):Jakieś pierdoły


Drzwi są tam.
Bydlę z pana, panie Red
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez WheeljackSPW w 24 Sie 2015, 21:46

Przecież forum jest bardzo przejrzyste, klawisz odwalił kawał dobrej roboty. Tak więc kolejna zmiana layoutu po premierze STALKER 2. ( :suchar: :suchar: :suchar: :suchar: :suchar: :suchar: )
Omnibus napisał(a):> Ledwo ogarniaj kiedy ostatnio admin czymś zarządzał

Nie mam czasu, od początku mówiłem, że chcę powrotu Kowunia Milunia. Poza tym wchodzę codziennie, no chyba, że nie ma mnie w domu. Często nie ma mnie w domu. :caleb:
Decimus76 napisał(a):i tak większość Cię olewa, bo masz słabszą rangę i mniej kozaków

Po prostu trzeba wyrobić sobie reputację dobrego rozmówcy, jedni uzyskują taką dzięki stażowi, inni dzięki charyzmie. :caleb:

No i skończcie pisać takie pierdołowate posty jak Red albo Mejk, macie od tego pińcet innych tematów, bedom warny.

Za ten post WheeljackSPW otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 10:41
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez caleb59 w 24 Sie 2015, 22:13

Decimus76 napisał(a):3.Można sobie pogadać na czacie, ale i tak większość Cię olewa, bo masz słabszą rangę i mniej kozaków

Kompletnie się z tym nie zgadzam - /sb/ to oddzielny i specyficzny byt, w którym trzeba umieć się poruszać ze względu na specyficzny humor i odzywki, które nie każdemu pasują - trzeba wyrobić w sobie dystans do samego siebie bo tak jest najzdrowiej i wiadomo, że czasami z tym jest różnie - jesteśmy tylko ludźmi ale nie ma tego złego co by na lepsze nie wyszło...

Poza tym nie bać się zacząć dialogu - nikt nikogo nie wygoni z byle powodu, no chyba że udaje celowo kretyna albo spamera ale i od tego jest moderator - jasne, że ciężko wkręcić się w trybiki rozmowy kiedy /sb/ opanowane jest przez starych userów a tematy kręcą się często wokół siebie ale powtarzam - nie bać się i spróbować nawiązać dialog bo od tego jest /sb/...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |

Za ten post caleb59 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart, dorian.
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: Wczoraj, 22:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość