Wasza wola w PDA

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Janko1314 w 27 Maj 2011, 21:18

Cholera .. Ten zasrany wojskowy wpakował mi kulkę ... Aa ! Jak to boli .. To chyba koniec . K^%*# ! . A ten zdrajca Baśka uciekł z moim artefaktem . Jeżeli ktoś to czyta niech skontaktuje się z Aleksem Brintanim . Znajdziesz go w okolicy Baru . Powiedz mu , że ma się udać do Barmana i oddać mu 'xx-da 55/u3' . On wie o co chodzi . Masz tu współrzędne mojego schowka . 56.876.b32. Zabij BAŚKĘ ! Żegnaj ...
Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę!
Awatar użytkownika
Janko1314
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 24 Gru 2009, 01:23
Ostatnio był: 14 Sie 2011, 22:02
Miejscowość: Stargard Szczeciński
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Bochen96 w 29 Maj 2011, 19:32

Jeśli czytasz ten wpis to znaczy, że już jestem martwy. Musisz uważać, bo w pobliżu jest w cholerę pijawek i innego ścierwa. Zostało mi tylko 50 naboi do mojego Obokana, więc czuję, że już nie mam szans się ratować. Jeśli Tobie uda się wyjść z tego cało idź do Handlarza i powiedz mu gdzie mnie znalazłeś. Przekaże Ci on mój cały ekwipunek jaki u niego miałem. Trzymaj się przyjacielu.

Z pozdrowieniami- S.T.A.L.K.E.R. Bochen

Ps. Mam nadzieję, że nie jesteś bandytą...
Image
Awatar użytkownika
Bochen96
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 29 Maj 2011, 17:19
Ostatnio był: 13 Cze 2012, 16:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 2

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Neavy w 03 Cze 2011, 11:56

"...pieprz*ony Flint zostawił mnie tu na pewną śmierć ! Mogłem pójść z nim po ten operator. Od razu po wzięciu tego kontraktu miałem złe przeczucia. A tym czasem siedzę w Szkole w Prypeci pełnej snorków z nadgryzioną nogą... Ale tanio skóry nie dam... Jeszcze dam radę naładować granatnik... Pchnę plecak pod szafkę szkolną, może ktoś go znajdzie. Wsadzę tam Złotą Rybkę, Black Kite'a i Hełm Ekranizujący... A tym czasem... O nie... ! Nadchodzą *urwana seria automatu*..."
Image

Za ten post Neavy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gavdylenko.
Awatar użytkownika
Neavy
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 29 Mar 2011, 20:44
Ostatnio był: 14 Paź 2012, 14:52
Miejscowość: Okolice Lublina
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez XkroX w 21 Cze 2011, 10:58

Moja ostatnia wola. A żeby te kanamki co je wygrzebiesz mi z pleckaka były spleśniałe (bo są, nie chciało mi się ich wyrzycać :E ) i żebyś się zatruł tą całą wodką co ją pewnie znajdziesz w moim schowku, i żeby ten pistolet co go tam znajdziesz i naciągniesz je.. walnoął cię w oko, i żebyś opowiedział tą chistorię swoim kolegom, i żeby od tej historii posrali się w gacie, i żeby... a to jusz wszystko, bo zacząłem już wiedzieć białe światło NARA.

Uwagi moderatora:

Jeszcze jeden post łamiący regulamin i dostaniesz warna. - Wheeljack

Za ten post XkroX otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive StalkerCiastek,
Negative Greyeeh, SVDstriker, Gabriel.
Awatar użytkownika
XkroX
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 19 Cze 2011, 12:43
Ostatnio był: 31 Lip 2011, 19:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fort-15
Kozaki: -7

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Gavdylenko w 21 Cze 2011, 15:16

Moja wola:
Jeśli znalazłeś moje PDA to sprzedaj je po przyzwoitej cenie :D.A teraz do rzeczy chce żeby wszyscy wiedzieli jak zginąłem i kto powinien ponieść konsekwencje.Szedłem sobie do sidorowicza sprzedać artefakt napadli mnie bandyci na szczęście w pobliżu byli najemnicy zabili bandytów ale zarządali dwa razy więcej niż miałem przy sobie i chcieli artefakt,zacząłem uciekać otworzyli ogień pomyślałem że to koniec ale z nie wyjaśnionych powodów przestali strzelać wychyliłem głowę z ukrycia by zobaczyć co się dzieje i nagle zobaczyłem ich martwych pomyślałem sobie dzięki bogu nie żyją.Ale nie chciałem kusić licha i pobiegłem dalej nucąc sobie Dobryj deń.Po drodze spotkałem stalkera który błagał o pomoc dałem mu :+: a on mnie oszukał nazywał się iwanow przyłożył mi lufe do logi i strzelił.Niech ten kto znajdzie to PDA pomści mnie, wykrwawię się na śmierć.Jak go ktoś już dorwie niech go zabije po nagrodę niech zgłosi się do Barmana.Nie chce już cierpieć. Po tych słowach w pda słychać serie wystrzału z karabinu.
Славься, Отечество наше свободное,
Счастья народов надёжный оплот!
Знамя советское, знамя народное
Пусть от победы к победе ведёт!
Awatar użytkownika
Gavdylenko
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 18 Cze 2011, 13:26
Ostatnio był: 28 Lut 2013, 19:03
Miejscowość: In der Dunkelheit
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 53

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez SkyGrinder w 20 Lip 2011, 23:42

Dzień - 15.11.2011 - 15:36:54
"Wracamy właśnie z Turystą i Pułkownikiem z Czerwonego lasu.. Było ciężko, ale opłacało się, nasze plecaki wypełnione są po brzegi artefaktami! I to nie byle jakimi! Same rzadkości!.. Mamy już teraz dwa.. aa.. nawet trzy powody do spicia się wieczorem:
1.) Pozbyliśmy się całkiem pokaźnej grupy mutantów, która polowała już na nas przez kilka dni.
2.) Mamy plecaki wypełnione artefaktami.
3.) Dziś są moje urodziny.."

Godzina - 18:34:16
"Świetnie się czuję spędzając czas z moimi towarzyszami, podczas naszej wspólnej zabawy, lecz brak mi mojej rodziny którą zostawiłem w domu.. Cóż.. Jednak cieszę się że już niedługo do nich wrócę.. Sprzedam wszystko i zostawię całą Zonę za sobą.. Spróbuję przekonać moich towarzyszy żeby jechali ze mną, ale wątpię że się zgodzą.. Zbyt przywiązali się do tego miejsca... Cóż.. Trzeba polać następnego!"

Godzina - 21:51:24
"Z godziny na godzinę czuje się bliżej mojej rodziny, która czeka na mnie w domu.. Gdy tylko o tym myślę uśmiech pojawia mi się na ustach.. Moi kompani już usnęli, a teraz moja godzina warty.. Wolę zacząć wcześniej, żeby potem się wyspać.. Co do nich.. Turysty i Pułkownika, to wiem że tylko na nich mógł bym liczyć w każdej sytuacji, że jeżeli coś by się stało.. coś nie poszło by zgodnie z planem, oni pomogli by mojej rodzinie.. Za to ich kocham. Jak braci. Sądzę że bycie tu razem z nimi w tak wspaniałą noc jak ta, to godny prezent urodzinowy."

Godzina - 23:23:46
"Usłyszałem dziwne odgłosy ze strony lasu.. Przecież niemożliwe żeby to były mutanty.." *<wziąłem do ręki mojego GP37>. "Coś tu nie gra.." <usłyszałem szelest stóp za moimi plecami, odwróciłem się napięcie i oczekiwałem ruchu.. lecz nic.. nikogo.. odwróciłem się znowu i nagle.. poczułem jak coś zakleszczyło się na moich kostkach i porwało w stronę lasu> "AAAAAAAaaaaa!!" <z potworną szybkością coś ciągło mnie za sobą, a ja jadący na brzuchu ujrzałem tylko z daleka jak moi kompani podnoszą się szybko i próbują mnie uratować.. mocne uderzenie wystającego z ziemi korzenia ugodziło mnie w głowę i wszystko wokół zaczęło tracić kontury..>


*Zdania wypisane w nawiasach "<" są opisaniem myśli, lub rozwoju akcji, lecz nie nagrań na PDA. Sądziłem że lepiej będzie to dodać, żeby kleiła się opowieść. Jeżeli nie jest to zgodne z tematem, napiszcie na PM, a ja to zmienię.
Czoło w pocie jaja w błocie niema jak to być w piechocie!

Za ten post SkyGrinder otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Warsoonclang, Midonik.
Awatar użytkownika
SkyGrinder
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 20 Lip 2011, 14:08
Ostatnio był: 01 Mar 2012, 12:45
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Realkriss w 21 Lip 2011, 08:44

Nie mam dużo czasu, bo życie ze mnie ucieka.
Pochowajcie mnie obok Gordona Freemanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Za ten post Realkriss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Greyeeh.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 21 Gru 2023, 22:34
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez szczypiorofix w 01 Sie 2011, 14:46

Moja ostatnia wola:
Zaopiekuj się moją Lessie... - Noe
;)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Tolik Stirlitz w 01 Sie 2011, 22:29

Stalkerze!Znalazłeś moje PDA w nim mam zapisy mojego wyposażenia w skrytkach są najważniejsze rzeczy by tu przetrwać znajdź je wszystkie zrób to a będziesz najlepiej uzbrojonym S.T.A.L.K.E.R.E.M w Zonie też masz tu namiary na mojego kumpla jeżeli go znajdziesz to on ci powie gdzie mnie szukać. Moje imię to Tolik jak mnie znajdziesz to dam ci namiary na najlepszego stalkera i trochę kasy zrób to szybko bo nie zostało mi wiele czasu zanim Bandyci mnie znajdą...................
Artefakty....
Musze je znaleźć!
Awatar użytkownika
Tolik Stirlitz
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 30 Lip 2011, 18:08
Ostatnio był: 02 Mar 2014, 06:56
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Maku w 01 Sie 2011, 23:27

"Witaj, nieznajomy. Jeśli znalazłeś moje PDA to pewnie stoisz właśnie nad moimi zwłokami, a ja patrzę na to z krainy w której nie trzeba płacić podatków. Nie obrażę się jeśli zabierzesz wszystkie moje rzeczy, bo w sumie po co mi one. W plecaku mam jakieś graty, ale to dużo by wymieniać - sprawdź sam. W lewej kieszeni spodni znajdziesz nóż sprężynowy(nie sprawdzaj ostrości palcem bo stracisz skórę), w prawej mam słuchawki i swój ukochany telefon, jest na nim troche muzyki . Przy okazji telefonu - mógłbyś powiadomić delikatnie moją mamę że niestety nie ma mnie na tym świecie, numer masz w komórce. W kurtce miałem troche Apapu, jakieś pojedyncze naboje NATO 7.62 . Jeśli obok mnie leży jeszcze moja M14 zajmij się nią odpowiednio, ona odpłaci ci się niezawodnością i mocą. A a co do miejsca pochówku - jeśli znalazłeś mnie w nieco gnijącym stanie, zostaw mnie w spokoju, ale jeśli jeszcze się nie rozpadam, postaraj się wysłać moje zwłoki do Polski (za tyle gratów co Ci zostawiłem chyba mi się należy ;) )"
"Nie masz co robić, nudzi się Ci? Kup sobie kij i po jajach się bij" - 52
Awatar użytkownika
Maku
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 31 Paź 2009, 21:01
Ostatnio był: 15 Cze 2014, 20:15
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 16

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Midonik w 02 Sie 2011, 00:29

Jeżeli czytasz tą notatkę, oznacza to, że nie zdążyłem nacisnąć klawisza odpowiedzialnego za szybkie użycie apteczki...
99% debili czyta mój post z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Już za późno. :)

Za ten post Midonik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive WheeljackSPW, Adam, Realkriss, Igi07.
Awatar użytkownika
Midonik
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 20 Sie 2010, 01:33
Ostatnio był: 14 Cze 2012, 18:59
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Upiór w 05 Sie 2011, 23:25

Witaj, przyjacielu. Wiesz, kiedyś było tutaj gniazdo Pijawek. Jakaś wyjątkowo agresywna odmiana. I wytrzymała. I nie wiem, czemu piszę w czasie przeszłym - przecież na pewno wciąż tu są! Prawdopodobnie już czają się gdzieś w cieniu, a Ty, tłumoku, nawet nie wiesz, gdzie konkretnie. Nie okłamujmy się, masz problem. Jeśli zaraz nie zaczniesz działać, to.. Uważaj, ZA TOBĄ!
Heh, ale stracha Ci napędziłem, no nie? Spoko, chyba aż tak źle nie wpadłem. Widzisz, napisałem tą wiadomość dawno temu na wypadek mojej śmierci i za cholerę nie wiedziałem wtedy, gdzie skonam. A ta wiadomość zawsze miała być na wierzchu, pierwsza rzecz, która wyświetlała się po włączeniu PDA. Dlaczego? Z dwóch powodów. Po pierwsze, żeby była to pierwsza rzecz, którą przeczyta ten, który mnie znajdzie. Po drugie - żeby mi samemu przypominała o tym, że w Zonie trzeba uważać, bo wystarczy zrobić jeden nieostrożny krok, a już nie masz czym robić następnych kroków.
Patrzysz na zwłoki lokalnej legendy, więc okaż trochę szacunku i wypij potem za mnie flaszkę.
Wołali na mnie Upiór. Rozumiesz, Duch był już zajęty. Ale lubię tą ksywkę. Jest groźna, a dobrze mieć wzbudzający respekt pseudonim. Bezpieczniej jest wtedy. A co, może nie jest groźna? Dobra, mniejsza o to. Niemniej jednak, może o mnie słyszałeś. Wyciąłem swego czasu parę niezłych numerów, które krążą teraz po Zonie jako legendy. Chociaż czasem pomija się przy nich mój pseudonim. Cóż - jeśli słyszałeś o gościu, który podkradał się do Pijawek i wbijał im nóż w plecy - tak, to ja. Jeśli słyszałeś o gościu, który pod przebraniem wkradał się do obozowisk bandytów, najemników czy - heh, moja ulubiona akcja - Monolitu po to, by w nocy po cichu podrzynać gardła wartownikom, a potem ich śpiącym koleżkom - tak, to też ja. A jeśli słyszałeś o gościu, który wyeliminował cały oddział wojska uzbrojony tylko w nóż - jak wrócisz, wyśmiej stalkera, który Ci to opowiedział. Co innego dobrze się skradać i wtapiać w podpity tłum, a co innego walka z takimi rzeźnikami. Trzeba odróżniać prawdę od fikcji.
To tyle. Przekaż moje PDA Barmanowi, on Ci wyda część moich rzeczy. Odnośnie drugiej części, znajdziesz tu plik z dokładnymi współrzędnymi mojego schowka. Uważaj, bo może być niebezpiecznie, ale na pewno skorzystasz.
No, już kończę. Pewnie nie masz czasu, żeby mnie pochować, ale nie mam Ci tego za złe. Tu jest Zona, tu się ginie. Żeby w grobie leżeć, to trzeba samemu go sobie wykopać, wleźć tam, a potem strzelić sobie w łeb.
PS. Pozdrów Żwawego ode mnie. Pewnie opowie Ci jeszcze parę ciekawych historii.
... Tak, byłem gadatliwy. Bez odbioru.
"Dlatego - mimo druty, wieże i strażnice
Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono" - Jacek Kaczmarski, "Stalker"
Awatar użytkownika
Upiór
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 02 Sie 2011, 23:40
Ostatnio był: 22 Lut 2013, 13:46
Miejscowość: Ghost Town
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 14

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości