[Celność, dźwięk oraz światło] Krok ku większej realności

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Celność, dźwięk oraz światło] Krok ku większej realności

Postprzez M.R.O.K. w 26 Gru 2009, 16:41

Chyba to latarka. Tak mi się zdaje spróbuj usunąc


EDIT: RazoRetti nie ma za co.
Ostatnio edytowany przez M.R.O.K. 28 Gru 2009, 12:11, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
M.R.O.K.
Redaktor

Posty: 166
Dołączenie: 20 Kwi 2009, 14:28
Ostatnio był: 19 Wrz 2016, 19:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: [Celność, dźwięk oraz światło] Krok ku większej realności

Postprzez RazoRetti w 27 Gru 2009, 23:07

Już sobie z problemem poradziłem. Otóż (dla ew. problemów innych w przyszłości) miałem wcześniej zaintalowanego moda S.M.R.T.E.R dla Zewu Prypeci i w poprzednim sejwie wyrzuciłem latarkę, która wystepwała tam w charakterze racy/flary. Potem usunąłem moda i wgrałem tego opisywanego w tym temacie. Poźniej jak chciałem wczytać grę, to program nie mógł odnaleźć pliku odpowiedzialnego za latarkę wyrzuconą na ziemię i j*b! Bugtrap. :) Wczytałem sejwa bez latarki i wszystko śmiga. Tak, czy inaczej - dzięki za podpowiedź. :>
RazoRetti
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 16 Kwi 2008, 18:43
Ostatnio był: 19 Kwi 2011, 00:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: [Celność, dźwięk oraz światło] Krok ku większej realności

Postprzez M.R.O.K. w 24 Sty 2010, 09:57

wyszła nowa wersje *Realistics Weapons (1.2) by @nawheel*
1.2v działa sama. Parametry broni są (nie znam parametrów wszystkich broni ale koleś pisze że info o giwerach wrzucił z wikipedi) duże nie mieszczą się w słupkach.
I prosba jak to zmienic żeby te słupki były dłuższe?
Awatar użytkownika
M.R.O.K.
Redaktor

Posty: 166
Dołączenie: 20 Kwi 2009, 14:28
Ostatnio był: 19 Wrz 2016, 19:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Re: [Celność, dźwięk oraz światło] Krok ku większej realności

Postprzez tomzik w 26 Sty 2010, 22:45

witam,
przy okazji tych modów urealniających rozgrywkę w cop, zacząłem sobie oglądać pliki z podkatalogu gamedata/configs/weapons i wydaje mi się że natrafiłem na jakieś kompletne bzdury
w związku z tym mam takie pytanie do bardziej doświadczonych kolegów...
czy to normalne, że w przypadku SWD (plik w_svd.ltx) zasięg tej broni wynosi 200 ?
fire_distance = 200
idąc dalej.. w tym samym pliku, zasięg zmodyfikowanej wersji Żwawego wynosi już 1000 (podobnie SWU - też 1000)
fire_distance = 1000
czy ja się mylę traktując te wartości jako zasięg strzału czy ktoś popełnił błędy? co ciekawe.. większość moder-ów tworzących te urealniające mody nie poprawia tego..
tomzik
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 25 Sty 2010, 10:26
Ostatnio był: 06 Cze 2010, 22:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość