[Spawner M0D Final 2012] Czyli spawnuj, co chcesz

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Spawner M0D Final 2012] Czyli spawnuj, co chcesz

Postprzez Witcherpol w 30 Maj 2013, 12:42

witam szanowne grono graczy mam problem z spawner modem problem jest taki że za pierwszym razem gdy coś spawnuje to się pojawia a jak trochę pogram i znowu chcę coś spawnować to mi wywala grę do pulpitu i pisze że xrEngine (czy tam rxEngine) 1.6 przestał działać jeśli mi ktoś to wyjaśni to dziękuję za pomoc :E
Witcherpol
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 14 Sie 2012, 11:32
Ostatnio był: 11 Lip 2013, 10:05
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Spawner M0D Final 2012] Czyli spawnuj, co chcesz

Postprzez Gray Fox w 27 Lip 2013, 21:23

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.



Ahem.
b
Awatar użytkownika
Gray Fox
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 07 Maj 2012, 19:56
Ostatnio był: 12 Lis 2022, 20:42
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 4

Re: [Spawner M0D Final 2012] Czyli spawnuj, co chcesz

Postprzez Skirczyj w 30 Lip 2013, 22:28

Pamiętam, że był spawn, który miał jeszcze dział "misc items". Piszę o ty dlatego, że zapomniałem wziąć kartki od świętej trójcy :D a jestem w Prypeci i nie mogę już wrócić.
Awatar użytkownika
Skirczyj
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 26 Lut 2013, 23:02
Ostatnio był: 27 Sty 2016, 00:05
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 1

Re: [Spawner M0D Final 2012] Czyli spawnuj, co chcesz

Postprzez Strojniak w 27 Lut 2020, 00:58

Hej,
czy ktoś posiada aktualny link do ściągnięcia tej modyfikacji lub mógłby mi wskazać coś podobnego? Będę zobowiązany.
Awatar użytkownika
Strojniak
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 26 Lut 2020, 05:45
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 2

Re: [Spawner M0D Final 2012] Czyli spawnuj, co chcesz

Postprzez trolololo w 27 Lut 2020, 16:01

Władca Żony chyba jest najbliższy
viewtopic.php?f=77&t=7700
Deszczyk pada , RAM mi zjada...

Za ten post trolololo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Strojniak.
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Poprzednia

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości