Counter Strike 1.6 NS - Gra sama się wyłącza

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

Counter Strike 1.6 NS - Gra sama się wyłącza

Postprzez Michu w 14 Sty 2009, 15:57

Cześć... ostatnio zacząłem sobie pykać ze znajomymi z klasy, oraz ogólnie na serverku NS w CS'a.. wszystko było dobrze przez około tydzien, do wczoraj kiedy to po prostu najzwyczajniej włączyłem sobie grę a już po 10-15 sekundach gra się wyłącza bez żadnego ostrzeżenia...
Mam takie coś że najpierw włącza mi się HL, daje Change Game i na Counter Strike, w menu HL nie wywala.
Powtarzam że niczego wielkiego nie robiłem przed tym błędem, nic nie zmieniałem...

Zainstalowałem sobie nowe stery od ATi (8.12) - nie pomogło
Wyczyściłem rejestr ze śmieci i naprawiłem błędy które się tam znalazły [programem] - nic
usunąłem z gry config (ustawienia grafiki itd) - nic
przeszukałem google w poszukiwaniu odpowiedzi - jeden temat był taki jak mój, niby tam pomogło zakonczenie procesu EXPLORER.exe (dużymi literami, tego explorer.exe małymi zostawić of kors) ale ja tego dużego nie mam :P
więc nic.

Macie jakieś pomysły ? :/ Może cofnąć system do np wtorku ?

OK , problem rozwiązany - przeniosłem grę na inny dysk i zmieniłem żeby odpalała się od razu NA counter strike'a ze skrótu ... jest git. proszę zamknąć temat, ew usunąć.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Reklamy Google

Re: Counter Strike 1.6 NS - Gra sama się wyłącza

Postprzez Czaro w 14 Sty 2009, 17:47

Zostawie ten temacik, bo jak ktoś będzie miał taki problem to jest już odpowiedź :wink:.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości