Mount & Blade z gog.com po polsku

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

Mount & Blade z gog.com po polsku

Postprzez Woland w 13 Lis 2014, 20:22

Zgarnąłem darmowy Mount&Blade z gog.com ale niestety jest on po angielsku a nigdzie nie idze znaleźć mi w opcjach ustawienia języka polskiego. Według opisu produktu na stronie gra ma język polski. Spolszczeń w necie do wersji 1.011 nie ma. Jest jakieś rozwiązanie na spolszczenie tej gry?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Mount & Blade z gog.com po polsku

Postprzez AbsolutnieNikt w 15 Lis 2014, 00:34

Faktycznie, nie ma ustawień języka ani w luncherze, ani w grze, zaś instalacja patcha nie pomaga. Patch nie działa, ponieważ jest zrobiony do normalnej, płytowej wersji gry. Gry z GOO.com zawsze są zmodyfikowane, aby przystosować je do lepszego działania na nowych komputerach etc. Udało mi się znaleźć rozwiązanie naszego problemu. Było ono bardzo proste.

DO RZECZY:
1. Wchodzimy do głównego katalogu z grą. Domyślnie jest to C:\GOG Games\Mount and Blade
2. Powinniśmy tu znaleźć plik "Language.exe". Odpalamy go.
3. Teraz oczywiście zaznaczamy język polski i klikamy przycisk według naszego uznania. Albo "Save and exit" (Zapisz i wyjdź), albo "Save and launch" (zapisz i włącz).

Image

Sam się nie spodziewałem, że będzie tak prosto... :/

Za ten post AbsolutnieNikt otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Woland, jedrek777.
AbsolutnieNikt
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 15 Lis 2014, 00:10
Ostatnio był: 21 Lis 2014, 10:06
Kozaki: 2


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość