Dead Island - czarny ekran

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

Dead Island - czarny ekran

Postprzez StalkerCell w 30 Cze 2014, 15:07

Witajcie. Mam pewien mały... duży "problemik" z DI. Otóż chciałem pograć w coś Polskiego, a z racji tego, że lubie zombie i na stanie miałem DI - zainstalowałem. Przy próbie włączenia miałem czarny ekran i dźwięk. Po obejrzeniu filmiku (link na dole), pobrałem Dead Island Helper. Zmieniłem wszystko tak, jak było to ukazane. Jednak - klapa totalna. Próbowałem także zaktualizować sterowniki, ale na moje zasrane szczęście wszystkie sterowniki (dźwięk, grafika, bluetooth, wi-fi i inne) wywaliły. Czeka mnie format. Konfiguracja laptopa (Asus A52F):

Grafika: Intel HD Graphics
Ram: 3GB
Procesor: Intel Core i3 2.27GHz
Windows 7 64-bit

Bardzo proszę o pomoc i oczywiście stawiam kozaki.

Film:
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Reklamy Google

Re: Dead Island - czarny ekran

Postprzez Pangia w 30 Cze 2014, 15:17

StalkerCell napisał(a):[YouTube]https://www.youtube.com/watch?v=3XP3cQMXTVI&hd=1#![/YouTube]

http://www.youtube.com/watch?v=3XP3cQMXTVI <-- taki link wstaw w tag.
Co do tematu:
StalkerCell napisał(a):Witajcie, nie działa mi gra, sterowniki też się spieprzyły, czeka mnie format

No to skoro będziesz robił formata, to jaki jest sens teraz pytać o problem z grą? Ale OK, nie wnikam.
StalkerCell napisał(a):miałem czarny ekran i dźwięk

Znaczy się miałeś dźwięk czy dźwięk był czarny? :E
A co do problemu to przydałoby się spróbować śmignąć w okienku, bo to tak brzmi jakby gra ustawiła za dużą rozdzielczość (chociaż wtedy powinien być komunikat na monitorze, więc to niekoniecznie może być to). Ludzie piszą coś o grzebaniu w video.scr i wyłączaniu tam pełnego ekranu i ustawieniu rozdzielczości.

A co do zombie to L4D1 lepsze. :caleb:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Dead Island - czarny ekran

Postprzez StalkerCell w 22 Lip 2014, 05:29

Znaczy ten... ekran był czarny, a w tle leciała muzyka (tych ekranów początkowych). Grzebałem w video.scr, ale to nie pomogło. Nawet próby działania w DI Helper nic nie dały. Specjalnie aktualizowałem sterowniki karty graficznej, ale przy tejże operacji sterowniki zamiast się zaktualizować - wywaliły. Dlatego będę formatował kompa.

EDIT.
Jollololollolollo! W końcu DI zadziałało! Po aktualizacji serowników grafiki, DX9, Visual C++ 2008 i 10 mogłem wczoraj grać do usranej śmierci (choć grałem 12 godzin).

Uwierzycie? Na moich zintegrowanych układach gram na:

Tekstury: Średnie
Cieniowanie: Normalne
Jakość roślinności: Wysokie
:tocośponiżejjakościroślinności: Wysokie
Rozdzielczość: 1024x768

TO JEST PO PROSTU SZOK!

*Kocham Techland :E
Ostatnio podbity przez StalkerCell, 22 Lip 2014, 05:29
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość