[PROBLEM]Instalacja NfS Carbon

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

[PROBLEM]Instalacja NfS Carbon

Postprzez StalkerCell w 03 Sie 2013, 18:29

Witam, mam znów jakiś problem. Podczas instalacji oryginalnego NfS'a Carbona instalka zawsze wiesza się na pliku SOUND\STREAMS\nisaudio.big. Próbowałem przekopiować ów plik i... 7-Zip również się wiesza. Nie wiem, czy to nielegalne, ale prosiłbym, by ktoś, kto ma tegoż NfS'a przesłał mi plik nisaudio.big (0compressed > NIS > nisaudio.big). Jeżeli jest to sprzeczne z prawem i tutejszym regulaminem, to niestety będę musiał kupić nowego NfS'a Carbon.
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Reklamy Google

Re: [PROBLEM]Instalacja NfS Carbon

Postprzez mCq w 04 Sie 2013, 15:37

Nie to nie jest sprzeczne z prawem. Skoro zakupiłeś grę i chcesz w nią zgrać to albo szukasz rozwiązania na własną rękę albo idziesz i męczysz sie z suportem od EA.
http://lmgtfy.com/?q=nisaudio.big
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69

Re: [PROBLEM]Instalacja NfS Carbon

Postprzez Kpuc w 04 Sie 2013, 16:30

A płyta nieporysowana ? Spróbuj ją zgrać imgburn i będziesz w logu widział cz są błędne sektory. Jak będzie ich sporo albo nie da się zgrać płyty to niestety musisz nabyć inną.

Jeżeli chcesz gadać z supportem ty tylko zagranicznym, jak nie znaszAngielskiego to w formie emaili. Polski jest do dupy, nic nie potrafią i nic nie wiedza jadą z gotowców.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość