ENB do skyrima- pytanie o dostosowanie

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

ENB do skyrima- pytanie o dostosowanie

Postprzez Woland w 28 Maj 2013, 21:20

http://skyrim.nexusmods.com/mods/15425/?
Cudo ale...
przestarzały plik d3d9.dll
10 minut z tym gram i taki oto problem przyuważyłem:
Wychodzenie z gry do pulpitu sprawia problemy. Gra się wyłącza ale windows daje komunikat o błędzie. Raz jak wyłączałem musiałem ctrl+alt+delete ale sądzę że tu problemem była działająca w tle przeglądarka ;)


Podmieniłem d3d9.dll na ten co Vandr do swojego ENB zaleca ale to nie działa- robią się dziwne efekty graficzne.

Ma to jakieś rozwiązanie czy zostawić to tak jak już jest (jeśli to będzie tylko to wychodzenie z gry to dla mnie żaden problem).
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: ENB do skyrima- pytanie o dostosowanie

Postprzez Voldi w 28 Maj 2013, 22:18

Zostaw, bo spierd*lisz.

Jak wywala Cię przy wychodzeniu do pulpitu tylko i wyłącznie, to o co cho? :facepalm:
Image

Za ten post Voldi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kudkudak.
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: ENB do skyrima- pytanie o dostosowanie

Postprzez Woland w 28 Maj 2013, 22:34

Voldi napisał(a):Zostaw, bo spierd*lisz.

Ale co mogę popsuć? Czy jak podmieniałem ENB (najpierw ENB vandra, potem to co mam teraz, potem eksperyment z d3d9.dll od vandra a reszta z cinemascope i teraz powrót do normalnego d3d9.dll z cinema scope to mogłem coś zepsuć????)


Voldi napisał(a):Jak wywala Cię przy wychodzeniu do pulpitu tylko i wyłącznie, to o co cho?

Pytam się tylko czy jest jakieś rozwiązanie czy nie. Pisałem że samo wywalanie z błędem programu po esc->wyjście->pulpit to nic, ale jak coś się da to co mi szkodzi?

Ja tam gram dalej (chwila przerwy by skończyć w pełni ściągać aMidianBorn Book of Silence :E :E)


PS: czy jeśli żeby z gry muszę teraz robić wyjście do pulpitu, kliknąć ctrl+alt+delete, kliknąć "włącz menedżer zadań" i wtedy przechodzę na pulpit i wtedy mam dopiero komunikat o błędzie to jest to ok?
Nic nie rozwalę takim wychodzeniem w kompie lub nic nie uszkodzę w plikach gry?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość