Company of Heroes:Kompania Braci- patch a agresja i armia

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

Company of Heroes:Kompania Braci- patch a agresja i armia

Postprzez Woland w 01 Lip 2012, 17:36

Witam.
Mam taki problem. Dotychczas grałem w Company of Heroes na czysto, bez patchów. Dziś postanowiłem spatchować grę. Póki co doszedłem do 2.400, resztę dokończę jutro i pojutrze.
Odłączyłem internet (póki co nie chce mi się rejestrować na relic online). Włączam grę, odpalam. Biorę jedną nową mapę. Ja + komp przeciwko dwóm sterowanym przez komputer. Walka na punkty te takie, te trzy flagi do bronienia/atakowania. Dość łatwo poszło (komp mój miał ekspert, wrogowie po trudnym). Wróg coś słabo walczył.Zdziwiło mnie to.
Potem Lyon. Ja kontra wróg na poziomie trudnym. I co? Gram sobie powoli, nie śpieszę się. Wysadzam 4 z 5 mostów. Wróg ani razu nie próbował ich przekroczyć! Potem ja przekraczam ostatni most. Słaby opór, prawie zerowy, trochę piechoty posłałem (5 oddziałów), wróg z jakiś 1-2 miał.I żadnych kontrataków. Siedzę, czekam na atak. W międzyczasie grając powoli, na spokojnie dorobiłem się fabryki czołgów. Wróg zaczyna się co nie co pojawiać jak atakuję w innych miejscach. Raz zaatakował, raz on się bronił Ale dalej są to siły niewielkie! W tym czasie na czystej grze wróg już dawno rozjechałby moją armię swymi czołgami! A on nawet fabryki czołgów nie miał, tylko te takie wozy opancerzone, zwiadowcze miał! Agresja niemal u wroga zerowa. Na dodatek nawet nie zajął wszystkich neutralnych regionów!! Choć z reguły i ostro atakował mnie, sporymi siłami i zajmował neutralne które były za mostami. Co to ma być? Wie ktoś? Spatchować do najnowszej i będzie ok? Jak wy macie z tym?
Aha- poziomy trudności to łatwy, średni, trudny, ekspert. A więc z tym wszystkim coś jest nie tak na pewno.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Company of Heroes:Kompania Braci- patch a agresja i arm

Postprzez Zari w 01 Lip 2012, 19:08

Nie graj na modzie Blitzkrieg, bo dostaniesz zawału. AI na ekspercie potrafi mieć w 15 minucie sześć tygrysów, osiem panter i pierdylion piechoty. :caleb:
Ryzen 7 2700X | GTX 1060 6GB | 32GB RAM
Po co ja się tym w ogóle chwalę?
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 596
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 09 Lis 2023, 22:15
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 60

Re: Company of Heroes:Kompania Braci- patch a agresja i arm

Postprzez Woland w 01 Lip 2012, 19:58

Gram bez modów. Mówię tylko o PATCHACH.
Bez patchów wróg normalnie robił dość spore ataki itp. A po patach co robi napisałem.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość