Steam problem

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

Steam problem

Postprzez ziuto w 08 Sie 2011, 04:50

Witam.
Mam taki problem, że kolega dał mi swoje konto steam, od którego nie ma e-maila a ja nie mogę się teraz zalogować przez steam guard czy da się to jakoś ominąć ?
Awatar użytkownika
ziuto
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 04 Gru 2010, 21:51
Ostatnio był: 24 Lut 2021, 03:19
Miejscowość: Płock
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Steam problem

Postprzez Maleńki w 08 Sie 2011, 12:27

Nieee . Poproś kumpla o e-meil.
Awatar użytkownika
Maleńki
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 08 Sie 2011, 12:15
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 21:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Steam problem

Postprzez paintball_0 w 08 Sie 2011, 13:20

Rozwinę nieco temat o informację, że sam Nevill (koleś, co rządzi VALVe) podał publicznie login i hasło do swojego konta Steam (a ma tam wszystkie gry, jakie są na tej platformie) i rzucił wyzwanie złodziejom kont: "Dostaniecie moje prywatne konto na Steam i wszystkie gry z niego, jeśli złamiecie Steam Guarda". ;)

Tak więc powodzenia, może ci się uda.

Ps.: Steam Guard, zanim uzna nowy komp za godny zaufania, będzie prosił o wpisanie steam pass również podczas drugiego logowania się z nowej maszyny. Dlatego po otrzymaniu pierwszego steam passa i zalogowaniu na konto, wyłącz je i zaloguj się ponownie. Będziesz więc musiał prosić kolegę 2x o podanie passa. Oczywiście każdy pass code jest inny, generowany losowo i wysyłany na podany przy rejestracji adres email.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość