Kotor 2 Błąd CRC (pytanie)

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

Kotor 2 Błąd CRC (pytanie)

Postprzez mimi215 w 13 Lis 2010, 00:13

Otóż zakupiłęm ostatnio SW KOTOR 2 w empiku.I są 4 płytki i jak instaluję 4 płytkę to pod koniec wyskakuję błąd crc jakiś.(teraz nie pokaże wam screena bo długo mi się instaluję).I czy jest jakiś sposób na naprawienie tego ? Plik ma nazwę data4 (albo data5) i jest format winrar.Od razu mówę że nie da się naprawić poprzez (PPM i napraw).Proszę o pomoc.Gra orginalna.
"Nie ważne jak daleko zajdziesz na końcu i tak czeka na ciebie monolit "
Awatar użytkownika
mimi215
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 31 Gru 2009, 02:04
Ostatnio był: 04 Wrz 2016, 14:28
Miejscowość: Sukmanie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Kotor 2 Błąd CRC (pytanie)

Postprzez KoweK w 13 Lis 2010, 00:48

Nie wiem, czy to się sprawdzi... Na starym komputerze często miałem problemy z instalowaniem gier z CD, dlatego kopiowałem ich zawartość na dysk i instalowałem je z dysku, a nie z płyty. Może ten sposób pomoże... ;) Zrób 4 foldery i powrzucaj tam zawartości płyt, proste kopiuj wklej.

Innego pomysłu nie mam. :D

EDIT: Spróbuj skopiować tylko 4 płytę i przy instalacji wskaż lokalizację folderu gdzie przyszłe skopiowane pliki się znajdują.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość