[Pytanie] Nowe pancerze

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

[Pytanie] Nowe pancerze

Postprzez Infernal w 26 Mar 2008, 15:05

Mam problem. Otóż chciałbym dodać do gry kilka własnoręcznych pancerzy, ale nie bardzo wiem jak je wsadzić :P Broń można dodając po prostu .ltx "w_nazwabroni". Z kombinezonami jest inaczej. I tu pojawia się pytanie. Czy wystarczy dodać ten kombinezon do pliku outfit z wymyślonymi parametrami? Czy jeszcze gdzieś trzeba się bawić, bo oddzielnego folderu do nich nie znalazłem (prawdopodobnie go nie ma).
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Reklamy Google

Postprzez RogueTrooper w 26 Mar 2008, 16:13

Jak napisałeś, wystarczy dodać go w pliku outfit.ltx. Wsio. Opisy znajdziesz w pliku string_table_outfit .
Image
Awatar użytkownika
RogueTrooper
Tropiciel

Posty: 280
Dołączenie: 08 Cze 2007, 17:00
Ostatnio był: 18 Gru 2013, 22:44
Miejscowość: Czarnobylska Elektrownia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość