Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Rubcio w 30 Lip 2010, 07:35

Akurat ja też straciłem Trs 301 ulepszoną na max , z celownikiem optycznym i tłumikiem :(
Awatar użytkownika
Rubcio
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 27 Lip 2010, 12:26
Ostatnio był: 19 Kwi 2011, 12:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Axideus w 30 Lip 2010, 12:51

No to ja podzielę się moimi tajemnicami.Bagna to jeden z najciekawszych obszarów.Dlaczego?Ponieważ jeśli dobrze tu się rozejrzysz możesz zdobyć niezły sprzęt.Na pewno smaczkiem jest opuszczona kopalnia pod wiaduktem, można w niej znaleźć NAJLEPSZY detektor "willes" i "Grawi co na samym początku jest super sukcesem.Zaraz obok kopalni jest opuszczona mini stacja kolejowa z lokomotywą i kilkoma pociągami.Tam też znajdziemy Wintara BC!Więcej smaczków napiszcie to podam :) .
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Greyeeh w 30 Lip 2010, 13:49

#up
To co ty napisałeś to chyba znają tutaj wszyscy... Ten Wintar należał niegdyś do ciebie, dowód? Oglądnij filmik na początku gry.

Polecam poniszczyć skrzynki w kwaterze głównej Powinności, w jednej kryje się duuużo amunicji.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Sniper_TomSon w 30 Lip 2010, 17:03

Dawaj dalej z tymi smaczkami, to może zobaczymy coś nowego. :) Według mnie takim smaczkiem jest to, że wszyscy strażnicy ćwiczą aerobik i non stop się rozgrzewają. Niby nic ciekawego, ale w żadnej innej grze nie widziałem takiego zachowania (np. w Assassin's Creed wszyscy stoją jak kołki).


EDIT (1 VIII 2010):
Hehe, a ja dzisiaj znalazłem szeregowego Trusię. Straszny z niego pajac, zdrajca i w ogóle tchórz, ale trochę mi było go żal. Ciekawe, po co twórcy wlepili do gry takiego leszcza. Chyba tylko po to, żebyśmy mogli się pośmiać, albo urozmaicenie podobne do Pustelnika.
Z dystansu można wszystko.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Warheadcrab w 11 Sie 2010, 12:40

Mógłby ktoś powiedzieć obok jakiej bazy samotników w Clear Sky'u znajduje się ciało przywódcy monolitu i też chciałbym by ktoś dał screena gdzie znajduje się pustelnik w agropromie bo według mnie być może jest on w studzience która jest zasłonięta i właśnie nie wiele mi się wydaje by on się tam znajdował i po jakim dokładnie zadaniu on tam jest bo nie wiem już kompletnie.

Warheadcrab
Wygnany z Zony

Posty: 59
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 23:41
Ostatnio był: 08 Maj 2016, 02:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Sov_Maiar w 11 Sie 2010, 12:53

Nie jest w studzience, która jest zasłonięta, można normalnie wejść. Jest całą grę. Tutaj masz screena, zrobionego obok zachodniego wyjścia z bazy samotników w Agropromie, tam gdzie jest nacelowane, pomiędzy tymi czterema silosami (które widać na screenie) jest w małych podziemiach owy pustelnik.

http://i34.tinypic.com/97thl4.jpg
Awatar użytkownika
Sov_Maiar
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 09 Lip 2010, 20:02
Ostatnio był: 05 Lip 2021, 02:39
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 22

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Warheadcrab w 11 Sie 2010, 12:57

Sorry myślałem że pustelnik będzie w Cieniu Czarnobyla.

Jeszcze znalazłem podziemie pod studzienką w agropromie ( http://img291.imageshack.us/i/podziemie ... enkwa.jpg/ ) i znam kod do drzwi w Czerwonym Lesie tam gdzie snajper monolitu (kod to 128 79 75) może się komuś przydać

Warheadcrab
Wygnany z Zony

Posty: 59
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 23:41
Ostatnio był: 08 Maj 2016, 02:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Pijawol w 16 Sty 2011, 21:47

Nie wiem, czy to Easter Egg. W misji w której zabijamy kumpli majora Chaleckiego, to jeden z zabitych to generał Kryłow! Tak, dowódca Powinności.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 25 Maj 2024, 12:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Grave w 18 Sty 2011, 14:31

Ja tam kiedyś straciłem kałacha na bagnach, byłem juz w kordonie kałach ulepszony i wróciłem sie na bagna. W Południowym gospordarstwie zapomniałem schowac broni a tu jeden z nich mi przyłożył w twarz i zabrał kałacha.

Miałem też kiedyś takiego buga, dostałem wiadomość by bronic bazy w dolinie mroku, biegne a tam juz wszyscy martwi i morze klonów nibypsa (orginał gdzieś znikł) i na dodatek jak ta fala mnie poniosła to zginełem dopiero na jakiejś grupce mutantów które sie przypałętały (Ogólnie fala zaniosła mnie prawie na drugi koniec mapy, znajdowałem sie wtedy obok tego gospodarstwa gdzie sie ten dowódca kryje). Do dziś żałuje ,że nie robiłem wtedy screenów.

Ciekawe jest też jak w bazie czystego nieba można sobie zebrać troche wódki,bandarzy i apteczek. Skad? od Kupca oczywiście tylko ,że bez jego wiedzy. Z prawej strony tego budynku jest drabina, po niej wchodzimy na ten budynek. Na nim jest zbudowana chatka w której jest drabina w dół. Schodząc po drabinie znajdziemy sie w małej klitce i gdy podejdziemy do jednej z wyrw w scianie zobaczymy ,że znajdujemy sie obok półek w sklepiku Susłowa. Kucajac można tam podebrać pare apteczek, bandaży i wódki :E

No i to tyle moich ciekawostek :wink:
"-You heard that? -What? -Destiny! -Dude... What the hell are you smoking?"
Zapraszamy na Wojny Frakcji! Komedia, Sensacja, Kryminał! Wszystko tutaj!
Image
Awatar użytkownika
Grave
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 18 Sty 2011, 13:33
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 18:38
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 33

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Boomerr w 21 Sty 2011, 22:30

Dzis podczas zdobywania (2 raz) bazy bandytów, nagle w bazie schowała mi sie bron, dopiero po wyjsciu z ich bazy moglem ją wyjąc, a na dodatek przy eksterminacji bandytów, kiedy pozostało 2, kilka razy słyszalem ze to oni mi dokopali a nie ja im !! oraz sie poprostu odrodzili. szkoda grac i kombinowac, chociaz to cudowna GRA, na patchu chyba z koncówką 8 czy 7 lepiej sie grało niz na 10, osobiscie odradzam tego patcha, na 7czy8 sklad mozna bylo zając u mnie bez problemu. a tu jaja jak niewiem, strasznie duzo błedów, odechciało mi sie grac, aczkolwiek mialem ambicje zdobyc sklad... ale ile razy mozna kiedy oni nie przychodzą.... do tego na posterunkach malo ludzi, wojna frakcji w zasadzie na 10 upadła całkowicie, to sa jakies durne działania NPC a nie wojna. NP w kilku posterunkach jest ze atakuja, jako tako zadania nie ma ale widac wrogich NPC co chca atakowac i dopoki sie tam nie pojdzie to niewiem, chyba se herbate pija... BAAAARDZO DUZO BŁĘDÓW
Boomerr
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 17 Sty 2011, 10:48
Ostatnio był: 09 Kwi 2011, 17:30
Kozaki: 0

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Grave w 22 Sty 2011, 18:15

Znalazłem jeszcze 2 ciekawostki. Otóż:

1. Barman Powinności to brat bliźniak Ojca Waleriana.
2. W bazie Powinności obok wejścia do Zoo za kanapą leży Gitara. Niestety nie da sie na niej grać...
"-You heard that? -What? -Destiny! -Dude... What the hell are you smoking?"
Zapraszamy na Wojny Frakcji! Komedia, Sensacja, Kryminał! Wszystko tutaj!
Image
Awatar użytkownika
Grave
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 18 Sty 2011, 13:33
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 18:38
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 33

Re: Easter Eggi, smaczki, ciekawostki itd.

Postprzez Wesker w 23 Sty 2011, 01:12

To i mała ciekawostka ode mnie...
Zapewne wszyscy poznaliście pijawkę- predatora z Agropromu. Otóż, owego potwora można spotkać rzadko na... Bagnach. Dwa razy miałem już okazję oglądać, jak fruwają Renegaci i Czyste Niebo.

Taki mały bug (?) z wojny frakcji. Po przejęciu bazy Powinności, osiedliła się w niej Wolność, łącznie z 15 chłopa. Ale czarno- czerwoni za wygraną nie dawali i respili się co jakiś czas. W końcu, po którejś ponownej eliminacji, wkurzyłem się i zamknąłem im drzwi od bazy. Od tego czasu, do końca gry (a nie byłem wówczas jeszcze nawet u Sachcia nad Jantarem) Żołnierze Czerwonej Tarczy nie opuścili budynku.
Awatar użytkownika
Wesker
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 16 Sty 2009, 14:17
Ostatnio był: 06 Lis 2022, 20:15
Miejscowość: Tam, gdzie wrony zawracają
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości