Starcraft 2

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Starcraft 2

Postprzez Kieł w 11 Sty 2015, 17:40

Hmmm, zauważyłem coś dziwnego. Po misji na planecie Czerwona Skała (WoL), po kliknięciu na Swanna, wypowiada on (nie ma znacznika dialogu) mniej więcej taką kwestię "Coraz więcej piratów na statku. Kaczyński zajmij się sprzętem!" Czy to jest nawiązanie do któregoś z naszych polityków?
Dodam, że w grze Doom 3 występuje postać o nazwisku L. Kaczynski (miałem spolszczenie, niewiem czy orginalne). Znajduję się on w pewnej "komorze". Kaczynski krzyczy, żeby go uwolnić z niej używając panelu sterowniczego komory, jednak przez "przypadkowe" kliknięcie możemy uruchomić urządzenie, które go zabije. Czy to wszystko zbiegi okoliczności?
WTF?This is Sparta
Awatar użytkownika
Kieł
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 01 Sty 2012, 00:30
Ostatnio był: 29 Sty 2015, 21:09
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Starcraft 2

Postprzez DarthAvalon w 12 Sty 2015, 18:00

O ku*wa, trzymajta mnie.
Kaczynski jest dosyć popularnym nazwiskiem wśród Polaczków w Ameryce (patrz Unabomber). Chociaż rzeczywiście, zbieg okoliczności jest niesamowity.
Awatar użytkownika
DarthAvalon
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 09 Lut 2013, 22:56
Ostatnio był: 08 Gru 2020, 02:53
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 36

Re: Starcraft 2

Postprzez CONAN w 30 Gru 2015, 20:00

Nom odkop roku :tm:
Ale wracając do tematu, nigdy nie lubiłem gier tego typu lecz ostatnio z nudów postanowiłem sprawdzić wersje starter i całkiem mi sie spodobało, jak mówicie Waszym zdaniem warto zakupić WOL i HOTS dla samej kampanii ? No może od czasu do czasu jakaś wspólna misja z randomem ? A może ktoś z Was ciągle gra i ograł nawet nowy dodatek ?
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 01 Wrz 2021, 15:38
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości