Starcraft 2

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Starcraft 2

Postprzez beer w 16 Cze 2007, 16:08

Jakie są wasze oczekiwania odnośnie tej pozycji ?
Awatar użytkownika
beer
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 12 Cze 2007, 18:53
Ostatnio był: 13 Kwi 2012, 18:20
Miejscowość: Pyskowice
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Quinn w 16 Cze 2007, 19:14

Jak zawsze wobec Blizzardu - jakiekolwiek gó*** by to nie było, grywalne będzie napewno.
Polecam CINEMA TRAILER. (;
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez Microtus w 27 Cze 2007, 11:39

A ja wam polecam gameplay movie był pokazywany na jakichś targach (obejrzeć go można na youtubie tylko jakość kijowa) i na serwisie starcraft 2.
http://www.starcraft2.com/movies.xml
dwie wersje 650mb i 270mb ale polecam bo warte zachodu.
Szczene zbierałem z ziemi jak to zobaczyłem. (jedyneczka była mistrzowska)
Co do blizzarda to trza powiedzieć, że to jedyna firma której gier nie boje sie kupić. :wink:
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Faquarl w 17 Paź 2007, 20:13

Starcraft rzadzi jak dla mnie:) . Do dzisiaj gram w jedynke i napewno zagram w dwójke. W koncu grafika bedzie lepsza ale wiekszosc rozwiazan ktore byly zastosowane w jedynce bedzie taka sama. A skoro do dzisiaj w necie graja masy graczy w starego dobrego Starcrafta to nie watpie ze zostanie powtorzony sukces z dwojka :D
Awatar użytkownika
Faquarl
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 16 Paź 2007, 22:50
Ostatnio był: 19 Paź 2007, 20:52
Miejscowość: Zaświaty :-)
Kozaki: 0

Postprzez fef w 17 Paź 2007, 23:58

Czekam. Sporo nowych jednostek dochodzi. Ogolnie gra, jak wnioskuje z obejrzanych filmikow itp bedzie kladla wiekszy nacisk na taktyke. Wiecie, plusy i minusy jednostek. Dobrze, ze czasy rts gdzie dzialalo sie wedlug metody: nazbieraj kasy, zbuduj megaarmie, zrob wjazd i the end odchodza w zapomnienie. Graficznie tez bedzie miodnie. Wierze, ze Blizzard tego nie zepsuje, w koncu renoma zobowiazuje.
Awatar użytkownika
fef
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 03 Wrz 2007, 23:17
Ostatnio był: 06 Paź 2008, 16:37
Miejscowość: Agropolis
Kozaki: 0

Postprzez Guard w 22 Paź 2007, 16:48

Dla mnie SC2 jest cool, gites, rox i gut. ;] Gralem w wersje testowa na GC w Lipsku, i powiem wam, ze jestem zachwycony. Szykuje sie bowiem hit lepszy niz "jedynka"!
Guard
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 09 Sie 2007, 16:54
Ostatnio był: 25 Gru 2009, 20:48
Kozaki: 0

Postprzez Microtus w 30 Sty 2008, 00:32

Zapraszam na oficjalkę bo ciekawe zmiany zaszły.
Sporo nowych jednostek i filmiki z gameplejów.
Czekam cierpliwie, aż pokażą zergów (moja ulubiona rasa w starcrafcie - ciosało się na turniejach jakieś 10 lat temu :)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Starcraft 2

Postprzez siomer w 05 Cze 2010, 14:22

fef napisał(a):Czekam. Sporo nowych jednostek dochodzi. Ogolnie gra, jak wnioskuje z obejrzanych filmikow itp bedzie kladla wiekszy nacisk na taktyke. Wiecie, plusy i minusy jednostek. Dobrze, ze czasy rts gdzie dzialalo sie wedlug metody: nazbieraj kasy, zbuduj megaarmie, zrob wjazd i the end odchodza w zapomnienie. Graficznie tez bedzie miodnie. Wierze, ze Blizzard tego nie zepsuje, w koncu renoma zobowiazuje.



Trochę odświeżając temat, muszę dodać, że gra będzie w bardzo dużym stopniu opierała się na mikromechanice, jeszcze bardziej niż na makromechanice. Bez używania określonych umiejętności gra nie miałaby dostatecznego polotu, a wystarczy obejrzeć kilka filmików przedstawiających zastosowane przez jednostki określonych umiejętności.

Ponadto gra będzie tworzyła trylogię. Tak wiem, może wiele osób stwierdzić po co to robić, że Blizzard chce zgarnąć z ludzi kapustę. Ale jest w tym sens ponieważ sama kampania Terran w pierwszej części trylogii - Wings of Liberty będzie trwała dłużej niż wszystkie kampanie razem wzięte z pierwszego Starcrafta. A sposób w jaki będzie się grało został dokładnie opisany w artykule "Opowiadanie historii w Starcraft 2". Dowiemy się również, że decyzje, które podejmiemy zależą tylko od nas. To my sami będziemy decydowali jak rozwinie się dalsza część historii.

Druga kampania będzie poświęcona Zergom, jej tytuł będzie nosił Heart of The Swarm i jeśli graliście w poprzednią część będzie ona opowiadała historię zainfekowanej Sarah Kerrigan. Ponadto mogę się pochwalić, że mój serwis jako jedyny posiada pełną biografię Sary do początku wydarzeń Starcraft 2. Wiem, zaraz padną zdania w kierunku kryptoreklamy jednak dowiedziałem się od wielu osób, że w Polsce raczej kiepsko jest z angielskim. Owszem wiele osób się szczyci znajomością angielskiego jednak widziałem co nieco i wiem, że polacy jednak w tym kiepscy są.

Ale wracając do tematu, ostatnia część sagi opowiadać będzie Legacy of the Void.

Jedno jest pewne mimo, że Jim znienawidził Sarah i chce ją zabić to stanowiła będzie w pewnym sensie mesjasza, który ma uratować wszystkie rasy przed złem, które przyniesie ze sobą powracający stwórca Protossów i Zergów - bogowie Xel'Naga.

Jakie są wasze odczucia o temat przeprowadzenia fabuły w kierunku wojny z wielkimi?
siomer
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 29 Gru 2009, 17:17
Ostatnio był: 05 Cze 2010, 21:56
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Noiseless Viper
Kozaki: 0

Re: Starcraft 2

Postprzez Wiewiórka69 w 05 Cze 2010, 15:27

Starcraft to jedna z pierwszych gier w jakie zagrałem, pamiętam pierwsze chwile z nią, była niesamowitą strategią, zresztą.. do tej pory jest za taką uważana, np.Korei..można powiedzieć że to ich ''sport'' narodowy, co trochę odbywają się tam mistrzostwa.Ja za to nie jestem jakimś zagorzałym fanem tej gry, ale drugą część mam zamiar kupić bez zastanowienia.A w dodatku tą grą zajmuje się Bllizard, tak więc mam pewność że gra będzie na wysokim poziomie.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Starcraft 2

Postprzez LordIlidan w 03 Maj 2013, 12:15

Jak myślicie pójdzie płynnie? Przepraszam że tyle robię takich pytań ale poprostu ... nie mam w co grać i szukam dobrej gry dla mnie.
:

Karta grafiki
ATI Radeon HD 2400 Series 512 mb

Windows XP

Procesor
Intel pentium 4 3.0 ghz

Ram
1.5gb

Oczywiście :wódka: za odp.

P.S
jescze raz przepraszam za kolejne pytania z serii "czy pójdzie "
P.S 2
Oczywiście to pytanie dotyczy Starcraft 2 :E Wings of Liberty
Awatar użytkownika
LordIlidan
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Lis 2012, 12:29
Ostatnio był: 16 Kwi 2014, 19:11
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Starcraft 2

Postprzez Kieł w 20 Gru 2014, 17:39

Jest ktoś w stanie podać link do torrenta Starcraft 2 HotS PL. Mam kupiony kod, ale chcę pobrać grę torrentem, ze względu że "na jeden raz" mi się nie pobierze".
WTF?This is Sparta
Awatar użytkownika
Kieł
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 01 Sty 2012, 00:30
Ostatnio był: 29 Sty 2015, 21:09
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: Starcraft 2

Postprzez Soviet w 21 Gru 2014, 12:49

Jak sciągasz z Battle.netu to możesz zatrzymać i potem zacznie ściągać dalej od miejsca, w którym przerwałeś.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Następna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości