Fallout

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Postprzez fjk w 20 Sty 2007, 20:06

taa tez slyszalem ma to byc MMORPG prace zaczynaja sie w styczniu 2007 a koncza (moze) w 2010 (ostatnie CDA).
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Reklamy Google

Postprzez Liptonek w 26 Sty 2007, 00:47

Te¿ co¶ s³ysza³em o falloucie mmo g³ównie z cda ,ale teraz Bethesda zrobi³a co¶ dobrego mianowicie ::

Bethesda zabiera siê za Fallouta 3
Ashley Cheng z Bethesdy (prywatnie wielki fan Fallouta 1 i 2) napisa³ w swoim blogu, ¿e dodatek do Obliviona jest ju¿ na ukoñczeniu i prace nad Falloutem 3 nabieraj± rozpêdu.

info zaczerpniete z cda
amd athlon+2000|||512 ddr|||galaxy geforce 7600 gs agp 8x
|||msi kt4v|||hdd 80 gb|||
Awatar użytkownika
Liptonek
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 15 Gru 2006, 15:09
Ostatnio był: 06 Mar 2007, 15:27
Miejscowość: Ruda Slaska
Kozaki: 0

FALLOUT - czyli stara miłość nie rdzewieje.

Postprzez Microtus w 04 Lip 2007, 12:49

Co sądzicie o tej grze. Przy niej przeleciało mi liceum :)
Moim zdaniem najlepsza pozycja RPG jaką do tej pory stworzono (jedynie planescape torment sie zbliżył do poziomu F).
Możliwości w grze są nieograniczone (no prawie :wink: )
Mój kumpel przeszedł F1 nie oddając nawet jednego strzału :!:
Do tego prawie każda cecha bohatera wpływała na rozgrywke (spróbujcie pograć z 1 INT)
niezły ubaw (taką postacia przeszedłem do san francisco dalej już nie dałem rady).

Niestety obawiam się że bethesda skaszani kultowy tytuł po oblivionie niestety było to widać
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Terminus w 04 Lip 2007, 13:17

Najfajniejszą dla mnie rzeczą w Fallout było to, że w zależności od inteligencji postaci zmieniały się kwestie dialogowe i możliwe było nawet przegadanie Mistrza mutantów na koniec tak, że sam popełniał samobójstwo (odpalał atomówkę w katedrze).
W ogóle klimat, możliwości rozwoju postaci, dialogi, te wszystkie "mrugnięcia okiem" do gracza (ufo, bar Maltański sokól, rycerze z Monthy Pytona).
Ehh... Łezka się w oku zakręciła.

A co do F3 to poczekamy, zobaczymy. Wiadomo, że coś się musiało zmienić przez ten czas, ale informacje o walce w czasie rzeczywistym (+możliwość pauzowania) i średnie wspomnienia z Obliviona sprawiają, że odczuwam niepokój.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Postprzez Microtus w 04 Lip 2007, 16:38

Terminus napisał(a):Najfajniejszą dla mnie rzeczą w Fallout było to, że w zależności od inteligencji postaci zmieniały się kwestie dialogowe i możliwe było nawet przegadanie Mistrza mutantów na koniec tak, że sam popełniał samobójstwo (odpalał atomówkę w katedrze).
.


No właśnie, jak masz 1 INT to możesz z opcji dialogowych wybrać:
Eeeeee wat?
Meee Billy
Kaboom (i inne tego typu teksty)

Nie wspominając o reakcjach NPC-y:
- "Widzę że Twoja winda nie wjeżdźa na ostatnie piętro"
Ale skomponowano to tak abys mógł wykonywać questy (często jesteś wykorzystywany i dostajesz mniejsze nagrody bądz wcale ich nie dostajesz).

Main questa też można ogarnąć
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Scurko w 04 Lip 2007, 18:02

Fallout, szczerze, zanim wyszedl S.T.A.L.K.E.R. :D byl moja ulubiona pozycja. Jedyna w swoim rodzaju, ten klimat, mnostwo questow pobocznych, przedmiotow, interakcja z NPC.... az chce sie wracac :D .

Mile wspominam te niezliczone godziny przed monitorem ubijajac radskorpiony, super mutanty, centaury...... kto je spamieta, sporo tego bylo :wink: .

No i Gauss Rifle..... gdy zobaczylem ja w S.T.A.L.K.E.Rze to lezka sie zakrecila :) i przypomnialy sie stare, dobre czasy.
Awatar użytkownika
Scurko
Tropiciel

Posty: 292
Dołączenie: 03 Lip 2007, 20:16
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 18:56
Miejscowość: Dębowiec k.Cieszyna
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Postprzez BasseB w 05 Lip 2007, 09:42

i ten postapokaliptyczny burdel, wszędzie syf (poza BoS), śmieci, porozwalane części od nie wiadomo czego :) ehh
po pierwszym przejściu stalkera zagrałem sobie w F1 i faktycznie była to rozkosz :) oczywiscie znów mnie coś zaskoczyło, coś się potoczyło inaczej niż w poprzednich 140 razach.

No i music, cuuudo, a najbardziej mi się podobały i w F1 tak i w F2 dzieki podczas podróży po mapie!

Edit
wczoraj dorwałem nowego CD-A i mają na wyłączność newsy z Fallout 3 :!:
parę screenów jest, pare nowych rozwiązań do starych kontekstów, tak by wyglądały na stare :D
Ja w każdym razie czekam z niecierpliwością bo troszeczke stalkerowaty będzie.
Ach, no i co ważne - jesień '08
" Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia alkoholu aby bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"
E. Hemingway
Awatar użytkownika
BasseB
Stalker

Posty: 96
Dołączenie: 08 Cze 2007, 14:16
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 23:49
Miejscowość: Ostrów Wlkp
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

Postprzez Microtus w 13 Lip 2007, 11:18

Graliście może w mody fallouta?
Grałem w wasteland mercenery mod i powiem że całkiem fajny modzik.
- Umożliwia grę najemnikiem i całkiem fajnie się gra bez main questa typowego,
bo generalnie masz zostać najlepszym najemnikiem pustkowi ;)
Stworzono 2 części jedna lepsza od drugiej.
Nawet niezły jest też mod do tacticsa ale nie miałem czasu dłużej pograć.
Nie pamiętam nazwy ale znalazłem je w serwisie "no mutants allowed":
http://www.nma-fallout.com/
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez KoweK w 07 Sie 2007, 19:01

Jestem bardzo smutny :( Wiecie dlaczego? Gdy wyjeżdżałem na Woodstock w moim mieście w Biedronce była Saga Fallout za 10 zł! Wracam i nie ma... Nawet u mnie w mieście, w którym piractwo rządzi kupują jeszcze takie gry :)

A tak w ogóle Fallout to gra rewelacyjna... Najwięcej grałem w Tactics, ale jak to niektórzy fani Fallouta mówili - to nie to samo, co prawdziwy Fallout, aczkolwiek gra dobra ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Postprzez chołsen_łan w 08 Sie 2007, 19:47

Taaaaak Fallouta to gra która zabrała mi kawał życia . Za pierwszym razem jak grałem to prawie 3 miesiące mi zeszło żeby tą gierke przejść.. a i tak nie odkryłem wszystkiego :) Dwójka Fallouta to też ciekawa gra , moim zdaniem lepsza od jedynki ( w dwójce można było stać cyborgiem nawet ) .No i ta fabuła (do niej może się równać tylko Planescape), i te bronie , i ten klimat.Gra nadal miażdży, i jeśli Stalker nam nie działa to polecam zagrać w F2 :) albo F1
chołsen_łan
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 08 Sie 2007, 19:35
Ostatnio był: 10 Sie 2007, 12:17
Kozaki: 0

Postprzez Microtus w 12 Sie 2007, 16:09

Co do tego która część lepsza, to dla mnie 2. Grałem w nią najpierw i strasznie się wkręciłem
grałem b. długo, język angielski na niej można było nieźle podszlifować (masa opcji dialogowych).
Jedynka najpierw mnie rozczarowała ale potem fajnie się grało.
F1 jest dużo mroczniejszy. I niestety krótszy.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Silas w 20 Sie 2007, 14:35

O tak dobrze pamiętam Fallout 1 i 2 to zdenerwowanie gdy umierałem ten smutek, żal gdy w 1 wyrzucali cie z krypty, ta nostalgiczna piosenka którą ludzie spiewaja pod prysznicem, śmiech z wypowiedzi npceków (tylko niektorych) ,to ciagłe wczytywanie save'ów po nieudanej misji.. To było coś co pozostanie w sercach wielu ludzi... lecz wielu nie miało szczęścia spotkać się z tą grą....
Silas
Tropiciel

Posty: 213
Dołączenie: 17 Sie 2007, 19:15
Ostatnio był: 09 Gru 2023, 00:06
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości